Большая часть описаний продукции и компаний-производителей представлена на украинсокм языке
  • Заявник: Акціонерне товариство закритого типу "Сумський фарфоровий завод"
  • Адреса: вул. Харківська, 111, м. Суми, 40007, Україна
  • Телефони: +38(0542) 64-09-01, 64-09-02
  • Факс: +38(0542) 64-09-01
  • Сайт: http://www.farfor.sumy.ua
Керівник: Романюк Світлана Олександрівна
Посада: Голова правління - директор
Загальна кількість працівників: 1150
Вид діяльності: Виробництво фарфорового посуду
Сумський фарфоровий завод - одне з наймолодших промислових підприємств міста - введений в експлуатацію в грудні 1964.г. з проектною потужністю 3,5 млн.шт. готових виробів в рік. Випуск продукції почав з травня 1965 року.

У квітні 1970 р. була введена в експлуатацію друга піч поливаного випалу, що призвело до збільшення виробничої потужності заводу, яка склала 11-12 млн.шт. готових виробів на рік.
За роки з 1970 по 1990 трудовим колективом заводу проведена велика робота по технічному переозброєнню заводу, вдосконаленню технологічних процесів, освоєнню нових видів продукції. На кінець 1994 р. була досягнута потужність 16,1 млн. шт. готових фарфорових виробів на рік.
У 1992 році колектив заводу оформив договір оренди державного майна, організувавши на базі існуючого підприємства "Сумський орендний фарфоровий завод". У 1994 році після викупу колективом державного майна "Сумський орендний фарфоровий завод" був реорганізований в акціонерне товариство закритого типу "Сумський фарфоровий завод".
Наприкінці 90-х на початку 2000р. підприємство перебувало в скрутному економічному становищі, але з приходом на завод кризис - менеджера, к.е.н. Романюк Світлани Олександрівни з новою командою фахівців АТЗТ "Сумський фарфоровий завод" не тільки стабілізувало свою діяльність, але і прискореними темпами почало нарощувати обсяги виробництва, і нині випуск продукції досягає 19, 4 млн. шт. в рік.

На сьогоднішній день підприємство є лідером серед підприємств порцелянової галузі пострадянських країн. АТЗТ "Сумський фарфоровий завод" спеціалізується на виробництві фарфорового посуду побутового призначення. . Традиційний асортимент фарфорових виробів, а саме чашки, тарілки, чайні та кофейні сервізи за останні роки поповнився нарядними святковими сервізами, кухлями, мініатюрною скульптурою. Підприємство виконує декорування виробів на замовлення, а також випускає ексклюзивну сувенірну продукцію. Наявний, доволі високий рівень технічної бази гарантує стабільну роботу підприємства.

АТЗТ "Сумський фарфоровий завод" випускає продукцію з різноманітними формами, що не повторюються. По білизні фарфору завод входить в трійку кращих підприємств по Україні. За якістю форми виробу, за вагою - одне з ведучих.

Сумський фарфор широко відомий на Україні та за її межами. Продукція серійного виробництва заводу експортується до Росії, Молдови, інших країн СНД, а ексклюзивні вироби користується попитом у Франції, Австрії, Канаді.

За 40 років роботи на підприємстві освоєно і впроваджено у виробництво більше 120 видів нових виробів, художники заводу створили десятки творчих робіт.
Завдяки високій якості сумського фарфору, підприємство з гордістю представляє Сумську область на міжнародних і вітчизняних виставках. Про визнання продукції фахівцями й споживачами свідчать численні нагороди. У 2003 р. підприємство стало фіналістом регіонального конкурсу "Якості продукції" в номінації "Промислові товари для населення", а також лауреатом рейтингу "Кращі українські підприємства" в номінації "Легка промисловість". Минулого року сумський фарфоровий завод став фіналістом Всеукраїнського конкурсу "100 кращих товарів", а в листопаді отримав диплом переможця в некомерційному конкурсі "Кращий вітчизняний товар року", що проходив у Києві.
Також численні особисті нагороди має і директор заводу: подяки, почесні грамоти, диплом переможця рейтингу "Діловий світ" в номінації "Топ-менеджер".

Енергійна команда керівництва підприємства, використовуючи гнучку цінову політику і виробничий потенціал, готова до подальшої співпраці із старими і новими партнерами.
Rambler's Top100