• Заявник: Відкрите акціонерне товариство по будівництву, монтажу та експлуатації засобів телекомунікацій, радіо і телебачення "Свемон-Захід"
  • Адреса: вул. Бескидська, 33, м. Львів, 79056, Україна
  • Телефони: +38(032) 291-92-60, 293-25-56, 294-02-52, (050) 317-08-13

  • Назва продукта: Будівництво телекомунікацій
    Номінація: Зв'язок і телекомунікації
ВАТ "СВЕМОН-ЗАХІД" виконує роботи з проектування, будівництва, монтажу та експлуатації засобів телекомунікацій, зовнішніх та внутрішніх інженерних мереж, систем та споруд, архітектурного та будівельного проектування, топографо-геодезичні, картографічні роботи, проектування та монтажу установок пожежної сигналізації, систем оповіщення та управління евакуацією людей при пожежі, пожежного спостереження, пристроїв для захисту будинків і споруд від розрядів блискавки та вогнезахисту конструкцій.

За роки існування, з 1948 року, підприємством прокладено і змонтовано тисячі кілометрів кабелю міжміського і зонового зв'язку для Міністерства зв'язку, Міноборони, УВС, а також для магістральних нафто-, газопроводів та продуктопроводів в Україні, Польщі, Росії.

Ще у 1988 році спеціалісти підприємства освоїли процес зварювання оптичного волокна, були одними з перших в Україні по будівництву і монтажу волоконно-оптичних ліній зв'язку. Роботи виконувались по будівництву ВОЛЗ "ЗАХІД" (Київ - держкордон з Польщею), ВОЛЗ "Дніпро-Донбас" (Дніпропетровськ - держкордон з Росією), ВОЛЗ "Івано-Франківськ - Гута", ВОЛЗ "Карпати" (Ужгород - Львів з відгалуженням на Жденієво), ВОЛЗ „Поділля" (К.Подільський - Чернівці), ВОЛЗ "Івано-Франківськ - ВЗ ЦПМ-6 (Львів)", ВОЛЗ „Буковина" (Чернівці - Ужгород), ВОЛЗ „Івано-Франківськ - Чернівці", ВОЛЗ „Жовква - Сокаль", УМЗ „Львів - Червоноград", ВОЛЗ „Хотин - Кельменці-Сокиряни-Новодністровськ", ВОЛЗ „Ужгород - Перечин - В.Березний", ВОЛЗ "Івано-Франківськ - Надвірна - Делятин", ВОЛЗ Львів - Луцьк", ВОЛЗ "Чернівці - держкордон з Румунією", ВОЛЗ "Львів - Мостиська - д/к України - Польща". Зараз будується РМ ВОЛЗ "Чернівці - Молдова", ВОЛЗ "Червоноград - Ковель", ВОЛЗ "Ковель - Бородянка", ВОЛЗ Тернопіль -Чернівці".

В роботі використовуються нові матеріали, обладнання та інструмент. Постійний перехід на нові матеріали й вдосконалення сфери послуг відбувається як у результаті диктату ринку, так і в результаті передбачення та попередження попиту. По бажанню замовника, на основі інженерного рішення, кабель укладається безпосередньо в грунт довжиною 4-6 км без розриву, або пластмасовій захисній трубці на глибину 1.2 - 1.4 м, в яку потім методом пневматичного задування прокладається кабель. В основу принципу дії пристрою закладено використання сили, що виникає в результаті тертя повітря і зовнішнього покриття кабелю.
Оптичне волокно зрощується японським зварювальним автоматом FURUKAWA S174H. Вимірювання оптичних парамерів зрощування проводиться рефлектометром американської фірми WAVETEK HELIOS SI 7920. Кінцеві вимірювання проводяться комплектом оптичних тестерів фірми WAVETEK. Результат вимірювання обробляється на компўютері і передається замовнику .
Застосування технології пневматичного задування волоконно-оптичних кабелів зв'язку скорочує час і зменшує витрати на прокладку волоконно-оптичних кабелів.
Вхідний контроль якості комплектуючих та матеріалів, неперервний контроль якості в процесі будівництва та монтажу, великий досвід будівництва кабелепроводів, волоконно-оптичних ліній зв'язку - це саме ті причини, що дозволяють нам виконувати замовлення краще ніж наші конкуренти.
Застосування віброукладачів на базі Ditch Witch RT-95, Ditch Witch 7610, Ditch Witch НТ 185 при виконанні будівельно-монтажних робіт дозволяє мінімізувати нанесення збитків землекористувачам, виконувати роботи у важкодоступних місцях.

Суттєвим нововведенням нашого підприємства за останні роки є будівництво закритих переходів методом горизонтального направленого буріння. Застосування цієї технології дозволяє уникнути руйнування та відновлення доріг, спрощує перехід через річки та канави. Використання бурової машини Ditch Witch JT2720 Mach1 дозволяє прокладати труби і кабелі без траншейним методом на довгі дистанції до 450 м, Ditch Witch JT1220 - до 220м, Ditch Witch JT520 - до 110м Установка JT2720 здатна працювати в режимах буріння м'яких ґрунтів і буріння скельних ґрунтів, включаючи монолітні і фрагментні скельні породи, щебінь, гальку.

ВАТ "СВЕМОН-ЗАХІД" володіє всім необхідним обладнанням та знаннями для виконання великого комплексу робіт починаючи з проектно-вишукувальних до здачі об'єктів в експлуатацію замовнику згідно встановлених термінів та високої якості. Об'єм виробництва становить - 1000 -1500 км ліній зв'язку в рік.

Підприємство постійно активно займається впровадженням інновацій в технічній і управлінській діяльності. Ми усвідомлюємо, що сьогодні досягти стійкого успіху можуть тільки ті підприємства, які створюють ефективні системи управління.

У відповідності до рішення Ради директорів про розробку на підприємствах АТ "СВЕМОН" систем відповідаючих вимогам міжнародних стандартів ISO серії 9000 Відкрите акціонерне товариство "СВЕМОН-ЗАХІД" у 1999 році розпочало розробку системи якості на основі ДСТУ ISO 9002-95, а 24 вересня 2002 року підприємство отримало сертифікат на систему управління якістю в Системі сертифікації УкрСЕПРО, який посвідчує, що система управління якістю відповідає вимогам ДСТУ ISO 9001-2001 "Системи управління якістю. Вимоги".
Управління якістю - це інноваційний, творчий і безперервний процес, який сьогодні орієнтує весь господарський механізм підприємства, усю сукупність технічних, організаційних і соціальних факторів виробництва на досягнення такого рівня якості продукції, який найповніше відповідав би потребам наших споживачів. Щоб постійно задовольняти їх вимоги ми завжди прагнемо вдосконалювати наші процеси і системи.

Вагомою оцінкою діяльності підприємства за останні роки є:
1. Почесна грамота Дирекції Первинної Мережі ВАТ "Укртелеком" за плідну співпрацю, вагомий внесок у будівництво і розвиток первинної мережі зв'язку та з нагоди професійного свята - Дня будівельника (04 серпня 2004 року).
2. Подяка ДПМ ВАТ „Укртелеком" за співробітництво у 2004 році, вагомий внесок у розвиток первинної мережі, проявлені професіоналізм і самовіддачу (21.01.2005 року)
3. Диплом Філії Дирекції Первинної Мережі ВАТ „Укртелеком" за плідну співпрацю та вагомий внесок у розбудову первинної мережі ВАТ "Укртелеком" (11 серпня 2005 року)
4. Почесна грамота Державного комітету зв'язку та інформатизації України за довголітню високоефективну працю, внесок у розвиток галузі зв'язку (16 серпня 2004 року).
5. Диплом та відзнака лауреата загальнонаціонального конкурсу „Вища проба", занесення продукції підприємства у міжнародний каталог ділового співробітництва „Бізнес - Партнер" - „Регістр кращих товарів України", право маркувати продукцію та ділову документацію загальнонаціональним знаком якості „ВИЩА ПРОБА".
6. Подяка ВАТ "Укртелеком" за плідну співпрацю та з нагоди відзначення державного професійного свята - Дня працівників радіо, телебачення та зв'язку (14.11.2005р).
7. Почесна грамота "НАЙКРАЩОМУ ПАРТНЕРУ" ЗАТ "УМЗ"
8. Диплом та відзнака "Лідер будівництва та архітектури України 2005" від Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства та Комітету Верховної Ради україни з питань транспорту, будівництва, житлово-комунального господарства і зв'язку України.
9. Диплом переможця національного бізнес-рейтингу з присвоєнням звання "ЛІДЕР ГАЛУЗІ" за основним видом діяльності КВЕД 45.21.3 "Будівництво магістральних трубопроводів, ліній зв'язку і енергозабезпечення". Перше місце за сумарним балом в Західному регіоні за критеріями: "Обсяг реалізованої продукції", "Продуктивність праці", "Чистий прибуток", "Заробітна плата".
До складу Товариства входять: Головне підприємство та чотири філії - Львівська, Закарпатська, Чернівецька та Івано-Франківська, що дає змогу підприємству працювати стабільно, раціонально розподіляти ресурси та об'єми робіт, ефективно організовувати виконання замовлень.

Наші підприємства будують і монтують телефонні мережі, об'єкти радіо-телебачення на території всієї України. Минулий досвід і ентузіазм в освоєнні передових технологій, а також постійне прагнення в отриманні нових знань зробили Відкрите акціонерне товариство "СВЕМОН-ЗАХІД" високорентабельним підприємством і надійним партнером.
Rambler's Top100