• Заявник: Товариство з обмеженою відповідальністю "Дунапак-Україна"
  • Адреса: вул. Фабрична, 4, м. Жидачів, Львівська обл., 81700, Україна
  • Телефони: +38(0322) 97-06-24, (03239) 3-10-56
  • Факс: +38(03239) 3-14-30
Керівник: Титикало Михайло Федорович
Посада: Директор
Загальна кількість працівників: 135
Вид діяльності: Виробництво паперових мішків та гофропродукції
ТзОВ "Дунапак-Україна"- одне з підприємств угорського підрозділу Дунапак, найбільшого в Європі виробника тари - австрійської фірми Хамбургер. ТзОВ "Дунапак-Україна"створено і зареєстровано 28 серпня 1998 року. На момент створення учасниками товариства були: ВАТ "Жидачівський ЦПК" та нерезидент України АТ "Дунапак Пайперс енд Паккейджінг Лтд" (Угорська республіка, м.Будапешт).

Основними видами статутної діяльності нашого товариства є виробництво паперових мішків і гофропродукції та їх реалізація споживачам.

З 2001 року ТзОВ"Дунапак-Україна" виготовляє високоякісну гофровану тару складної конструкції на обладнанні швейцарської фірми "Бобст" з нанесенням триколірного друку. Гофропродукція, що виготовляється на фірмі "Дунапак-Україна", належить до конструкції складної висічки та поставляється замовнику в розгорнутому плоскому вигляді. Серед конструкцій гофротари є такі, які при складанні потребують або не потребують склеювання. Зазвичай складання та склеювання виконується у замовника.

Проте окремий вид гофропродукції виготовляється за технологією, при якій необхідне склеювання тари проводиться на нашому підприємстві, до замовника вона поставляється у плоско складеному вигляді і при перевезенні займає не більше місця, ніж звичайно. Точок склеювання може бути не більше чотирьох.

Для виготовлення продукції використовується гофролист з профілем Е-мікро, В, С, ВС - п'ятишаровий та ВСС - семишаровий. Поверхневі шари гофрокартону можуть бути білого, мармурового чи коричневого кольору. Асортимент гофролистів представлений повним набором марок гофрокартону згідно з діючими в Україні стандартами та Європейською класифікацією.

ТзОВ "Дунапак-Україна" - це підприємство із 100-відсотковим іноземним капіталом. Засновники підприємства постійно проявляють турботу про розвиток та вдосконалення матеріально-технічної бази підприємства шляхом внесення інвестицій в майновій та грошовій формах.

Наше підприємство належить до одного із десяти підприємств у Львівській області, які своєчасно і в повному розмірі сплачують найбільші суми податку на прибуток та ПДВ у державний бюджет України.

Товариство успішно працює вже восьмий рік постійно нарощуючи обсяги виробництва, згідно з діючими в Україні стандартами та Європейською класифікацією.

Підприємство нагороджене:
- Подякою від державної податкової адміністрації у Львівській області за високий рівень податкової культури та сумлінне виконання податкових зобов'язань впродовж 2001р.;
- Дипломом за краще оригінальне рішення в області пакування в номінації: упаковка для пива та безалкогольних напоїв: гофротара за дизайн та поліграфічне виконання податкових зобов'язань впродовж 2001 р.;
- Дипломом за участь у 10-й міжнародній спеціалізованій виставці Пак Україна 2002 р.;
- Дипломом Лауреата міжнародного конкурсу „Золоті торгові марки-2004", удостоєне почесного звання „Золота торгова марка", нагороджене Міжнародною премією „Бізнес-Олімп".
- Подякою Правління АТ "Кредит Банк (Україна)" За взаємовигідне співробітництво (2004р.);
- Почесною відзнакою „Кращий бізнес-партнер" Правління АТ „Кредит Банк (Україна)" -2005 р.;
- Дипломом учасника конкурсу на кращу упаковку "Українська зірка упаковки 2005" Київського Міжнародного контрактового ярмарку;
- Дипломом за участь у другій міжнародній спеціалізованій конференції-виставці „Овочі та фрукти України-2005" НК „Експоцентр України".

ТзОВ "Дунапак-Україна" є переможцем:
- конкурсу "Інвестор року "(1999,2001 р. ) ;
- регіонального конкурсу за кращу упаковку "Українська зірка упаковки 2003";
- Всеукраїнського конкурсу на звання "Кращий роботодавець року" у 2002 році серед підприємств Львівської області.
Rambler's Top100