Большая часть описаний продукции и компаний-производителей представлена на украинсокм языке
  • Заявник: Готельний комплекс "Карпатія", ТОВ "Закарпатбудкомплект"
  • Адреса: с. Шаян, Хустський р-н, Закарпатська обл., 90457, Україна
  • Телефони: +38(0312) 66-53-24, (03142) 5-92-28
  • Сайт: http://www.karpatia.com.ua
Основний напрямок діяльності - не просто відпочинок, а рекреація. Цьому сприяє й чисте повітря, і джерела цілющої мінеральної води "Шаянської", й продумана інфраструктура комплексу. Зараз комплекс має категорію три зірки, і активно готується до сертифікації на чотири зірки. У наступному році планується відкрити найбільший в області spa-центр.

ЗАТИШНО:
6 двоповерхових дерев'яних котеджів та готель на 14 номерів. Загалом комплекс одночасно може прийняти 55 гостей. У сучасних затишних номерах є всі зручності, телевізор зі супутниковим ТБ, міні-бар, телефон та кондиціонер. У котеджах - двоповерхові номери, кожний з окремим входом.

СМАЧНО:
Колиба у "Карпатії" (традиційний закарпатський ресторан-бар) - особлива. Вона найбільша в Україні за кількістю місць і пропонує найширший асортимент закарпатських, угорських та словацьких страв. Особливо багато схвальних відгуків гостей саме про колибу - дуже добра кухня і чудовий сервіс.

ЦІКАВО:
Закарпаття - унікальний край. Тож не дивно, що великою популярністю користуються екскурсії (замки Закарпаття, озеро Синевир, долина Нарцисів тощо) та виступи фольклорних закарпатських колективів у колибі та літньому амфітеатрі.

АКТИВНО:
Обладнаний спортзал, корт, більярд, пінг-понг, гірські велосипеди, скутери, дитячий майданчик, надувні гірки - далеко не повний перелік розваг у "Карпатія".

РЕКРЕАЦІЯ:
Великий ставок для рибальства, літній басейн із системою очищення та підігріву, справжня банька на дровах із купіллю з крижаною водою з потічка - і людина ніби наново народилась на світ!

СЕРВІС:
Трансфер власним мікроавтобусом.
На базі санаторію "Шаян" обладнаний конференц-зал (до 100 слухачів)
Rambler's Top100