Большая часть описаний продукции и компаний-производителей представлена на украинсокм языке
  • Заявник: Товариство з обмеженою відповідальністю "Хімлаборреактив"
  • Адреса: вул. Ремонтна, 8, м. Київ, 02099, Україна
  • Телефони: +38(044) 494-42-42, 495-27-66
  • Сайт: http://www.himlabor.kiev.ua,http://www.labexpert.com.ua
Лабораторні меблі ТМ "Експерт"

Опис продукції

Лабораторні меблі ТМ "Експерт" створено з урахуванням сучасних тенденцій дизайну і конструювання. Багаторічний досвід успішної роботи дозволив врахувати всі особливості експлуатації спеціальних меблів, такі як стійкість до агресивних середовищ, зручність роботи з підведеними комунікаціями, навантаження, пожежобезпечність. За допомогою ТМ "Експерт" легко підібрати комплект меблів для лабораторії різної направленості з оптимальним співвідношенням функціональності і ціни.

Відмінні особливості лабораторних меблів ТМ "Експерт":
- С та П -образна суцільнометалева зварна конструкція, що забезпечує надійність та довговічність експлуатації виробів;
- використання сучасних робочих поверхонь;
- використання спеціальних хімічно стійких кранів та змішувачів;
- більше 500 виробів в каталозі;
- виробництво індивідуальних виробів за ескізами замовника;
- сертифікована продукція

Столи лабораторні призначені для проведення лабораторних робіт з використанням відповідних приладів та устаткування. Для максимально ефективного використання робочого простору лабораторні столи можуть утворювати пристінні та острівні модулі. Можуть комплектуватися підвісними або мобільними тумбами, приставними столами, а також надставками спеціального призначення, підключатися до систем комунікацій. Столи лабораторні витримують максимальне навантаження 300 кг/м куб. і дозволяють надійно та безпечно встановлювати лабораторне обладнання значної ваги.

Столи-мийки лабораторні експлуатуються в умовах впливу агресивних середовищ та високої вологості, тому для забезпечення довгострокової служби використовуються хімічно стійкі матеріали мийок та імпортні змішувачі компанії FAR (Італія). Для зручності замовника столи-мийки комплектуються також сифоном, шлангами для підключення до мереж водопостачання та каналізації, фільтрами очистки води. Також мийки комплектуються сушками для лабораторного посуду та надставками під дистилятор.

Шафи лабораторні в залежності від типу виробу, призначені для безпечного зберігання хімічних реактивів, балонів. Такі шафи виготовляються із листового металу захищеного епоксидною порошковою фарбою, комплектуються замком та мають підключення до витяжної системи лабораторії.

Шафи для зберігання лабораторного посуду, спеціального одягу та документів. виготовляються в залежності від специфіки лабораторії із ламінованої ДСП або листового металу.

Шафи витяжні лабораторні призначені для захисту оператора та навколишнього середовища при роботі з хімічно шкідливими речовинами. Використовуються разом із зовнішньою витяжною системою для ефективного видалення із робочої зони токсичних випаровувань та газів, небезпечних для здоров'я людини. У верхній частині шафи встановлено підйомний захисний екран з безпечним склом, за допомогою противаг екран встановлюється на будь-якій висоті. Шафа може бути укомплектована вентилятором продуктивністю 900 - 1200 м3/г, бути підключена до комунікацій лабораторії. Для освітлення використовуються пило- та вологозахищені світильники денного світла. Шафа комплектується автоматичним вимикачем живлення, розетками з захищеним корпусом.
В залежності від специфіки аналізів в лабораторії шафи витяжні виготовляються різної комплектації - від шаф виготовлених з ламінованої деревини до листового металу, захищеного від агресивних середовищ склопластиком (внутрішня зона за такою технологією являє собою безшовний пластиковий купол, що не має гострих кутів). Шафи витяжні лабораторні обов'язково використовуються в лабораторіях різних напрямків
Rambler's Top100