Большая часть описаний продукции и компаний-производителей представлена на украинсокм языке
  • Заявник: Відкрите акціонерне товариство "Київський ювелірний завод"
  • Адреса: вул. Голосіївська, 17, м. Київ, 03039, Україна
  • Телефони: +38(044) 258-27-46, 258-85-09
  • Сайт: http://www.jewellery.kiev.ua
Досить значну частину виробництва ВАТ "Київський Ювелірний Завод" займає виробництво посуду із срібла, яке досі займало невелику частку в асортименті підприємства, але сьогодні має великі перспективи. Тому що посуд є не тільки практичним, але й красивим - прикрашеним вишуканими і об'ємними візерунками.

За технологією виготовлення посуд із срібла від Київського Ювелірного Заводу можна поділити на 2 групи:

1. Посудна група.
Посудна група виготовляється за допомогою давильної технології. Цей спосіб застосовують для деталей типу тіл обертання, виконується вручну на токарних верстатах за допомогою спеціальних інструментів - оправки та давильника. Гравірування наноситься теж вручну, з використанням спеціальних гравірувальних інструментів. На кінцевому етапі кріпляться додаткові деталі, після чого виріб полірується.

2. Столові прибори.
Дана група товару виготовляється в штампах за допомогою імпортного гідравлічного пресу вагою 300, 500 і 800 тон, також за допомогою механічного пресу - 40 тон та чеканочного - 800 тон, який використовується для нанесення дрібного малюнку. Така технологія називається чеканною, її можна вважати однією з найбільш прогресивних в галузі виробництва посуду із срібла.

Нещодавно Київський Ювелірний Завод випустив новий виріб - це скринька із столовими предметами з срібла 925 проби. Дерев'яний різьблений корпус скриньки виконаний вручну. У середині скриньки знаходяться три набори предметів для столу - столові, чайні, десертні, а також одиничні столові прилади: ополоник, вилочки для лимона, шпротів, сервіровки риби, ложки для спецій, гарніру, салату, лопатки для торта, щипці для рафінаду. Всього - 145 предметів вагою близько 5,8 кг.

На сьогоднішній день асортимент виробів із срібла Київського Ювелірного Заводу включає: чашка для кави, блюдце, цукерниця, маслянка, вазочка для цукерок, вазочка для печива, вазочка для фруктів, чайні та столові ложки, виделки, ножі, ложечки для цукру, щипці для рафінаду, лопатка для торта, піднос, серветниця, свічник, ікорниця, сільниця, перечниця, гірчичниця, стопки, бокали.
Rambler's Top100