Большая часть описаний продукции и компаний-производителей представлена на украинсокм языке
  • Заявник: Товариство з обмеженою відповідальністю "Колонтитул"
  • Адреса: пл. Свободи, 5, Держпром, 4 під., 6 пов., оф.7-8, м. Харків, 61022, Україна
  • Телефони: +38(057) 757-41-13, 758-72-14
  • Факс: +38(057) 758-72-14
Керівник: Гевліч Володимир Леонідович
Посада: Директор
Вид діяльності: Виставкова діяльність
Свою діяльність фірма ТОВ "Колонтитул" розпочала в 1998 році. З першого дня по цей час її очолює Володимир Леонідович Гевліч, один з провідних фахівців виставкової діяльності Харківщини. Всі працівники мають багаторічний досвід проведення публічних виставкових заходів.

За час існування організацією було проведено понад 100 виставкових заходів серед яких слід відзначити: виставки "Барвиста Україна 2005, 2006", 10 років Незалежності України, "Наука Харківщини", "Агро - 2003" та ін. Діяльність організація відзначена дипломами та грамотами НК "Експоцентр України" та Харківської обласної державної адміністрації.

В. Л. Гевліча було нагороджено почесною грамотою Харківської державної обладміністрації з врученням срібної відзнаки.
Спеціалізуючись на організації та проведенні презентацій, ярмарок, виставок, тощо, колектив фірми започаткував такі провідні виставкові заходи Харкова, як виставки "Машинобудування Харківщини", "Енергозбереження та енергетика", "Банківські та страхові послуги" та інші.

ТОВ "Колонтитул" бере участь у всіх презентаціях Харківської області в державі та за її межами як фірма-організатор та учасник. В. Л. Гевліч неодноразово виїжджав за кордон в складі делегації Харківської області для участі в великих світових форумах в Європі та Азії, наприклад, в Ганновері, Багдаді, Брно, Єревані. "Колонтитул" співпрацює з управліннями держобладміністрації Харківщини, в тому числі з Головним управлінням економіки, Головним управлінням зовнішньоекономічних зв`язків та європейської інтеграції, Головним управлінням промисловості транспорту та зв`язку.
Крім того фахівці фірми допомагають та розробляють для організацій-учасників виставок дизайн стендів, рекламних листівок, буклетів.

ТОВ "Колонтитул" третій рік поспіль бере участь в організації участі підприємств та установ Харківської області в Загальнодержавній виставковій акції "Барвиста Україна" та Всеукраїнському конкурсі-виставці "Кращий вітчизняний товар року".
Rambler's Top100