• Заявник: Дочірнє підприємство "Видавничий Дім-Укрпол" ТОВ "Укрпол Лтд"
  • Адреса: вул. Ю.Липи, 6, м. Стрий, Львівська обл., 82400, Україна
  • Телефони: +38(03245) 4-00-71, 4-01-81, 4-07-54
На сьогоднішній день на поліграфічній фірмі "Укрпол" функціонує повний комплекс послуг по виготовленні книжково-журнальної продукції - від додрукарської підготовки макета виробу до відвантаження готової продукції замовнику. Виробничі можливості фірми задовольнять вимоги найвибагливішого замовника.
Фірма "Укрпол" володіє всім необхідним обладнанням для виробництва повноколірних журналів та книг найвищої якості тиражем від 500 штук і більше.
Усі книги виготовляються методом офсетно друку.
Найбільш розповсюджені формати - А4 і А5, але, у залежності від побажань замовника, можуть розглядатися інші розміри. Особливою популярністю користується альбомний формат (235 х 330).

Технології виробництва дозволяють скроплювати книжково-журнальну продукцію за допомогою скоби або на термобіндері. Також при бажанні замовника, користуючись послугами підрядних організацій, можемо виготовляти книги із твердою політурою, зшиті ниткою. На сьогоднішній час ведуться перемови і до кінця 2006року буде закуплена і встановлена нова лінія з твердою палітуркою.

Можливе виготовлення книг з будь-якою кількістю сторінок - від невеликої книжки-брошури до порівняно товстого видання. Обкладинку ми можемо друкувати з різним степенем складності, а саме: тиснення фольгою, фігурна висічка на обкладинці, конгрев, блінтування, УФ-лакування, матове та глянцеве ламінування, виготовлення обкладинки із клапанами, та багато іншого.

Наші дизайнери можуть оформити видання неповторно і професійно та підготувавши макети відповідно до побажань замовника.
Rambler's Top100