• Заявник: Приватний підприємець Дригало Л.Б.
  • Адреса: вул. Пушкінська, 47, м. Біла Церква, Київська обл., 09112, Україна
  • Телефони: +38(04463) 9-01-81, 9-16-59
  • Сайт: http://www.drygalo.com.ua
Керівник: Дригало Людмила Борисівна
Посада: Приватний підприємиць
Загальна кількість працівників: 600
Вид діяльності: Виробництво напівфабрикатів заморожених
Фірма ПП Дригало -одне з провідних підприємств по виробництву напівфабрикатів заморожених, яке з великим успіхом працює в умовах ринку з 1995 року.

Етап становлення підприємства був досить тернистим, але завдяки наполегливості та завзяттю колективу сумлінних працівників вдалось налагодити ефективне виробництво напівфабрикатів, що значно полегшують домашнє приготування їжі.

З 2002 року під торговою маркою "Дригало" випускають понад 120 видів апетитної про-дукції: пельмені, котлети домашні, рибні зрази з грибами, вареники, купати, битки, млинці, картопляні крокети, голубці, чебуреки вироби з тіста тощо.
Характерна риса всієї продукції ТМ "Дригало" - відмінний смак, висока якість приваблива та надійна упаковка.

Вся продукція виготовляється із застосуванням новітніх технологій та урахуванням смаку українських споживачів. На підприємстві застосовують глибинну переробку м'ясної сировини, яку закуповують у найкращих фермерських господарствах Київщини. Заморожені напівфабрикати виготовляють без харчових добавок. Для деяких видів продукції застосовують рослинні білки, які придають виробам вишуканий смак і корисні для здоров'я споживачів.

Географія продажу напівфабрикатів під торговою маркою "Дригало" досить велика - це всі регіони України, а також найближчим часом країни ближнього зарубіжжя.

Колектив підприємства не зупиняється на досягнутих результатах. У найближчих планах - модернізація обладнання, розширення виробничих майданчиків, збільшення асортименту продукції, виготовлення смачних новинок для вибагливих споживачів та гурманів.

В 2002 та в 2003 роках ТМ "Дригало" стала лауреатом загальнонаціонального конкурсу "Вища проба", в 2003 році за високу якість усієї продукції ТМ "Дригало" та врахування смаків українських споживачів Міжнародний Академічний Рейтинг "Золота Фортуна" нагородив підприємство Срібними Стелою та дипломом якості.
На початку 2004 року ТМ "Дригало" стала стала фіналістом Всеукраїнського конкурсу з якості "100 найкращих товарів України".
За результатами дегустаційного конкурсу по оцінці якості м'ясних виробів та заморожених напівфабрикатів в рамках виставки УКРМ"ЯСОМОЛПРОМ-2004, ТМ "Дригало" була нагороджена двома найвищими відзнаками якості "Гран-Прі", а також золотою та срібною медалями.
Також в травні 2004 року за значний внесок у розбудову України, заслуги перед українським народом та Українською Православною Церквою і благодійну діяльність нагородили Дригало Людмилу Борисівну Знаком ордена "Свята Анна" IV ступеня.

З 2004 року продукція виробляється на новій модернізованій фабриці по виробництву напівфабрикатів заморожених. Це дало можливість збільшити об'єми випускаємої продукції.

В 2005 році ТМ „Дригало" приймала участь у дегустаційному конкурсі, який проводила Асоціація "Українське морозиво" серед усіх виробників в Україні аналогічної продукції, і виборола найбільшу кількість нагород (4 медалі); 2 золотих, 1 срібна, 1 бронзова, також в березні 2005 року отримали нагороду лауреата конкурсу 100 кращих товарів України.

Багаточисельні опитування та статистика продаж за останні роки безперечно засвідчують, що кількість прихильників продукції торгівельної марки "Дригало" росте.
Rambler's Top100