• Заявник: Дочірнє підприємство "Видавничий Дім-Укрпол" ТОВ "Укрпол Лтд"
  • Адреса: вул. Ю.Липи, 6, м. Стрий, Львівська обл., 82400, Україна
  • Телефони: +38(03245) 4-00-71, 4-01-81, 4-07-54
Технологія виготовлення упаковки набагато складніша, ніж здається на перший погляд. Для виготовлення упаковок використовується широкий спектр видів картону, яким притаманні ряд параметрів по вологостійкості, світлонепроникності, герметичності, що і дає цьому матеріалу ряд вагомих переваг. Можливість друку на картоні дає прекрасну перспективу найбільш повного представлення інформації про споживчі властивості товару і барвистого рекламного оформлення. Це найбільш швидкий і ефективний шлях повідомлення до клієнта необхідного рекламного й інформаційного послання, що характеризує товар. При продуманому образі і дизайні товару, використанні визначеної колірної гами, вдалому розташуванні візуальних об'єктів досягається успішна реалізація товару за рахунок позитивної емоційної реакції. Наносити барвисте зображення можна не тільки на традиційний товстий картон, але також на гофрокартон і мікрогофрокартон, використовуючи при цьому процес - каширування. Набагато приємніше купити кофети чи якийсь інший виріб в яскравій кольоровій упаковці, а ніж у тьмяно оформленій та сірій.

Існує можливість додання картону різних додаткових характеристик, що формують нові властивості упаковки, що в свою чергу істотно підвищує привабливість товару і виділяє його серед інших. До однієї з таких характеристик можна віднести надання картонові глянцевого блиску, або створення матової поверхні. Найбільшою популярністю користаються різного роду лакування (суцільне та вибіркове Уф-лакування, вододисперсійне лакування, захисне матове та глянцеве лакування.), глянцеве та матове ламінування.

До розробки кожної навіть найпростішої упаковки ми підходимо професійно і творчо. Тиснення фольгою на сьогодні є одним із найкрасивіших і найпростіших методів оздоблення картонних коробок. Ми пропонуємо широкий спектр різної фольги під золото, срібло, бронзу, кольорової алюмінієвої фольги. Це надає картонній упаковці ефект елітності та ексклюзивності, а також служить додатковим захистом товару від підробки. Ще один додатковий засіб захиту від низькоякісних підробок є рельєфна поверхня, де крім візуального підключається і сприйняття об'єкта на дотик. На даний час наші технологічні можливості дозволяють робити два види рельєфного відбитку: конгрев - відбиток, при якому зображення стає випуклим на зовні, та блінтування - зображення вдавлюється всередину.
Міцність конструкцій і в той же час гнучкість матеріалу дозволяють створювати дизайнерам різні унікальні за формою і змістом упаковки зі згинами, внутрішньою і зовнішньою висічкою, що не має границь польоту людської фантазії.
Rambler's Top100