• Заявник: Спільне підприємство Товариство з обмеженою відповідальністю "Сферос-Електрон"
  • Адреса: вул. Шевченка, 315, м. Львів, 79069, Україна
  • Телефони: +38(032) 291-15-64, 291-37-63, (0322) 291-38-03
  • Факс: +38(032) 291-37-53, (0322) 291-38-03
  • Сайт: http://webasto-ua.com.ua
Керівник: Ткаченко Олександр Федорович
Посада: Генеральний директор
Загальна кількість працівників: 124
Вид діяльності: Виробництво, збут та сервісне обслуговування повітряних та рідинних опалювачів
Спільне українсько-німецьке підприємство у формі товариства з обмеженою відповідальністю "Сферос-Електрон" створене в результаті співпраці підприємств, які є лідерами у своїх галузях на вітчизняних ринках. Німецьким засновником є фірма Spheros GmbH, попередньо відома як Webasto Bus GmbH, а українським - ВАТ "Концерн - Електрон", який вже протягом багатьох років функціонує на ринку України як велика багатогалузева компанія, в яку входять промислові, науково-виробничі, торгово-сервісні та фінансові підприємства.

Компанія "Сферос-Електрон" стала успішним продовженням добре відомого на ринку автомобільних опалювачів та кондиціонерів спільного українсько-німецького підприємства "Вебасто-Електрон".

Ім'я Webasto Elektron вперше з'явилося в Україні у 1996 році. За десять років функціонування компанія завоювала прихильність багатьох підприємств-виробників автомобільної техніки, обладнання, дилерів та звичайних автолюбителів. За цей час для багатьох назва "Webasto" стала асоціацією з теплом, комфортом, зручністю, надійністю та простотою.

Репутація виробника високоякісної техніки для транспортних засобів та надійного партнера для українських і зарубіжних фірм здобувалася наполегливою щоденною роботою у кожній сфері діяльності: виробничій, збутовій та сервісного обслуговування продукції "Вебасто".

Якість продукції та цінування потреб і побажань кожного споживача підтверджена багатьма нагородами, відзнаками та подяками як від них особисто, так і від місцевих органів влади, від компетентних членів галузевих конкурсів регіонального та всеукраїнського рівнів.
Високою оцінкою ефективності діяльності підприємства та його внесок у розвиток промисловості України є такі відзнаки: почесні грамоти за перемогу у Всеукраїнському конкурсі „Кращий роботодавець року" серед підприємств Львівської області з чисельністю працюючих від 21 до 100 осіб у 2005році; „Кращий роботодавець року-2006" серед підприємств Львівської області з чисельністю працюючих від 101 до 500 осіб; за перемогу в обласному конкурсі на звання „Кращий роботодавець року" за підсумками роботи у 2001 році; за вагомий внесок поповнення державного бюджету України впродовж 2005 року та плідну співпрацю з Львівською митницею;
За високі досягнення у виробничо-комерційній діяльності; За високий рівень податкової культури та дипломи: Лауреата всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України - 2004" в номінації продукція виробничо-технічного призначення; фіналіста регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України" за 2005 рік; Переможця конкурсу „Інвестор року 1998, 2000, 2001, 2002, 2005" у номінації „Відродження вітчизняного машинобудування"; „Обличчя міста 2002" за участь у конкурсі „За доброчесність у бізнесі"; переможця першого етапу Всеукраїнського конкурсу - виставки „Кращий вітчизняний товар" у номінації „Товари виробничо-технічного призначення" у 2004 році; Лідера промисловості та підприємництва України - 2006 та багато інших.

За умов жорсткої та ефективної політики управління якістю, що дозволяє випускати продукцію, котра здатна конкурувати не лише на національному, але й на міжнародному ринку в травні цього року підприємством в друге було підтверджено міжнародний сертифікат ISO 9001:2000.

Для українського покупця „Сферос-Електрон" пропонує повітряні та рідинні обігрівачі різних типів, які застосовуються у легкових і вантажних автомобілях, автобусах, сільськогосподарській, військовій, спеціальній техніці, яхтах і катерах. Збутова діяльність підприємства полягає у реалізації кондиціонерів для всіх видів автомобільної техніки та опалювачів. Встановлення вентиляційних люків „Webasto" та сервісне обслуговування продукції власного виробництва є доступним для споживачів завдяки кваліфікованим працівникам сучасного сервіс-центру, що знаходиться на території заводу „Сферос-Електрон" .
Власна програма виробництва підприємства включає обігрівачі типів DBW 2010, DBW 2016, DBW 2020, DBW300, вузли, комплектуючі, а також ресивери, які користуються великим попитом серед виробників автобусів та комерційних автомобілів в Україні, Білорусі та Росії.

СП "Сферос-Електрон" нарощує свій виробничий потенціал завдяки освоєнню виробництва та монтажу нових виробів, чим забезпечує свій стратегічний розвиток на ринку України. Відповідно до вимог культури виробництва підприємство постійно підвищує рівень автоматизації виробничих процесів та модернізує обладнання. У процесі виготовлення обігрівачів використовують широку номенклатуру спеціалізованих штампів, зварювальних автоматів, напівавтоматів тощо.

Завдяки використанню високотехнологічного устаткування, а також ефективної організації виробничого процесу, підприємство задовольняє вимоги замовників за рахунок виготовлення продукції: з високими експлуатаційними показниками; із забезпеченням необхідної форми деталей з листової сталі та розташуванням отворів; з високою якістю захисного покриття поверхні виробів; з високою ремонтопридатністю.

Для забезпечення виробничих потреб основними та допоміжними матеріалами, залучено близько 70 постачальників, більше 40 з яких є постійними. Постачальниками підприємства є, в основному, офіційні представники виробників, а також організації дрібно-гуртової торгівлі. Географія постачальників є досить широкою, проте основні з них знаходяться у м. Львові, м. Києві, м. Кам'янець-Подільському та м. Запоріжжі. Слід зазначити, що у постачальників постійно зростає рівень контролю якості продукції, товарів та послуг, підвищується якість обслуговування замовника.

Стосовно ж зовнішньоекономічної діяльності, то основні наші партери знаходяться в Росії, Німеччині, Угорщині, Туреччині, Білорусії, Словенії, Польщі та Словаччині.

На вітчизняному ринку "Сферос-Електрон" активно співпрацює з ВАТ "Черкаський автобус", ЗАТ "Бориспільський автозавод", ВАТ „ХК "АвтоКрАЗ", ДП "Автобусний завод "Богдан", ВАТ „ЛуАЗ" та іншими.

Понад 30 дилерів по всій Україні формують широку збутову мережу продукції „Вебасто-Електрон". Для підвищення рівня кваліфікації працівників дилерських фірм щорічно проводяться спеціалізовані навчання з техніки продажу, встановлення, діагностики та обслуговування нашої продукції.

СП ТзОВ "Сферос-Електрон" удосконалює структуру управління і налічує сьогодні 124 працівників. Підвищення кваліфікації персоналу та стажування за кордоном проходить більшість з працюючих. Для роботи на підприємстві запрошуються особи з високим професійним рівнем та обов'язковим знанням іноземної мови.

Підприємство бере активну участь у найбільших виставках та автосалонах України. Про це свідчать почесні грамоти за участь у виставках „SIA", „Лімузин" тощо. Таким чином, підприємство сприяє успішній презентації техніки „Вебасто" на ринку та ознайомленню з нею широкого кола споживачів.

Компанія „Сферос-Електрон" виробляє продукцію, яка є перевірена часом, а також якій властива висока якість, довершеність, простота конструкції, економічність та оптимальна теплопродуктивність.
Rambler's Top100