• Заявник: Товариство з обмеженою відповідальністю "Українська побутова техніка"
  • Адреса: вул. Юності, 23 а, с. Микитинці, Івано-Франківськ , Івано-Франківська обл., 76494, Україна
  • Телефони: +38(0342) 55-41-88, (044) 230-93-75
  • Факс: +38(0342) 55-41-88
  • Сайт: http://www.ardo.ua
Керівник: Римарук Галина Михайлівна
Посада: Директор
Загальна кількість працівників: 160
Вид діяльності: Виробництво побутових електроприладів
Історія італійського промислового концерну Antonio Merloni S.p.A. сягає першої половини минулого сторіччя. У 1930 році молодий та амбітний інженер Арістіде Мерлоні розпочав у рідному містечку власне виробництво ваг, до якого незабаром додався випуск балонів для зрідженого газу. Після Другої світової війни підприємства компанії швидко опанували виробництво водонагрівачів та електричних плит, а сама компанія стала одним із потужних двигунів економічного підйому Центральної Італії.

У 1968 році його син, Антоніо Мерлоні, заснував власну компанію ARDO (Arredamento Domestico), що в перекладі означає "техніка для дому". Спочатку вона займалася виробництвом виключно пральних машин, а з 1980-х років розпочала випуск холодильної техніки, плит, витяжок, сушильних і посудомийних машин, а також повний асортимент вбудованої техніки.
Наприкінці 20-го сторіччя компанія перетворилася в могутній концерн Antonio Merloni S.p.A. з багатьма заводами та філіями в Італії, Франції, Німеччині, Великій Британії, Нідерландах та Іспанії. Наразі концерн входить в п'ятірку найбільших виробників побутової техніки Європейського Союзу.

З другої половини 90-х років продукція Antonio Merloni S.p.A. набуває широкої популярності в країнах Східної Європи та колишнього Радянського Союзу. Стрімке зростання попиту на побутову техніку в цьому регіоні спонукає концерн розпочати пошуки можливостей для заснування власного виробництва.

Вибір Івано-Франківської області був обумовлений цілою низкою сприятливих факторів. Серед них найважливішими були: наявність виробничого комплексу та персоналу з достатньо високою кваліфікацією, розташування поряд з країнами ЄС та Східної Європи, що зменшує транспортні та інші витрати. Нарешті, вартість робочої сили, сировини та енергії дозволяє знизити собівартість продукції.

Протягом 2004 та 2005 років початкові інвестиції склали понад 50 млн євро. У 2006 та 2007 році товариство імпортувало та сертифікувало в Україні обладнання та автоматичні виробничі лінії на загальну суму 15 млн. євро.
Технологічне обладнання є унікальним не тільки для України, але й для всієї Європи. Воно є останнім словом інженерної думки фахівців концерну Antonio Merloni.

З огляду на високі вимоги українських споживачів до якості побутової техніки, на заводі було запроваджено безпрецедентний режим контролю якості. Якщо зазвичай в індустрії побутової техніки перевірці підлягає до 3% продукції, на івано-франківському заводі якість кожної пральної машини перевіряється обов'язково перед тим, як вона потрапляє до споживачів. А кожна десята машина піддається глибинному тестуванню.

Наразі на заводі створено понад 140 робочих місць, а протягом 2008-2009 рр. їх кількість розшириться до 700 робочих місць. Велика увага приділяється відбору та навчанню працівників, інженерів та адміністративного персоналу. Значна частина персоналу пройшла спеціальну перепідготовку на підприємствах концерну в Італії.

Наприкінці 2007 року Державна комісія прийняла в експлуатацію повністю переобладнаний завод з виробництва пральних машин. В урочистій церемонії взяли участь засновник концерну Антоніо Мерлоні, високопосадовці Адміністрації Президента України, обласних та міських органів влади Івано-Франківщини.

Навесні 2008 року завод випустив перші пральні машини під торговою маркою ARDO. Відомі західні виробники побутової техніки почали розміщувати замовлення на виробництво продукції під власними торговими марками. Перші партії пральних машин ARDO українського виробництва вже купують споживачі в Італії, Чехії, Словаччини, Польщі, Білорусі, Росії та в Україні.
Згідно з амбітними планами керівництва концерну, через п'ять років завод випускатиме один мільйон пральних машин в рік. Вони будуть експортуватися в країни Західної та Східної Європи.

Виробничі потужності заводу ТОВ "Українська побутова техніка" в Івано-Франківську:

Виготовлення продукції на ТОВ "Українська побутова техніка" - це завершений цикл виробництва, починаючи від сировини, що надходить в виробничі цехи і перетворюється в готові вироби або напівфабрикати, та закінчуючи складальними лініями, де відбувається створення кінцевого виробу - пральної машинки.

Цех пластики - це широка гама термопластавтоматів з системами автоматичної подачі сировини і допоміжних автоматичних систем охолодження і стиснутого повітря. Цех забезпечує повний комплекс виробів, компонентів і деталей пластики для комплектації пральної машинки.

Дільниця штампування та обробки тонких металічних листів складається з автоматичних ліній важкого пресового обладнання для холодної деформації листового металу, а також із роботизованих зварювальних лінії. В процесі роботи останніх утворюються важливі елементи пральної машинки - корпус і барабан.

Цех шовкографії має найсучасніше технологічне і лабораторне обладнання для нанесення написів і позначень на деталі, вироби та компоненти.

Цех фарбування - це автоматична лінія для нанесення захисного лакофарбового покриття на вироби з проходженням відповідних технологічних процесів (знежирення, хімічна обробка, промивання, висушування, нанесення порошкової фарби електростатичним методом з наступною термообробкою). Якість виконання пофарбування забезпечується щоденним тестуванням і відповідними дослідженнями цехової лабораторії.

Складальний цех являє собою складальну лінію, на якій створюється пральна машинка як готовий виріб. Основним рушійним елементом лінії є високий професіоналізм працівників і розгалужена система тестування якості в процесі складання.
Складське господарство заводу базується на системному підході до приймання-відвантаження і складування готової продукції, сировини і матеріалів.

Лабораторія з якості здійснює щоденний моніторинг всіх технологічних процесів на предмет якості сировини, матеріалів, компонентів і кінцевого виробу - пральної машинки.

Окреме місце займає контроль якості продукції на підприємстві. Кожна пральна машина проходить 100% вихід-контроль, проводиться також статистичний контроль якості кожної виготовленої партії. На підприємстві функціонує лабораторія випробування витривалості з найсучаснішим обладнанням. Це дозволяє постійно знаходити рішення для покращення конструкції пральних машин.

Для ТзОВ "Українська побутова техніка" виготовлення якісної продукцію означає: використання інноваційних матеріалів; забезпечення високої функціональності виробів; екологічність виробництва; розвиток естетики; оптимізацію собівартості; впровадження комерційної мережі найвищого міжнародного рівня; забезпечення якісного після-гарантійного технічного обслуговування.

З самого початку своєї роботи ТзОВ "Українська побутова техніка" приділяє особливу увагу заходам з корпоративної соціальної відповідальності. Екологічне виробництво, створення сприятливих умов роботи, налагодження ефективної взаємодії з місцевими спільнотами та органами влади, регулярні спортивні змагання та пропагування здорового образу життя - серед перших ініціатив товариства.
Заказать уничтожение тараканов http://www.bio64.ru.
Rambler's Top100