Большая часть описаний продукции и компаний-производителей представлена на украинсокм языке
  • Заявник: Закрите акціонерне товариство "Фанери та плити"
  • Адреса: вул. Фанерна, 1, м. Київ, 02160, Україна
  • Телефони: +38(044) 559-00-95, 559-03-95, 559-12-11, 559-12-18
  • Факс: +38(044) 559-12-11
  • Сайт: http://www.fanplit.com.ua
ОПИС ТА ОСНОВНІ СПОЖИВЧІ ВЛАСТИВОСТІ СТІЛЬЦЯ ДИТЯЧОГО ДС-05 "МАЛЮТКА"

Технічна та конструкторська документації на виготовлення стільця дитячого ДС-05 розроблені у відповідності з взірцем, рекомендованим до виробництва Українською дизайн-ергономічною радою з меблів, протокол №2/286 від 8 лютого 2000 року. Технічні вимоги, встановлені в нормативно-технічній документації, відповідають вимогам ГОСТ 19917-93 та конструкторській документації.

Габаритні розміри: ширина - 310мм , глибина - 380мм, висота - 592мм.
Стілець дитячий ДС-05 - плоскоклеєний, з жорсткими накладними сидінням і спинкою та з каркасом із фанери згідно ГОСТ 3916.1-96. Каркас складається з двох боковин, з'єднаних двома царгами. Сидіння, спинка та каркас - фігурної форми, з заокругленими крайками та пом'якшеними ребрами.
Захисно-декоративне глянцеве або матове покриття стільців виконується за допомогою нітроцелюлозного чи поліуретанового лаків або емалі. Прозорі покриття виконуються із збереженням натурального кольору деревини або з попереднім забарвленням, непрозорі покриття - у відповідності з рекомендованими еталонами покриття дитячих меблів, розробленими інститутом "Укрдіпромеблі". Кріпильні вироби, що виходять на лицеві поверхні, мають захисно-декоративне покриття.

Синтетичні матеріали, що використовуються у виробництві, дозволені Міністерством охорони здоров'я. При виготовленні стільців обов'язково виконуються викладені в ГОСТ 19917-93 вимоги щодо забезпечення безпеки для життя та здоров'я населення.
Стілець - нерозбірний. Складання виробу проводиться за допомогою шипів та клею, шурупів. Вся лицьова та кріпильна фурнітура відповідають ДСТУ 2259-93.
Художньо-дизайнерське рішення, що передбачає нанесення на спинки стільців малюнків різноманітних фруктів, овочів, квітів, звірів та птахів робить їх дуже привабливими не тільки для малюків, а і для дорослих.
Стільці зручні в користуванні, міцні та надійні в експлуатації і повністю відповідають своїм функціональним призначенням, вони вдало поєднують низьку ціну та високу якість.
Дилери - покупці стільців дитячих виробництва ЗАТ "Фанплит" неодноразово були визнані переможцями торгів при проведенні тендерних закупівель за державні кошти.

ЗАТ "Фанплит" - один із найбільших виробників стільців дитячих. Ними облаштовані приміщення дитячих садків та дошкільних навчальних закладів багатьох областей України.

Короткий технологічний процес виготовлення меблів.
На підприємстві постійно удосконалюються діючі та впроваджуються у виробництво нові сучасні технології виготовлення меблів та високопродуктивне устаткування і деревообробні інструменти вітчизняного та закордонного виробництва. В 1994 році була введена в експлуатацію лазерна установка "Комета-2". Освоєння технології лазерної обробки дозволило проводити різку листових матеріалів за складними контурами різних конфігурацій. За допомогою установки виготовляються елементи меблів: боковини стільців дитячих, сидіння та ніжки табуретів побутових, кухонні дошки та інше. Швидкість різання листових матеріалів за складним контуром - 1,5м/хв.Найбільша товщина матеріалу що підлягає обробці: деревина - 40мм., фанера та плита деревностружкова ламінована - 20мм, метал - 6мм. Це дає можливість розробляти сучасний дизайн, нові конструкції меблів, які гармонійно поєднують ергономічність та функціональність, зручність та комфорт.
Для виготовлення меблів застосовуються матеріали, які відповідають технічним та санітарно-гігієнічним вимогам, що встановлені в існуючих державних стандартах та технічних умовах: фанера, шпон лущений, плита деревностружкова ламінована класу емісії Е1, натуральна деревина хвойних та листяних порід, плита деревноволокниста, сучасні вітчизняні та імпортні матеріали, комплектуючі вироби та фурнітура.

КОРОТКА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ПОКУПЦІВ
ЗАТ "Фанплит" пропонує стільці для дітей та дорослих, столи комп'ютерні та письмові, шафи для одягу та книг, а також меблі для обладнання житлових приміщень, передпокоїв, кухонь та ін.
Підприємство готове виконати всі вимоги і задовольнити будь-які побажання замовників щодо конструкції, розмірів та кольору виробів, термінів їх виготовлення.
Для створення конструкцій меблів, що відповідають сучасному дизайну та надання професійної допомоги замовникам, на підприємстві працює група кваліфікованих спеціалістів: інженер-конструктор та дизайнер, які проектують меблі під конкретне приміщення.
Підприємство дотримується своїх зобов'язань.

МАТЕРІАЛИ, ЯКІ ПІДТВЕРДЖУЮТЬ ЯКІСТЬ СТІЛЬЦЯ ДИТЯЧОГО
Організаційно-технічною основою управління на підприємстві є дотримання вимог існуючих Державних стандартів та технічних умов.
Керування якістю продукції здійснюється завдяки суворому дотриманню вимог технологічної дисципліни, які обумовлені використанням сучасного обладнання вітчизняного та імпортного виробництва.
В системі управління виробничим процесом важливе значення має управління якістю продукції. Цей напрямок роботи регламентується затвердженими технологічними інструкціями
Устаткування, верстати та прилади контролю постійно перевіряються, налагоджуються згідно планів ППР.
Rambler's Top100