• Заявник: Дочірнє підприємство "Видавничий Дім-Укрпол" ТОВ "Укрпол Лтд"
  • Адреса: вул. Ю.Липи, 6, м. Стрий, Львівська обл., 82400, Україна
  • Телефони: +38(03245) 4-00-71, 4-01-81, 4-07-54
Етикетка - незамінний ідентифікаційний символ продукту. Усіма способами (форма, колір, шрифт, і елементи художнього оформлення) етикетка підкреслює особливості кожного конкретного товару і його виробника, і обов'язково містить у собі всю необхідну інформацію про властивості продукту, даті виготовлення і термінах збереження.
Багато в чому саме завдяки етикетці покупець має можливість розрізняти і порівнювати товари, що визначає остаточний вибір при покупці.

Особливістю винної етикетки є вишуканість і традиційність дизайну, нестандартна, іноді навіть вигадлива висічка, облагороджена обробка з позолотою орнаментів.
Для виготовлення етикеток для вин застосовується широкий спектр етикеткових паперів високо глянцевих, матових сортів, а також металізованого паперу. Використовуються всі можливі методи обробки: тиснення золотою, срібною та псевдогологрофічною фольгою, конгревне тиснення та ін.
На даний час нашими замовниками є такі відомі торгові марки, як: "Чизай", "Скілур", "Компанія", "Тарутинські вина", "Агро-Юг" та інші.

Оформлення горілочної пляшки вимагає свіжого, і разом з тим строгого й упевненого стилю. У той же час такі бренди, як ТМ "Слава", ТМ "Володар", ТМ "Княгинин" широко відомі по всій Україні, їхня популярність, як і зовнішній вигляд - непорушні.
Часті випадки підробки оригінальних спиртних продуктів, змушують виробників уводити складні елементи оформлення етикетки, що не в силах відтворити кустарні "виробники" етикетки. Це складна висічка, папір з металізацією, багато фарб, припресовка фольги і конгревне тиснення.
Rambler's Top100