Большая часть описаний продукции и компаний-производителей представлена на украинсокм языке
  • Заявник: Відкрите акціонерне товариство "Завод металоконструкцій та металооснастки"
  • Адреса: вул. Попова, 18, м. Чернігів, 14001, Україна
  • Телефони: +38(0462) 66-73-92
  • Факс: +38(04622) 7-38-97
  • Сайт: http://www.zmk.cn.net
Керівник: Євсієнко Володимир Олександрович
Посада: Голова правління
Вид діяльності: Виробництво металоконструкцій та нестандартного обладнання
Завод був створений у 1955 році, як ремонтно-механічний завод для обслуговування будівельної індустрії. За піввікову історію завод пережив реконструкцію, перетворився у відкрите акціонерне товариство " Завод металоконструкцій та металооснастки".

За роки свого існування заводом поставлено сотні тисяч тон будівельних металоконструкцій на об'єкти України та Росії, зокрема: комбінат "ШИН і РАІ", м. Біла Церква; ПО "Свема"; завод ім. Малишева, м. Харків; ГПЗ, м. Астрахань, м. Солехард - Росія; Монетний двір -м. Київ; ресторани "Макдональдс" - м. Київ, м. Чернігів; Малинська паперова фабрика; завод "Золота амфора"; сховище радіонуклідних відходів - м. Чорнобиль; Гостомельський склозавод, тощо.

Виготовлено сотні тон металевих форм для збірного залізобетону, десятки мостових кранів вантажопідйомністю 10тн. Освоєно випуск щитової опалубки для монолітного домобудування.

З 1992 року завод спеціалізується по випуску сухопутних та морських вишок для глибокого буріння, а також основ під них та укриття. В Україні, Росії, Туркменистані і В'єтнамі видобувають газ та нафту, використовуючи бурові вишки та основи під вишки нашого виробництва.

На заводі ведеться постійна робота по освоєнню нових видів продукції.

Велика увага приділяється виготовленню резервуарів різного призначення, металоконструкцій опор ЛЕП, а також товарам по індивідуальних замовленнях.

Для виготовлення всієї номенклатури завод має ліцензії, сертифікати. ВАТ "Завод МК і МО" сертифіковане на відповідність вимогам міжнародного стандарту ДСТУ ISO 9001-2001.

При наявності замовників виробнича база і ринок робочої сили спроможні забезпечити значний приріст щомісячних обсягів робіт.

Завод співпрацює з багатьма проектними організаціями та інститутами.

Постійно працює над вирішенням питань підвищення якості робіт, зниженням їх вартості.

Сьогодні ВАТ "ЗМК та МО" в змозі виконати поставки металоконструкцій будь - якої складності та призначення. Найважливіша задача заводу - це забезпечення промислового ринку України високоякісною продукцією. ВАТ "Завод МК і МО" виготовляє:
· будівельні металоконструкції та риштування;
· металоформи;
· вишки бурові ВБ53х320М1, ВБМА 53х320;
· основи під вишки ОБ53.М.00;
· люльки ЛВР;
· укриття для вишок і основ;
· опори ЛЕП;
· щоглові конструкції радіопередавальних центрів;
· трьохгранні пірамідальні щогли для стільникового зв'язку;
· двері протиударні;
· та інші.
Rambler's Top100