• Заявник: Агротехнічна корпорація "Украгроком"
  • Адреса: вул. Мечнікова, 16 а, м. Київ, 01133, Україна
  • Телефони: +38(044) 255-15-89, 255-16-30
  • Факс: +38(044) 255-16-30
Керівник: Гуцол Олександр Петрович Петрович
Посада: Голова правління
Вид діяльності: Розробка та виробництво сільськогосподарської техніки
Агротехнічна корпорація "Украгроком" створена в липні 2000 року для здійснення виробничої і комерційної діяльності в сфері сільського господарства.

Пріоритетними напрямками діяльності АК "Украгроком" є виробництво і реалізація сучасного сільськогосподарського обладнання і техніки. На власних виробничих потужностях, які знаходяться в м. Сімферополі корпорація виготовляє різну ґрунтообробну і посівну техніку, таку як:
- сівалки зернові СЗ-4,5 і СЗ- 6,0 "Ярина";
- важка дискова борона БДВПА-4,2 "Лада";
- плуг оборотній навісний ПНО-4+1 "Велес";
- культиватор навісний КГР-6;
- садово-виноградний розрихлювач АРСВ і іншу сільськогосподарську техніку.

Корпорація також приймає активну участь у виготовленні сучасного зернозбирального комбайну КЗС-11 "Дніпро - 350" на рівні європейських стандартів (спільний проект з німецькою фірмою "КЛААС", ДП ВО "ПМЗ ім. О.М.Макарова" Павлоградським механічним заводом та АК "Украгроком").
Завдяки високим вимогам до якості продукції, що випускається, розумній ціновій політиці, наявністю компетентних спеціалістів, тісному співробітництву з споживачами своєї продукції, корпорація за невеликий період часу впевнено зарекомендувала себе на сучасному ринку вітчизняного сільськогосподарського машинобудування.

Однією з найбільш складних проблем виходу аграрного сектора з кризового стану є забезпечення технічної потреби виробництва сільськогосподарської продукції сучасними технічними засобами механізації виробничих процесів, які протягом останніх років майже не оновлювались. Особливо гостро стоїть питання в оновленні тракторного парку.

Завдання корпорації.
На вирішення цього завдання спрямована виробнича програма Агротехнічної корпорації "Украгроком" "Вітчизняний трактор", а саме виробництво сучасного високоякісного універсального трактора ТЯ-200 "Ярило" (розробленого, зібраного, випробуваного та сертифікованого у відповідності з державними приймальними випробуваннями), який за своїми характеристиками відповідає нормам світового рівня якості.

Мета програми - створення виробничих потужностей по виготовленню вітчизняних тракторів на базі "Сімферопольського ремонтно - механічного заводу", які здатні частково задовольнити потреби національного сільгосптоваровиробника та інших споживачів та створенні реальних нових робочих місць. На даний час корпорація за рахунок власних коштів провела ремонт та реконструкцію виробничих площ СРМЗ. АК "Украгроком" - є співвласником і управляючою компанією "СРМЗ".
Програма передбачає доукомплектацію реконструйованого під випуск тракторів підприємства високовиробничим та сучасним обладнанням, яке б дозволяло конвеєрний серійний випуск сучасних машин. Ми плануємо працювати на базі вітчизняних матеріалів та комплектуючих. Імпортна складова - це сучасні дизельні двигуни, системи кондиціювання та гідравліки. Обладнання, яке планується закупити для завершення реконструкції виробничих потужностей, являє собою останнє покоління виробничого обладнання зарубіжних та вітчизняних фірм. Аналогів впровадженого згідно проекту обладнання в Україні не існує.

Реалізація програми дозволить налагодити виробництво найбільш необхідних вітчизняних тракторів тягового класу 3-4 на які існує велика потреба та часткове забезпечення українського ринку. Дана програма має перспективи довгострокового розвитку і створює потенційну можливість для вітчизняного виробництва вийти на ринок СНД (продукт сертифікований на СНД) .

Соціальна спрямованість програми, це - пряме створення на виробничих площах СРМЗ 198 робочих місць та висока якість праці. Розміщення замовлень на виробництво вузлів та агрегатів до трактора ТЯ-200 "Ярило" на 30 вітчизняних заводах, таких як Лозова, ХТЗ, АТ "Центроліт, НЛЗ та інші надає можливість їм ефективно працювати, розвиватися та виконувати власні соціальні програми. Також для розробки та вдосконалення вузлів, агрегатів трактора задіяні наукові працівники університетів та НДІ м. Києва, м. Харкова та м. Одеси.
Виконання програми забезпечить збільшення надходжень до державного, місцевих бюджетів та буде задіяно понад 2 000 чоловік.

Висока екологічна безпека проекту досягатиметься завдяки використанню сучасного, екологічно безпечного дизельного двигуна (міжнародний сертифікат Євро-2, український Сертифікат відповідності № 39454 Серії ВБ реєстраційний номер UA1. 118.0034303-05) та відповідного виробничого обладнання (італійська лінія електростатичного порошкового фарбування (малярні роботи), італійсьі координатно-вирубний станок з ЧПУ та кординатно-згинальний станок з ЧПУ, координатно-розточувальний станок мод.6-ВА (Хілле-Веерке), горизонтально - розточувальний станок НВГ-130 (Арно-Плаерт), установку плазмового різання для великогабаритних деталей та інше.
Rambler's Top100