Большая часть описаний продукции и компаний-производителей представлена на украинсокм языке
  • Заявник: Акціонерний комерційний банк "Базис"
  • Адреса: пров. Мар'яненко, 4, м. Харків, 61057, Україна
  • Телефони: +38(057) 700-46-73, 754-64-44, 754-64-97
  • Факс: +38(057) 754-64-44
  • Сайт: http://www.basis.com.ua
Керівник: Корсунська Валентина Григорівна
Посада: Голова правління
Вид діяльності: Банківські послуги
Акціонерний комерційний банк "Базис" заснований 15 квітня 1992 року . За свою п'ятнадцятирічну діяльність банк став серйозною фінансовою установою і впевнено увійшов до переліку стабільних банків України та ведучих банків Харківської області. Станом на
01.04.2007 р. регулятивний капитал банку склав понад дев'яносто один мільйон гривень. Послугами АКБ "Базис" користуються понад сім тисяч корпоративних клієнтів та понад двадцять чотири тисячі фізичних осіб. Нашими постійними клієнтами і партнерами є найпотужніші підприємства регіону.

За весь період розвитку особливістю банку є те, що він приймає активну участь у здійсненні найважливіших соціально-економічних програм області і міста Харкова. Тільки за 2005 р. - 2006 р. банком профінансовано на десятки мільйонів гривень такі важливі галузі економіки та соціальної сфери міста , як теплоенергетика, комунальне господарство, забезпечення енергоносіями. У 2007 році колектив акціонерного комерційного банку "Базис" був нагороджений Почесною грамотою Харківської обласної адміністрації за вагомий внесок у соціально-економічний розвиток Харківського регіону, активну діяльність із реалізації програм у провідних галузях економіки області.

В травні 2003 року банк визнано переможцем конкурсу , який проводився Пенсійним фондом України , з відбору банків, що здійснюють виплату пенсій та грошової допомоги за згодою одержувачів через їх поточні рахунки. Протягом 2005 року АКБ "Базис", на прохання Пенсійного фонду, постійно здійснював своєчасну виплату пенсій та допомог через поточні рахунки одержувачів за рахунок власних коштів банка з подальшим поповненням їх Пенсійним фондом. (Контактна особа , Секретар конкурсної комісії Газман Наталія Миколаївна , телефон (044) 284-81-96 , адреса: вул. Бастіонна , 9 , м. Київ-14 , 01014 ).

У червні 2003 року АКБ "Базис" визнано переможцем конкурсу , який проводився Фондом загальнообов'язкового державного соціального страхування України, з відбору банків для розміщення тимчасово вільних коштів Фонду , договір продовжував діяти протягом 2004 року, та подовжено на 2005 рік. (Контактна особа , головний бухгалтер Калініченко Катерина Володимирівна , телефон (044) 220-72-81 ; 220-42-64 , адреса : вул. Еспланадна , 8/10 , м. Київ -23, 01023).

Протягом кількох років АКБ "Базис" обслуговував бюджетні установи та підприємства і організації, які утримувались за рахунок обласного, міського та районних бюджетів Харкова і Харківської області.

Маємо зазначити, що за весь період співпраці з АКБ "Базис" від установ і організацій надходили тільки позитивні відгуки на якість обслуговування їхніх рахунків. Обслуговування всіх бюджетних рахунків здійснювалось на високому професійному рівні.

В січні 2004 року АКБ "Базис" виграв тендер з визначення переліку банків України, які залучатимуться до касового обслуговування з метою оплати готівкою чеків Державного казначейства України.

Протягом 2006 року за чеками органів Державного казначейства України отримували готівку 68 підприємств і організацій , які утримувались за рахунок обласного , міського та районних бюджетів на загальну суму близько вісімдесяти мільйонів гривень.

Станом на 01.05.2007 року за чеками органів Державного казначейства України отримують готівку 55 підприємств і організацій , які утримуються за рахунок обласного , міського та районних бюджетів на загальну суму з початку 2007 року понад двадцять два мільйона гривень. Крім того, АКБ "Базис" вже реалізував зарплатні проекти в 28 бюджетних установах та підприємствах і організаціях, які утримуються за рахунок обласного, міського та районних бюджетів м. Харкова та Харківської області.

Касове обслуговування в установах банку проводиться завжди на високому рівні , готівка надається в купюрах потрібних клієнту з дотриманням вимог НБУ по кількості розмінної монети . Для зручності клієнтів в установах АКБ "Базис" обладнано каси перерахунку , де клієнт за бажанням може здійснити перевірку повноти отриманої готівки.

Послуги, що надаються фізичним особам - клієнтам АКБ "Базис" в національній та іноземній валюті:
- Відкриття та ведення депозитних рахунків безкоштовно.
- Розрахунково-касове обслуговування поточних рахунків в національній та іноземній валюті .
- Видача дозволів на вивезення іноземної валюти за кордон.
- Покупка-продаж валюти в касі банку.
- Прийом на інкасо неплатоспроможних купюр.
- Операції конвертації з готівковою іноземною валютою через операційну касу банку.
- Покупка-продаж валюти на валютному ринку.
- Конвертація безготівкової іноземної валюти І групи Класифікатора за валюту тієї ж самої групи Класифікатора на валютному ринку.
- Виплата пенсій та грошових допомог через поточні рахунки.
- Перерахування коштів за кордон за допомогою систем Вестерн Юніон.
- Перерахування коштів у національній валюті по території України за допомогою системи "СОФТ".
- Перерахування коштів за кордон за допомогою систем Юнистрім.
- Відкриття та ведення карткових рахунків.
- Операції з платіжними картками міжнародній платіжній системи MasterCard International.
- Послуга "Клієнт-банк".
- Послуга "SMS-банк".
- Прийом комунальних та інших платежів від населення.
- Кредитування.
- Придбання ваучерів операторів мобільного зв'язку.
- Перекази між платіжними картами.
- Продаж банківських металів.
- Продаж пам"ятних та ювілейних монет України.
Rambler's Top100