Большая часть описаний продукции и компаний-производителей представлена на украинсокм языке
  • Заявник: Відкрите акціонерне товариство "Київський ювелірний завод"
  • Адреса: вул. Голосіївська, 17, м. Київ, 03039, Україна
  • Телефони: +38(044) 258-27-46, 258-85-09
  • Сайт: http://www.jewellery.kiev.ua
Київський ювелірний завод за останні роки інтенсивно розвивається у виробництві ланцюгів. Ланцюгов`язальна дільниця перетворилася в окремий виробничий цех , який отримує сировину , у вигляді золота 999 проби і лігатури і видає готову продукцію у продаж, таким чином дотримуючись цілісності технологічного процесу виробництва , що сприяє підвищенню якості продукції. На сьогоднішній день завод виготовляє близько 500 видів ланцюгів в червоному, білому і жовтому європейському золоті 585 проби, а також жовтому золоті 750 проби.
Ланцюгов`язальна дільниця обладнана високоточними ланцюгов`язальними машинами італійських фірм Fastі, Bertonchello, Faimond та Sisma, які перетворюють проволоку у ланцюг. Далі вже зв`язані полотнища ланцюгів подаються на дільницю пайки, яка також обладнана високотехнологічним обладнанням. Найбільш оригінальні і ходові ланцюги виробляються на дільниці алмазної обробки.

Асортимент ланцюгів з алмазною обробкою перевищує 130 видів, що не може не приваблювати покупця. Дільниця працює на новітньому обладнанні фірми Sisma і Faimond. У такому обширному асортименті останнім здобутком техніки і родзинкою нашого ланцюгов`язального виробництва є круглі ланцюги з алмазною обробкою і круглі ланцюги радирувані по місцям алмазної нарізки, які виробляються на верстаті фірми Faimond "Evolution-5". На сьогоднішній день це обладнання не має аналогів на Україні, а круглі ланцюги , що радирувані по місцям алмазної нарізки не виготовляє ні один завод в СНД.

В майбутньому ми плануємо розвивати ланцюгов`язальний цех вдосконалюючи технологію, збільшуючи асортимент і об'єми виробництва ланцюгів гарантуючи якість і сучасний дизайн.
Rambler's Top100