Большая часть описаний продукции и компаний-производителей представлена на украинсокм языке
  • Заявник: Дочірнє підприємство ВАТ "Київхліб" Хлібокомбінат №12
  • Адреса: вул. Чаадаєва, 5, м. Київ, 01001, Україна
  • Телефони: +38(044) 274-36-83, 276-05-33, 405-42-72
Рецептура на батони софіївські розроблена спеціалістами хлібокомбінату №12 та головної технологічної лабораторії ВАТ "Київхліб"

На підприємстві батони софіївські виробляються із борошна пшеничного хлібопекарського вищого сорту, масою - 0,5 кг за ГОСТ28809-90

До складу батонів софіївських входить: борошно пшеничне в/с, дріжджі хлібопекарські, сіль кухонна харчова, цукор -пісок, маргарин столовий
В 100 г продукту міститься:
- білків - 7,9 г
- жирів - 2,1г
- вуглеводів - 54,4 г
- вітамінів:
В1 (тіамін) - 0,14
В2(рибофламін) - 0,04
РР(ніацин) - 1,03
Енергетична цінність 100 г продукту - 270 ккал

Органолептичні показники якості
Зовнішній вигляд:
Форма - Довгасто-овальна. При виробництві на комплексно-механізованих лініях допускаються притиски
Поверхня - З косими надрізами
Колір - Від світло-жовтого до світло-коричневого

Стан м'якушки:
Пропеченість - Пропечена, не липка, не волога на дотик. Еластична
Проміс - Без грудочок та слідів непромісу
Пористість - Розвинута, без пустот
Смак - Властивий даному виду виробів, без стороннього присмаку
Запах - Властивий даному виду виробів, без стороннього запаху

Фізико-хімічні показники якості:

Вологість м'якушки, % не більше 42,5
Кислотність м'якушки, град., не більше 2,5
Пористість м'якушки, % не менше 68
Масова частка цукру в перерахунку на суху речовину, % 3,8±1,0
Контроль показників якості продукції здійснюється працівниками фізико-хімічної лабораторії - відділу технічного контролю згідно "Положення про фізико-хімічну лабораторію -ВТК хлібокомбінату №12", затвердженого наказом по підприємству.
Лабораторія акредитована УкрЦСм в червні 2003р. на технічну компетентність з правом проведення вимірювань показників об'єктів згідно із галуззю, що наведена в додатку. Атестат акредитації № ПТ- 04.06.2003 від. 26.06.03, чинний до 25.06.2008р.

Робоча рецептура та параметри технологічного процесу доведені змінним інженерам-технологам для контролю та конкретним виконавцям на робочих місцях.

На підприємстві розроблений річний план-графік ремонтних робіт, затверджений головним інженером.

Хлібокомбінатом розроблені та узгоджені з УкрЦСМ графіки періодичної повірки (колібрування) засобів вимірювальної техніки (ЗВТ) на 2006р. Складені та погоджені з УкрЦСМ перелік ЗВТ, які перебувають в експлуатації і підлягають повірці. В роботі використовуються тільки засоби вимірювання з позитивними результатами, що підтверджується відповідними свідоцтвами чи тавром, а випробувальне обладнання атестатом.
Вся сировина та матеріали, які надходять на підприємство, проходять контроль, який здійснює фізико-хімічна та бактеріологічна лабораторія у відповідності з вимогами діючої НД.

Сировина та матеріали приймаються з супровідними документами щодо підтвердження показників якості та безпеки.
Для зберігання сировини і матеріалів виведені окремі приміщення, де забезпечуються необхідні умови (температура, відносна вологість) згідно нормативної документації.
Контроль дотримання рецептур, закладки сировини, технологічного режиму здійснюють працівники фізико-хімічної лабораторії.
Готова продукція при передачі в експедицію контролюється контролерами-приймальниками за органолептичними показниками, масі, маркуванню.
Радіологічний контроль готової продукції здійснює радіологічна лабораторія Дослідного хлібозаводу ВАТ "Київхліб" з періодичністю раз на тиждень.
Періодичні випробування готових виробів на вміст токсичних елементів, мікотоксинів, пестицидів, проводить міська СЕС щоквартально.

Хлібокомбінат №12 постійно приймає участь у конкурсах та одержує нагороди.
Rambler's Top100