• Заявник: Комунальне підприємство "Готельно-туристичний комплекс "Придеснянський"
  • Адреса: вул. Шевченка, 99 а, м. Чернігів, 14027, Україна
  • Телефони: +38(0462) 95-49-01, 95-49-58
  • Факс: +38(0462) 95-49-05
  • Сайт: http://www.chernigivhotel.com.ua
Керівник: Протченко Сергій Михайлович
Посада: Директор
Загальна кількість працівників: 43
Вид діяльності: Готельні та туристичні послуги
Комунальне підприємство "Готельно-туристичий комплекс "Придеснянський" Чернігівської обласної ради

Готельно-туристичий комплекс "Придеснянський" - комфортабельний 5-ти поверховий готель індивідуального дизайну, побудований в 1989 році. Він розташований у східній частині Чернігова на мальовничому березі ріки Десна, недалеко від центральної й історичної частини міста.

На сьогоднішній день "Придеснянський" надає найбільш повний комплекс готельних і туристичних послуг в Чернігові. Готель має 60 комфортабельних номерів, які можуть прийняти одночасно 100 осіб. У кожному номері є телефон, телевізор, холодильник, фен, ванна кімната. Номера підвищеної комфортності обладнані кондиціонерами.
В готелі є кафе та два затишних банкетних зали, де відвідувачі мають можливість відвідати широкий вибір страв та напоїв на будь-який смак.
Незважаючи на те, що це самий новий готельний комплекс у Чернігові - він постійно оновлюється. За останні два роки було повністю реконструйоване кафе, третина номерного фонду, під'їзд до готелю.

"Придеснянський" - одне з основних місць в Чернігові, де проходять міжнародні зустрічі, конференції, семінари, тренінги, симпозіуми. Для проведення ділових заходів в готелі є конференц-зал, обладнаний сучасною відео- і оргтехнікою.
В 2005 році у структурі комплексу почав діяльність Інформаційно-туристичний центр. Основними напрямками діяльності центру є надання повної інформації про туристичні можливості Чернігівської області, проведення екскурсій для жителів Чернігова й гостей нашого міста. Центр надає весь спектр туристичних послуг - тури як по Україні так і в будь-який куточок світу.
"Придеснянський" користується популярністю як у наших співгромадян так і у іноземців, які приїздять в Чернігів з багатьох країн. В готелі зупиняються найповажніші гості міста - політики, бізнесмени, актори, "зірки" музики, спортсмени.
Готель є затишною домівкою для гостей міста на час їх перебування в Чернігові.

Нагороди Готельно-туристичного комплексу "Придеснянський"

2003р. Всеукраїнський знак якості "Вища проба" - як кращому зразку вітчизняної продукції та надаваних послуг.

2004р. Диплом "Кращі підприємства України" - за гідний імідж надаваних послуг.

2004р. Міжнародний приз "Європейська якість" - за прагнення досягти високої якості відповідно до європейських стандартів.

2006р. Третє місце серед готелів в номінації "Краще готельне підприємство" за результатами огляду-конкурсу 2005 року, який проводиться Асоціацією готельних об'єднань та готелів міст України.

2006р. Лауреат загальноукраїнського проекту "Україна туристична"
Rambler's Top100