• Заявник: Товариство з обмеженою відповідальністю "Будівельно-комерційна фірма "Граніт"
  • Адреса: вул. Вєтрова, 11, м. Київ, 01032, Україна
  • Телефони: +38(044) 230-35-42, 230-83-39
  • Факс: +38(044) 230-83-37
  • Сайт: http://www.granit.org.ua
Керівник: Видренко Віктор Миколайович
Посада: Директор
Загальна кількість працівників: 697
Вид діяльності: Загальне будівництво будівель. Нові роботи, роботи з заміни, реконструкції та відновлення.
Споконвіків граніт як унікальний будівельний матеріал вважався символом міцності і довговічності. БКФ "Граніт" повною мірою відповідає своїй назві. Це велике підприємство, що динамічно розвивається, має власні традиції, ґрунтовані на сімнадцятирічному досвіді, і репутацію надійного партнера. До того ж БКФ "Граніт" реалізує будівельні проекти, що відрізняються унікальністю і особливим шармом. Кожна будівля, зведена компанією, зачаровує неповторністю архітектурної композиції, завдяки якій загальна пластика споруди гармонійно акцентує окремі елементи.

У перекладі з латинської мови граніт означає зерно. Знання, впевненість, досвід та цілеспрямованість директора і засновника БКФ "Граніт" - Віктора Миколайовича Видренка, - стали зерном, яке дало життя великому, розвиненому підприємству. А професіоналізм і творчість персоналу в поєднанні з безперервним пошуком нових рішень лягли в основу підприємства і стали міцним фундаментом, на якому компанія успішно зростає.

За час свого існування БКФ "Граніт" досягла такого рівня, що силами своїх висококваліфікованих працівників здійснює повний цикл житлового будівництва, починаючи з відведення земельної ділянки, будівництва, надання послуг замовника, технічного нагляду, розробки і затвердження проектно-кошторисної документації, укладення договорів з постачальниками та організаціями-підрядчиками на будівництво, і закінчуючи продажем житлових площ. Окрім цього високий рівень професіоналізму зумовив бездоганне сервісне обслуговування кожного зі зданих об'єктів. Після здачі в експлуатацію будинки обслуговуються силами співробітників експлуатаційної організації підприємства.

Видренко Віктор Миколайович. Саме ця людина заснувала потужну компанію, що динамічно розвивається і вже другий десяток років зводить справжні витвори архітектури міста Києва. Перша особа компанії, будівельник в третьому поколінні.
Віктор Миколайович - професіонал с великої літери. В 2004 р. був нагороджений орденом "За трудові досягнення" ІV ступеня, однією з найбільш престижних нагород Міжнародного відкритого Рейтингу популярності та якості "Золота Фортуна".
На шляху заснування власного підприємства він починав свою кар'єру, працюючи в будівельних компаніях Росії та України, доволі швидко вдосконалюючи свої знання та навики. Такий же впевнений ріст та значний досвід він передав своєму творінню - будівельно-комерційній компанії "Граніт". Лідер по натурі, він вклав у підприємство дух першості, котрий з роками переріс у вміння створювати монументальні, по справжньому унікальні споруди, використовуючи новітні технології галузі та творче мислення працівників компанії.

Протягом вже 17-ти років засновник та директор БКФ "Граніт" є її основною рушійною силою. Не дивлячись на великий штат професіоналів, Віктор Миколайович бере активну участь у всіх сферах діяльності, починаючи з безпосереднього будівництва та закінчуючи соціальними програмами підприємства.

Офіс компанії.

Саме тут зароджуються ідеї, саме тут вирішуються найскладніші завдання сучасного будівництва і контролюється весь цикл створення найсучаснішого комфортабельного житла.

Проте, імідж компанії залежить не лише від бездоганного керівництва і створених для праці умов, а й від трудового колективу.
На підприємстві працює вже майже сімсот співробітників, кожен з яких відповідально ставиться до своєї праці і вкладає свій внесок в загальну справу. Великий досвід, висока кваліфікація робочих і інженерів, традиції, що склалися за роки існування фірми - все це дає підстави впевнено дивитися в майбутнє.

Технології будівництва.

Компанія зводить комфортабельне, якісне і красиве житло за індивідуальними проектами, використовуючи при цьому найсучасніші технології в галузі житлового будівництва. Ці технології на сьогодні є найперспективнішими, оскільки, надаючи проектувальникам великі можливості для творчості, дозволяють швидко і якісно зводити будівлі різного призначення і різної поверховості.

До того ж використання монолітно-каркасних конструкцій дозволяє реалізовувати в межах проектів функціонально різноманітні і водночас економічні планування житлових площ. Вони повною мірою відповідають всім сучасним вимогам до житла. А використання додаткової цегляної кладки не лише забезпечує велику варіативність архітектурного виконання, але й робить будівлі БКФ "Граніт" на порядок теплішими за інші.
До того ж досвід роботи і високий рівень відповідальності фахівців фірми дозволяють зводити і реконструювати споруди високої складності в стислі терміни.

Технічна і виробнича бази.

Сучасне будівництво важко уявити без прогресивних технічних пристроїв, що дозволяють економити час та створювати додаткові зручності при здійсненні технологічних процесів на будмайданчику. Тому на підприємстві сформувалася потужна технічна база, яка забезпечує виробництво необхідною для будівництва спеціальною технікою.Зведення будівель високої якості зумовило появу та розвиток ще одного напрямку діяльності БКФ "Граніт" - виготовлення сучасних, екологічно безпечних та надійних вікон і протиударних дверей, виготовлення кованих металовиробів, які,при дотриманні оптимального співвідношення ціни та якості повною мірою відповідають вимогам передових технологій.

У власних цехах фірми та у цехах філій налагоджене виготовлення метало пластикових вікон і дверей, фасадних систем, вікон і дверей з алюмінію або дерева, кованих металовиробів. При цьому широкий вибір конструктивних і декоративних елементів дає можливість виготовити та змонтувати систему різного рівня складності з урахуванням архітектурних форм і вимог дизайну.

Фабрика вікон "Фасад".

Фабрика "Фасад" виготовляє віконні конструкції з дерева та алюмінію з 1994 року. У виробництві застосовуються матеріали високої якості, які відповідають усім сучасним вимогам європейських стандартів, максимально зберігають тепло, надійно захищають від міського шуму. Завдяки використанню світового досвіду у проектуванні та виробництві вікон і дверей наші конструкції є герметичними, виключають відпотівання та намерзання на склі, проникнення пилу та вологи у приміщення, мають стійке покриття. Ці та інші властивості наших виробів підтверджені результатами тестів провідних спеціалізованих дослідних лабораторій України. Сучасні технології з використанням спеціального обладнання провідних виробників Німеччини, США, Швейцарії, Італії, Чехії дозволяють нам виготовляти понад 500 кв.м. віконних блоків щомісяця. Ми самі проектуємо, виготовляємо та монтуємо свою продукцію. Широкий вибір конструкттивних і декоративних елементів дає можливість виготовити та змонтувати систему будь-якого рівня складності та витримати при цьому вимоги архітектурних форм та дизайну.
Rambler's Top100