Большая часть описаний продукции и компаний-производителей представлена на украинсокм языке
  • Заявник: Закрите акціонерне товариство "Інтервибухпром"
  • Адреса: вул. Коломийцівська, 1, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50057, Україна
  • Телефони: +38(0564) 72-56-04
  • Факс: +38(0564) 72-48-06
Смесительно-зарядная машина АНЕМИКС имеет трехшнековую систему приготовления эмульсионного взрывчатого вещества (ЭВВ) для обводненных и сухих скважин.

Машины серии АНЕМИКС оборудованы автоматизированной системой управления (АСУ). АСУ позволяет контролировать параметры технологического процесса приготовления ЭВВ, проводить диагностику и статистику, предупреждать аварийную ситуацию.

Смесительно-зарядная машина АНЕМИКС состоит:
- Шасси КрАЗ 63221
- Колесная формула - 6х6
- Масса автомобиля полная, кг - 29 811
- Объем бункера эмульсии, м3 - 3 6,5
Объем бункера аммиачной селитры, м3 - 3,6
Объем бака ДТ, л - 300
Производительность при зарядке, кг/мин - 250
Длина зарядного шланга, м - 40
Диаметр зарядного шланга, дюйм 1,5

АСУ обеспечивает работу СЗМ в автоматическом, полуавтоматическом и ручном режимах управления процессом приготовления ЭВВ.

Смесительно-зарядная машина АНЕМИКС имеет трех шнековую систему приготовления эмульсионного взрывчатого вещества (ЭВВ) для обводненных и сухих скважин.

Спільне американське українське підприємство з іноземними інвестиціями ЗАТ "ІНТЕРВИБУХПРОМ" було створено в 2001 р. Метою створення ЗАТ "ІНТЕРВИБУХПРОМ" було забезпечення вітчизняної гірничої промисловості вибуховими речовинами, які б відповідали світовим стандартам з безпеки, екології, ефективності і економіки.

У 2004 році у місті Комсомольску на Полтавському ГЗК ЗАТ "ІНТЕРВИБУХПРОМ" було введено у експлуатацію дільницю з виробництва компонентів емульсійних вибухових речовин "Анемікс", здатними ефективно подрібнювати будь-які породи, незалежно від міцності, наводненості, тріщинуватості тощо.

ЗАТ "ІНТЕРВИБУХПРОМ" наладив виробництво змішувально - зарядних машин (ЗЗМ) для транспортування компонентів, виготовлення і заряджання у свердловини кілька суміш "Анемікс", які є універсальними вибуховими речо-винами. Змішувально-зарядні машини і вибухові речовини "Анемікс" не мають аналогів в Україні за рівнем безпеки та екології.

Головними перевагами "Анемікс" є повна безвідходність виробництва, відсутність забруд-нення ґрунтових вод при находженні в свердло-винах, висока антитерористична захищеність. Суміш з невибухових компонентів, після їхнього змішування безпосередньо в кар'єрі і заряджан-ня у свердловини, стає вибухівкою лише через 20 хвилин і через деякий час розщеплюється, утворюючи безпечні компоненти, практична від-сутність токсичність газів при вибуху, висока ефективність і значно низька вартість відносно промислових вибухових речовин, які використо-вуються в дійсний час в Україні.
"Анемікс" ? єдині в Україні вибухові речовини, які мають сертифікати Німеччини, Великобританії, США та інших країн і повністю відповідають Європейським стандартам.

З травня 2004 року ЗАТ "ІНТЕРВИБУХПРОМ" виконує роботи з виготовлення і за-ряджання "Анемікс" на Полтавському ГЗК й ряді гранітних кар'єрів України. За два роки роботи ЗАТ "ІНТЕРВИБУХПРОМ" виготовив і зарядив близько 18 тис. тонн "Анемікс", що дозволило значно скоротити викиди токсичних газів при проведенні масових вибухів і знизити вартість подрібнення гірничої маси.

Це стало можливим завдяки колективу досвідчених фахівців, таких як головний інженер Є.Биков, головний механік Б.Зелькін, провідні спеціалісти Б.Давидов, В.Бовдуй, В.Хадкевич і наявності необхідної матеріально-технічної бази.

В 2006 р. ЗАТ "ІНТЕРВИБУХПРОМ" збудував новий завод по виготовленню емульсійній матриці в місті Кривому Розі на ГЗК ВАТ "Міттал Стіл Кривий Ріг".
Працівники ЗАТ"ІНТЕРВИБУХПРОМ" переконані і це знайшло вже підтвердження в Кривбасі, що створення їх підприємства дало потужний імпульс у розвиток в Україні технологій, спрямованих на повну відмову від тротиловміщуючих вибухових речовин, використання яких заборонено кілька десятиліть тому практично у всьому світі.
Rambler's Top100