Большая часть описаний продукции и компаний-производителей представлена на украинсокм языке
  • Заявник: Товариство з обмеженою відповідальністю "Петрус"
  • Адреса: вул. Пимоненка, 13, корп. 4а, 4 поверх, м. Київ, 04050, Україна
  • Телефони: +38(044) 494-19-60, 494-19-76
  • Факс: +38(044) 494-19-76
  • Сайт: http://www.zlatogor.ua
Керівник: Русаліна Людмила Володимирівна
Посада: Президент
Загальна кількість працівників: 2000
Вид діяльності: Виробництво та дистрибуція лікеро-горілчаних, кондитерських виробів та продуктів харчування
Холдингова компанія „Петрус" є підприємством з приватною формою власності, яке об'єднує групу торгово-промислових компаній різних сфер бізнесу - виробнитцва кондитерських та хлібо-булочних виробів, алкогольних напоїв, сільськогосподарської продукції, митно-складських послуг, дистрибуції лікеро-горілчаних виробів, косметики, продуктів харчування, транспортних засобів.

Президент та засновник ХК „Петрус" - Людмила Русаліна. Вона є Головою Торгово-Промислової Палати України, почесним членом Міжнародного Бізнес-Клубу. За розвиток бізнесу в Україні та благодійну діяльність вона нагороджена орденом Святого Станіслава III ст., орденською відзнакою „Суспільне визнання" міжнародного конкурсу „Золоті торгові марки України". Вона також є лауреатом національних рейтингових конкурсів "Золота Фортуна" та "Людина року-2003".

ХК „Петрус" є власником популярних в Україні та світі торгових марок „Златогор", „Статус", „Давній рецепт", „Світ ласощів", „Домашнє свято", „Руслада" та інші.

До холдингу „Петрус" входять: Золотоніський лікеро-горілчаний завод „Златогор" та його філіали в мм.Умані Черкаської та Лужанах Чернівецько обл., Черкаська бісквітна фабрика (ВАТ "Світ ласощів"), Шполянська кондитерська фабрика, Мліївська птахофабрика, Звенигородський КХП, АТ „Атомпромкомплекс", агропідприємство „Симиренкіські сади".

Компанія „Петрус" з 2000 року працює за системою недержавного холдинга, продовжуючи добрі традиції компанії „ТопТранс", створеної 1992 року. Компанія „ТопТранс" була першим в Україні приватаним операторотором митно-складських послуг. З часом до основного бізнесу додався імпорт продуктів харчування та косметики відомих торгових марок. У 1998 році компанія „ТопТранс" вважалася одним з найбільших імпортерів продуктів харчування в Україну та мала власну мережу дистрибуції.

ВИРОБНИЦТВО
У 1999 році було прийняте рішення про розширення сфери бізнесу та інвестування коштів у власне виробництво. Першим придбанням компанії стало Черкаська бісквітна фабрика, на базі якої у 2000 році було створено ВАТ „Світ ласощів". Задля забезпечення фабрики сировиною було придбано Мліївську птахофабрику та Звенигородський комбінат хлібопродуктів. Того ж року компанія „ТопТранс" перетворилася з ексклюзивного дистрибутора на розпорядника майном Золотоніського лікеро-горілчаного заводу „Златогор". Вивірена стратегія розвитку та ефективний менеджмент дозволили цим підприємствам не тільки стати на ноги, а й всього лиш за кілька років стати визнаними лідерами галузей. Нині продукцію Черкаської бісквітної фабрики та заводу „Златогор" знають і шанують не лише в Україні, а й більш ніж у 20 країнах.

Холдингова компанія „Петрус" продовжує слідувати обраній стратегії розвитку, щороку розширюючи бізнес та нарощуючи обсяги виробнитцва. Нещодавно в Черкаській області було придбано Уманський лікеро-горілчаний завод, а у західному регіоні України, м.Лужанах Чернівецької області відкрився філіал ЛВЗ „Златогор" - сучасне високотехнологічне підприємство з виробництва лікеро-горілчаних виробів.

Сьогодні за місяць оборот продажу лікеро-горілчаних виробів складає близько $7,5 млн., кондитерських виробів - близько $3 млн. , косметичних виробів - близько $850 тис.

ДИСТРИБУЦІЯ
Стратегічним напрямом бізнесу ХК „Петрус" залишається дистрибуція лікеро-горілчаних та кондитерських виробів, консервованих фруктів та овочів, сушених морепродуктів, продуктів харчування, косметики, автомобільної техніки.
В сфері дистрибуції лікеро-горілчаних виробів власного виробництва та імпортованих з країн Західної Європи, компанія співпрацює з 70 дистрибуторами, які поставляють продукцію більш ніж 13 тис. торгових точок. Крім цього, ХК Петрус здійснює пряму дистрибуція у 2 тис. торгових точок на території Києва та Київської області.

Продаж кондитерських виробів та продуктів харчування здійснюють 90 дистрибуторів через близько 13 тис. торгових точок на всій території України.

Косметична продукція розповсюджується 140 дистрибуторами, ХК Петрус здійснює пряму дистрибуцію в Києві та Київській області у 550 торгових точок.

Компанія є генеральним дистрибутором в Україні французької парфумерії та косметики "Laboratoires Sarbec" і "Jacomo", засобів з догляду за волоссям "Brelil" (Італія), популярної італійської косметики для всієї родини "Cliven", "Vidal", "MilMil", "Mirato", натуральної косметики з догляду за шкірою та волоссям на основі мінеральної води "Terme di Chianciano" (Італія).

"Петрус" також здійснює дистрибуцію продуктів швидкого приготування "Быстров", "Моменталь", "Biokey", "Инвайт".
На протязі 2005-2006 років компанія почала активно розвивати діяльність в сфері імпорту продуктів харчування та алкогольних напоїв. Сьогодні компанія імпортує в Україну вина то коньяки з Франції, консервовані фрукти та овочі з Таїланду, В'єтнаму, Іспанії. З Китаю компанія імпортує сушені морепродукти (м. Далян), консервовані гриби (м. Сяминь), кокосове молоко (м.Хайкоу).

У 2006 році компанія почала розвивати новий напрямок діяльності: імпорт та дистрибуцію вантажного, легкового та спецтранспорту з країн Західної Європи в Україну. Власні потреби та потреби дистрибуторів у великій кількості різноманітного вантажного транспорту - вантажопідйомністю від 500 кг до 10 тон - для логістики продукції сприяють успішному розвитку цього бізнесу. За півроку, працюючи за системою „from door to door" компанія ввезла на територію країни та реалізувала біля 20 одиниць техніки таких брендів як Skania, MAN, Mitsubishi, Renault, BMW, Merсedes. У 2006 році ХК „Петрус" була спонсором найбільшого виставочного заходу автомобільної галузі в Україні - автомобільного салону СІА-2006.

ПІДПРИЄМСТВА ХОЛДИНГУ

ЗОЛОТОНІСЬКИЙ ЛІКЕРО-ГОРІЛЧАНИЙ ЗАВОД „ЗЛАТОГОР"
Золотоніський лікеро-горілчаний звод „Златогор" - одне з найстаріших підприємств галузі, засноване 1896 року. Нині завод випускає понад 50 найменувань алкогольної продукції: горілку, бальзами, лікери, гіркі та солодкі настоянки. З 2001 року у розвиток виробництва та дистрибуції Золотоніського ЛГЗ „Златогор" було інвестовано близько двох мільйонів євро.
Продукція заводу експортується до Росії, Молдови, Вірменії, Азербайджану, країн Балтії, Іспанії, Німеччини, Польщі, Канади. Загальний обсяг експорту за 3 роки склав понад 2, 65 млн. доларів та понад 52,5 тис. євро.
Продукцію ТМ „Златогор" удостоєно числених нагород на вітчизняних та міжнародних галузевих конкурсах. Наприкінці 2004 року на українському ринку з'явилася нова горілка преміум-класу Status. Горілку вироблено Золотоніським лікеро-горілчаним заводом на замовлення американської компанії Authentic Beverage International Co Ltd. У листопаді 2005 року горілка Status та бальзами ТМ „Давнiй рецепт" удостоєні почесного звання „Золотий бренд Європи" Європейської асоціації виробників алкоголю.

УМАНСЬКИЙ ЛГЗ (ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСТЬ)
В кінці 2005 року, завдяки інвестиціям ХК „Петрус", раніше збанкрутілий завод, відновив виробництво. Від початку роботи у листопаді 2005 року і в І кварталі 2006 року випущено 217 тисяч декалітрів лікеро-горілчаної продукції. Кількість працівників становить 80 чоловік, а після встановлення другої лінії розливу горілки вона сягне ста чоловік.
На протязі 2006 року буде модернізовано обладнання.

ЛУЖАНСЬКИЙ ЛГЗ (ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСТЬ)
Чернівецька філія Золотоніського лікеро-горілчаного заводу „Златогор" почала працювати з 3 січня 2006 року. Обсяги виробництва складають близько 1 млн. пляшок в місяць. Підприємство має власний сувенірний цех, який виготовив більше 20 000 різних за ємністю і формою пляшок. На даний моментна підприємстві працює 85 осіб.
В подальшому планується розширення виробництва: будівництво власної свердловини для видобутку води та додаткових складських приміщень, встановлення другої лінії.

ЧЕРКАСЬКА БІСКВІТНА ФАБРИКА „СВІТ ЛАСОЩІВ"
Черкаську бісквітну фабрику ТОВ „Світ ласощів" створено у 2000 році. Відтоді у розвиток виробництва та дистрибуції продукції ЧБФ інвестовано близько 12 млн.євро. Нині підприємство входить до числа лідерів кондитерського ринку України. „Світ ласощів" посідає 3-є місце у борошняній групі, є лідером з виробництва вафлів, стабільно утримує 2-3-є місця у сегменті печива та рулетів.
Асортимент продукції представлено більш ніж 180-ма найменуваннями солодощів, з яких 70 % виробів, розроблених за власною оригінальною технологією. Плановий обсяг виробництва - 35 тисяч тонн готової продукції на рік.
Нині виробничі потужності фабрики дозволяють виробляти понад 150 тонн кондитерських виробів на добу. Продукція черкаських кондитерів поставляється до Росії, Молдови, Азербайджану, Вірменії, Киргизії, Казахстану, країн Балтії, Ізраїлю, Канади та США.
За відмінну якість та високі смакові якості продукція ТОВ „Світ ласощів" завойовувала нагороди на престижних вітчизняних та міжнародних виставках і конкурсах. У послужному списку черкаських кондитерів 20 золотих та срібних медалей. В тому числі, п'ять перемог на професійному дегустаційному конкурсі „Краща торгова марка України", перемога у Національному конкурсі „Золота торгова марка України" та багато інших.

ШПОЛЯНСЬКА КОНДИТЕРСЬКА ФАБРИКА
З квітня 2004 року Шполянська кондитерська фабрика увійшла до складу ХК „Петрус". Основний профіль виробнитцва: халва, цукерки, зефір. Підприємство реконструюється. Заплановані на найближчий час інвестиції - не менше 2 млн. гривень. Ці гроші буде спрямовано на розвиток виробнитцва халви, розвиток кондитерського напрямку.

МЛІЇВСЬКА ПТАХОФАБРИКА
Мліївська птахофабрика увійшла до ХК „Петрус" у червні 2002 року, а до цього впродовж 6 років не працювала. Відтоді обсяги інвестицій склали понад 7 мільойнів гривень. Зараз на фабриці майже 200 000 поголів'я птиці. Валовий обсяг виробництва на місяць становить 5 млн. штук яєць. Заплановано загальне збільшення поголів'я птиці до 500 тисяч за рахунок додаткових інвестицій.
Зараз на підприємстві працює 85 чоловік.

ЗВЕНИГОРОДСЬКИЙ КХП
Звенигородський комбінат хлібопродуктів, ТОВ „Кондитер-Інвест".
З 2004 року на базі підприємства створене товариство з обмеженою відповідальністю „Кондитер-Інвест". Нині на ньому зайнято 90 працівників. Основний вид діяльності підприємства - переробка зерна на борошно. За рік тут переробляють 18-20 тисяч тонн зерна, за місяць - понад 1500 тонн.

ВІДКРИТЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО „АТОМПРОМКОМПЛЕКС"
Відкрите акціонерне товариство „Атомпромкомплекс" було створене 1996 року внаслідок корпоратизації державного підприємства „Атомпромкомплекс". Профіль підприємства: складські та митно-ліцензійні послуги (розмитнення автомобілів, зберігання товарів під митним контролем, комерційні склади, послуги митних брокерів).
Загальна площа комерційних та митно-ліцензійних складів „Атомпромкомплексу" становить 1700 кв.м. На території розташований митний термінал (2 зони), майданчик для огляду автомобілів, митний пост „Бориспіль-залізничний" (Північна регіональна митниця). 2004 року збудовано майданчик для вантажних автомобілів.
Rambler's Top100