• Заявник: Приватне підприємство "СМіО"
  • Адреса: вул. 22 Січня, 10, м. Стрий, Львівська обл., 82400, Україна
  • Телефони: +38(03245) 5-83-91
  • Факс: +38(03245) 5-83-91
Керівник: Сорока Микола Петрович
Посада: Директор
Загальна кількість працівників: 110
Вид діяльності: Виробництво та реалізація ковбасних виробів
Приватне підприємство "СМіО" (тм. "Стрийські делікатеси") - одне з найвідоміших та провідних м'ясопереробних підприємств Львівщини. Підприємство засноване у квітні 1994 р., очолює його великий ентузіаст своєї справи Сорока Микола Петрович, який закінчив Київський інститут харчових технологій, нині Національний університет харчових технологій . А оскільки він людина цілеспрямована, яка завжди полинає у справи, необхідно було проявити максимум виробничої майстерності, підприємливості і хисту господарника, щоб вникнути в тонкощі професії.

Як дипломований фахівець, Сорока Микола Петрович разом з колективом підприємства постійно працюють над вдосконаленням виробництва та підвищенням якості продукції за що нагороджений нагрудним знаком, За відданість своїй справі, дипломом "Лідер харчової та переробної промисловості України". Значну лепту у розвиток підприємства та досягнення успіхів, вклав планово-фінансовий відділ, який очолює талановитий організатор Сорока Оксана Василівна та хороший спеціаліст своєї справи - головний бухгалтер Матіїв Оксана Ярославівна.

На підприємстві здійснюється повний цикл переробки тваринницької продукції, що включає забій і первинну переробку сільськогосподарської сировини, виробництво ковбасних виробів і напівфабрикатів. На базі сучасних та передових технологій виготовляється понад шістдесят видів ковбасних і не менший асортимент м'ясних виробів , з яких особливу увагу та добрі відгуки споживачів заслуговують фірмові ковбаси напівкопчені: "Стрийська делікатесна","Стрийська пікантна", варені - "Докторська", "Молочна", "Шинка Козацька", сосиски "Шкільні", копченості : "Шинка Соковита", "Балик Ювілейний".

Стабільність розвитку та збільшеня об'єму виробництва, згуртований колектив, енергійність, постійне самовдосконалення - основа успіху підприємства та запорука впевненості у завтрішньому дні.

Потужність підприємства п'ять тонни м'ясовиробів за зміну, що забезпечує робочими місцями понад 100 осіб. Хоча технологи підприємства постійно працюють над розробкою нових рецептур ковбасних виробів, головна увага приділяється випуску продукії за традиційними технологіями без харчових добавок та консервантів, використовуючи тільки натуральну вітчизняну сировину.

Підприємство ретельно контролює всі етапи виробництва. З цією метою на підприємстві розробляють впровадження системи управління якістю за міжнародними стандартами ISO 9000-2000, а також упроваджується система безпечного виробництва харчових продуктів НАССР.

Приватне підприємство "СМіО" (тм"Стрийські делікатеси") багаторазово відзначено почесними нагородами : фіналісти регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу якості продукції , "100 кращих товарів України 2004р." (м. Львів 2005 р.) ; на 8-й міжнародній спеціалізовані виставці Укрм'ясомолпром 2005р.- Сосиски "Шкільні" - Гран-прі , ковбаса "Докторська" в/г - золота медаль, Львівська вг- срібна медаль; фіналісти Всеукраїнського конкурсу якості продукції, "100 кращих товарів України 2004р".(м.Київ 2005р.), лауреат загальнонаціонального конкурсу "Вища проба" (м. Київ, 2005р.).

М'ясні та ковбасні вироби (тм."Стрийські делікатеси") - натуральна високоякісна продукція, яка користується стабільним попитом як на регіональному рівні, так і в інших областях України.
Rambler's Top100