Большая часть описаний продукции и компаний-производителей представлена на украинсокм языке
  • Заявник: Готель "Власта", Державне підприємство Міністерства оборони України
  • Адреса: вул. Клепарівська, 30, м. Львів, 79007, Україна
  • Телефони: +38(0322) 33-34-35, 97-92-75
  • Факс: +38(0322) 33-34-35
Державне підприємство МОУ "Готель "Власта" створене на базі державного майна у квітні 2001р.

Будівля готелю введено в експлуатацію ще вкінці 1976 року, яка разом з усім обладнанням не тільки підтримуються в технічно справному стані знаходяться в процесі експлуатації під постійним наглядом, а й постійно оновлюється і удосконалюється процес надання готельних послуг.

Під керівництвом директора готелю Сотнікової Наталії Андріївни протягом 2001-2005 років обладнання і інвентар готелю оновлено на 70 %, здійснено частково капітальний ремонт водопровідних мереж, заміна сантехнічного приладдя, ремонт кімнат номерів готелю і фасаду, на що було затрачено більше 1 млн. грн., власних коштів підприємства без залучення зовнішніх інвестицій. Всі номери готелю обладнані згідно норм сертифікації готельних послуг і надаються за державними стандартами.

Готель "Власта" забезпечує проживання не тільки гостей міста, а й виконує основну свою функцію - проживання відряджених військовослужбовців, працівників Збройних Сил України і військовослужбовців, незабезпечених власним житлом у м. Львові. Протягом останніх років готель обслуговував військові делегації інших країн, представників Держав-учасниць Віденського документу.

Готелем отримано подяки від Управління з питань фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації за постійне і якісне обслуговування учасників і суддів регіональних спортивних змагань та міжнародних Кубків і Чемпіонатів.
У 2003-2005 р.р. готель отримував подяки від Громадського об'єднання "Форум видавців" за обслуговування учасників книжкових ярмарків у м. Львові, від Львівської торгово-промислової палати за обслуговування учасників Економічного форуму з питань транскордонного співробітництва у м. Львові.
Подяки надходять також від спортивних і танцювальних клубів, федерацій спорту, і інших об'єднань, підприємств, організацій, туристичних фірм України, а саме:
· Подяка з нагоди 5-річної діяльності Львівської асоціації розвитку туризму - за вагомий внесок у розвиток в'їзного туризму на Львівщині, високий професіоналізм та підтримку творчих туристичних ініціатив
· Подяка за підтримку міжнародного освітньо-культурного проекту "Snow Blow" ("AIESEC у Львові")
· Подяка Державної туристичної адміністрації України - за активну участь в представленні об'єднаного стенду України на ХХV Міжнародній туристичній біржі "WTM - 2004" у м. Лондоні, Великобританія.
· Подяка Державної туристичної адміністрації України - за активну участь у туристичній виставці "ITB - 2004" у м. Берлін, Німеччина.
· Сертифікат Львівської асоціації розвитку туризму про проходження внутрішньої категоризації якості наданих послуг за міжнародними стандартами при ЛАРТ
· Подяка Державного комітету молодіжної політики, спорту і туризму України - за якісне обслуговування збірної команди України з стрільби кульової.
· Подяка Львівської обласної федерації боксу - за участь в організації VI Міжнародного турніру по боксу пам'яті ЗТУ В.Є. Старчака.

Крім того, щороку, починаючи з початку роботи, готель "Власта" приймає учать в огляді-конкурсі на краще готельне підприємство України, підвищення якості та культури обслуговування громадян, які проживають в готелях, досягнення високих показників за результатами роботи у 2001, 2002, 2003, 2004 роках:
· Почесна грамота Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України, Центрального комітету профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення України і Асоціації готельних об'єднань та готелів міст України - за третє місце в огляді-конкурсі у 2001 році.
· Почесна грамота - за друге місце в огляді-конкурсі у 2002 році.
· Почесна грамота - за друге місце в огляді-конкурсі у 2003 році.
· Почесна грамота - за друге місце в огляді-конкурсі у 2004 році.

Загальні дані
Готель займає 12 поверхів дванадцятиповерхового корпусу, має 220 номерів на 434 місця, з яких 25 - одномісних, 159 - двомісних, 19 - тримісних та 17 багатокімнатних на 34 місця класу "Люкс". Всі номери готелю забезпечені санвузлами, телевізорами, одномісні, більшість двомісних та багатокімнатні - холодильника.
Готель розташований на відстані 1 км від центру міста, 3 км від залізничного вокзалу та 4 км від аеропорту.
Rambler's Top100