Большая часть описаний продукции и компаний-производителей представлена на украинсокм языке
  • Заявник: Державний інститут по проектуванню підприємств коксохімічної промисловості "Гипрококс"
  • Адреса: вул. Сумська, 60, м. Харків, 61002, Україна
  • Телефони: +38(057) 715-60-42, 719-26-05, (067) 928-36-87
  • Факс: +38(057) 714-39-82
  • Сайт: http://www.giprokoks.com
Колектив інституту може по праву пишатися результатами своєї багаторічної виробничої діяльності. Це 67 збудованих за проектами інституту та діючих потужних коксохімічних підприємств та установок у 25 країнах світу: Україні, Росії, Казахстані, Грузії та в країнах Європи, Азії, Африки і Латинської Америки.

Інститут є центром науково-технічної діяльності в коксохімічній галузі. Все це дало інституту змогу реалізувати понад 50 ліцензій та "ноу-хау" на будівництво надпотужних сучасних коксових батарей і установок сухого гасіння коксу. За науково-технічною документацією інституту такі технологічні агрегати побудовані в Індії, Німеччині, Китаї, Туреччині, Фінляндії, Чехії, Японії та інших країнах.

Розробки Гипрококсу відповідають вимогам міжнародних стандартів та світового ринку і користуються значним попитом серед замовників наукової проектної продукції. Розроблені інститутом УСГК дозволяють коксохімічним підприємствам отримати з кожної тонни розпеченого коксу 0,4-0,5 тонни пари високих параметрів, забезпечують захист довкілля, поліпшують якість металургійного коксу та значно зменшують витрати коксу в доменних печах у порівнянні з коксом мокрого гасіння.

В Україні, Росії та Казахстані успішно експлуатуються більше 20 високопродуктивних УСГК, а 16 багатокамерних УСГК працюють в Індії, Китаї, Туреччині, Німеччині, Фінляндії, Угорщині, Японії та інших країнах.

При розробці науково-технічної проектної документації Гипрококс застосовує комплекс технічних заходів із захисту довкілля від шкідливих викидів коксових батарей та коксохімічних установок передбачаються системи безпилового завантаження коксових печей, установки безпилової видачі коксу, установки біохімічного очищення фенольних стічних вод та інші.

Інститут "Гипрококс" - відома у світі інжинірингова фірма, яка спроможна розробити технічну документацію для будівництва та реконструкції коксохімічних підприємств будь-якої складності. Інститут плідно співпрацює з багатьма інжині-ринговими фірмами України, Росії, Німеччини, Польщі, Чехії, Індії, Ірану, Італії та інших країн. Представники фірм цих країн та багатьох підприємств-замовників науково-технічної продукції Гипрококсу є часті гості в інституті. Тільки за останні три роки в інституті побували 63 закордонні делегації.

За обсягами виробництва та науково- технічним потенціалом Гипрококс є однією з найбільш потужних науково-технічних установ України і включений до переліку підприємств, що мають стратегічне значення для економіки та безпеки держави.

Конкурентоспроможність науково-технічних розробок Гипрококсу забезпечується завдяки розробленій та впровадженій в інституті системі управління якістю проектної документації, що сертифікована національною організацією "УкрСЕПРО" та міжнародною організацією Lloyd's Register Quality Assurance на відповідність вимогам міжнародних стандартів ISО-9001.
Rambler's Top100