Большая часть описаний продукции и компаний-производителей представлена на украинсокм языке
  • Заявник: Колективне підприємство "Дніпромеблі"
  • Адреса: вул. Артільна, 9, м. Дніпропетровськ, 49081, Україна
  • Телефони: +38(0562) 23-70-17
  • Факс: +38(056) 790-18-70
Дивани м'які розкладні лінії „Експрес" складаються с кутового дивана, дивана -тройки та двійки, крісла та крісла-ліжка; мають вишуканий класичний дизайн, зручну ергономічну форму, надійні в експлуатації. Моделі виготовляються в найкращих тканинах і оздоблені накладками з натуральної деревини.

На підприємстві застосовуються власні сушильні камери, що дає змогу чіткого контролю якості деревини для вироблення каркасів і забезпечує надійність та підвищує строк служби меблів.
Моделі мають різноманітні системи розкладки: стелаж, бумеранг, французька та голландська розкладачки, євро книжка та книжка, механізми відкривання кушеточні. Це дає покупцеві можливість широкого вибору моделі.
Усі меблі вироблені з екологічно чистої високоякісної сировини, що підтверджено сертифікатами виробника.
Зручність та багатофункціональність виробляємих меблів, широкий вибір моделей, акуратність в дотриманні строків виконання, невисока ціна приваблюють покупців.
Меблі м'які розкладні реалізуються в оптових і роздрібних торгових точках, через мережу салонів-магазинів. Дуже схвальні відгуки споживачів, які відзначають надійність та високу якість, широту асортименту та зручність у користуванні.
Rambler's Top100