Большая часть описаний продукции и компаний-производителей представлена на украинсокм языке
  • Заявник: Закрите акціонерне товариство "Інститут Укроргверстатінпром"
  • Адреса: наб. Червоношкільна , 16, м. Харків, 61125, Україна
  • Телефони: +38(057) 732-71-37, 732-73-46, 732-89-31, 732-93-29
  • Факс: +38(057) 732-71-37
  • Сайт: http://www.stankinprom.com.ua
Керівник: Белявцев Микола Іванович
Посада: Генеральний директор
Загальна кількість працівників: 294
Вид діяльності: Машинобудування
Організація заснована в 1952 році, як філія Московського інституту "Оргстанкінпром" при Харківському Раднаргоспі, у подальшому згідно з наказом Мінстанкопрому СРСР до 15 грудня 1992 року була головною технологічною організацією СРСР, "Інститут Укроргверстатінпром" по технічному оснащенню інструментальних заводів СРСР (різальний та міряльний інструмент), в також верстатобудівних заводів України.

У взаємовідносинах з зовнішніми організаціями ЗАТ "Інститут Укроргверстатінпром" є юридичною особою стосовно законодавства України, володіє відокремленим майном та самостійним балансом, має найменування, товарний знак та фірмове найменування товарів. Функції, права та обов"язки наведені в Статуті.

Основні види випускаємої продукції:
- агрегатні млини з продуктивністю від 300 до 6000 кг/год. (по зерну);
- лінії виробництва круп і різних зернових культур з продуктивністю від 400 до 2000 кг/год.;
- лінії виробництва високоякісної соняшникової олії;
- котли опалювальні побутові газові та водонагрівальні газові та на рідкому паливі жаротрубні різних типорозмірів, установки котельні транспортабельні модульні теплопродуктивністю від 100 до 3000 кВт, установки бетонорозчинозмішувальні продуктивністю від 20 до 60 м /г, машини термічного різання листового металу з програмним управлінням та інше обладнання.

Організація оснащена металообробним, ковальсько-пресовим, гальванічним, гибочним з ЧПУ, гальванічним та зварювальним обладнанням, яке дозволяє виробляти найбільш складну продукцію та складні випробування.
В своєму складі має інженерний корпус, виробництво загальною площею 8520 м (яке також включає конструкторський, проектний та технологічний відділи), корпус з виготовлення розсійників та інші службові та виробничі приміщення.
Загальна чисельність працюючих становить 294 чоловік.

Одним із головних напрямків діяльності організації є виготовлення обладнання для агропромислового комплексу, а також виробництво опалювального обладнання, яке включає котли опалювальні газові побутові марки "Рубін", котли водогрійні газові та на рідкому паливі жаротрубні марки "Топаз", які можуть працювати як автономно, так і в комплекті з Установками котельними транспортабельними модульними різної потужності.

Керівництво ЗАТ "Інститут Укроргстанкінпром" (ЗАТ "Станкінпром"), усвідомлюючи важливість діяльності організації для забезпечення якості випускаємої продукції ставить своєю ціллю досягнення такого рівня якості продукції і її випробувань, який дозволив би захистити права Споживача і максимально задовольнити його вимоги.

Ми створили систему менеджменту якості, яка керує усіма процесами, необхідними для визначення потреб і очікувань Споживача, для розуміння того, яким вимогам наша організація повинна відповідати, щоб бути спроможною створити продукцію, яка б задовольняла наших Споживачів. Ми розуміємо, що потреби і очікування Споживача при придбанні нашої продукції весь час змінюються у відповідності з розвитком ділової діяльності.
Тому ми повинні тісно взаємодіяти з нашими постійними і потенційними Споживачами для розуміння тенденцій і, передбачаючи конкуренцію, бути здатним запропонувати відповідну продукцію і послуги з її обслуговування.
Rambler's Top100