• Заявник: Дочірнє підприємство ВАТ "Київхліб" "Булочно-кондитерський комбінат"
  • Адреса: вул.Чорновола, 41, м. Київ, 01135, Україна
  • Телефони: +38(044) 236-57-19, 236-59-52, 236-98-34
  • Сайт: http://www.bkk.kiev.ua

  • Назва продукта: Торт "Грецький горішок"
    Номінація: Виробництво кондитерських виробів
Торт „Грецький горішок", який являє собою поєднання бісквітів з грецьким горіхом з"єднаних ароматною молочною начинкою. Завдяки неперевершеним смаковим властивостям та новізні торт завоював свою нішу на ринку та полюбився покупцям. Раніше грецький горіх не використовувався для кондитерських виробів в промисловому виробництві.

Торт виготовлено з двох шарів бісквіту з грецьким горіхом з"єднаних начинкою молочною ароматизированою. Поверхня покрита цією ж начинкою та художньо оздоблена кондитерською глазур"ю, грецьким горіхом, бісквітом круглим та начинкою молочною ароматизованою. Бокова поверхня обсипана крихтами бісквіту з горіхом.

З чим ще можна порівняти неперевершене поєднання бісквіту з горіхом та молочної начинки. Це дійсно достойна прикраса святкового столу.

На торт „Грецький горішок" було проведено ряд споживчих конференцій в торговій мережі міста, під час яких покупці коштувати новинку та висловлювали позитивні враження і подяку за такий оригінальний по смаковим якостям торт .

Торт „Грецький горішок" настільки полюбився покупцям , що на його основі було виготовлено ряд виробів: торт на замовлення „Грецький горішок", тістечка „Грецькі горішки", „Золоті горішки", торт „Грильяжний в шоколаді". Продовжується робота в напрямку використання смачного та корисного грецького горіху в нових розробках.
Rambler's Top100