• Заявник: Спільне українсько-американське підприємство "Офтальмологічна лабораторія-клініка "Ю Ес Оптикс"
  • Адреса: просп. Академіка Глушкова, 42/2, м. Київ, 03680, Україна
  • Телефони: +38(044) 526-64-71, 526-70-44
  • Факс: +38(044) 526-64-68

  • Назва продукта: Інтраокулярні лінзи
    Номінація: Розробка і виробництво медичної техніки, обладнання та матеріалів
Катаракта - це повне або часткове помутніння частини ока - кришталика.
Кришталик - це безбарвна лінза діаметром 9 мм, основною функцією якої є фокусування світла на сітківку.
Одержавши інформацію на очне дно у виді світлового зображення, нервові клітини сітківки передають імпульси до головного мозку, де відбувається їхня подальша обробка.
При катаракті помутнілий кришталик пропускає лише деяку частину світла, в результаті чого тільки частина зорової інформації доходить до сітківки й обробляється у головному мозку. Ви помічаєте, що зір поступово погіршується, при цьому немає ніяких болів в оці.
Катаракта може прогресувати від декількох місяців до декількох років. У деяких випадках розвиток катаракти припиняється на ранніх стадіях, і погіршення зору буде незначним. Однак якщо розвиток катаракти продовжується, зір може значно погіршитися до самої сліпоти.
Єдиним ефективним методом лікування катаракти є хірургічне вилучення (екстракція) катаракти і заміна кришталика штучною інтраокулярною лінзою (ІОЛ), яка забезпечить гарний зір.

ОЛК "ЮЕс ОПТИКС" проектує і впроваджує у виробництво нові моделі ІОЛ відповідно до потреб офтальмології. Завдяки використанню нової американської технології виготовлення та сучасного технологічного обладнання та устаткування інтраокулярні лінзи (ІОЛ), виготовлені на підприємстві "ЮЕс ОПТИКС", за своїми характеристиками та якістю відповідають рівню міжнародних стандартів. Нові моделі ІОЛ отримали визнання на міжнародних виставках і симпозіумах.

Основні технічні характеристики лінз гарантують якість їх виробництва:
- лінзи виготовляються з поліметилметакрилату медичного призначення з ультрафіолетовим поглинанням (PMMA CQ-UV, Великобританія), який на думку членів Американського об'єднання хірургів катаракти та рефракційної хірургії є найкращим оптичним матеріалом;
- стерилізація ІОЛ виконується газовим методом в середовищі окису етилену, що дозволяє їм залишатися прозорими на відміну від стерилізації іншими методами, що надають жовтуватий відтінок лінзам.

Найвищу якість вироблених лінз підтверджують їх якісні характеристики:
- зручна імплантація у капсулярний мішок завдяки еластичності опорних елементів та високій якості обробки оптики;
- хороша центрація оптичної частини імплантатів відносно зіниці;
- відсутність запалення у післяопераційний період.
Rambler's Top100