• Заявник: Комунальне підприємство "Міська молочна фабрика-кухня дитячого харчування"
  • Адреса: вул. Механізаторська, 13, м. Харків, 61054, Україна
  • Телефони: +38(057) 738-35-15
  • Факс: +38(057) 738-21-78
Керівник: Антіпов Євген Володимирович
Посада: Директор
Загальна кількість працівників: 46
Вид діяльності: Виробництво молочних продуктів для дітей
Комунальне підприємство «Міська молочна фабрика-кухня дитячого харчування» створено в 1999 році з метою реалізації комплексної програми надання соціальної допомоги та підтримки дітям і підліткам м. Харкова, удосконалювання організації харчування дітей раннього віку з молочних кухонь та впровадження нових сучасних технологій молочних і молочнокислих продуктів дитячого харчування.

З самого початку заснування підприємства обсяги виробництва зростають щороку на 20-35 відсотків від попередніх обсягів виробництва. Щоденно спеціальним автотранспортом продукція розвозиться по всім районам міста Харкова, маємо більше ніж ЗО пунктів видачи. З січня 2003 року наше підприємство є єдиним виробником по Харківській області дитячого харчування для дітей раннього віку.

Щороку працівниками підприємства розробляються нові види продукції, так у 2005 році асортимент продукції був розширений 3 видами дитячого харчування - це напої із шипшини, сухофруктів, ацидофільне молоко.
До асортименту входять:
- молоко пастеризоване для дитячого харчування, жир 3,2% -
- 100 гр., 200 гр.;
- кефір для дитячого харчування солодкий, жир 3,2% -200 гр.;
- кефір для дитячого харчування жир 3,2% - 200 гр.;
- сир дитячий, жир 15% - 50, 40, ЗО, 20 гр.;
- настій із плодів шипшини - 200 гр.;
- настій з плодів сухофруктів - 200 гр.;
- ацидофільне молоко - 200 гр. ;
- вершки 10% - 100 гр.

Підприємство укомплектовано усім необхідним обладнанням, Технічні умови можуть переробляти до 10 тон молока за день. Підприємство працює рентабельно, не має заборгованості в бюджет, за сировину, по заробітній платі.
Колектив підприємства багаторазово нагороджувався дипломами та пам'ятними знаками за високу якість продукції, що випускається на регіональних виставках, конкурсах та ярмарках.

Робота колективу спрямована на задоволення попиту населення. Наші споживачі - це діти від б місяців до підліткового віку, тому основні задачі підприємства це постійне підвищення якості продукції, розширення асортименту та покращення зовнішнього вигляду продукції, розширення ринків збуту.
Rambler's Top100