Большая часть описаний продукции и компаний-производителей представлена на украинсокм языке
  • Заявник: Колективне підприємство "Дніпромеблі"
  • Адреса: вул. Артільна, 9, м. Дніпропетровськ, 49081, Україна
  • Телефони: +38(0562) 23-70-17
  • Факс: +38(056) 790-18-70
Набір для вітальні диван і два крісла "Кураж" може відповідати як розкішній вітальні, так і шикарній приймальні, такий він вишукано-грунтовний, габаритний і надійний. Кожний з нас прагнути досягти душевного заспокоєння і комфорту в сучасній глобальній урбанізації і, мабуть, ніж напружніший ритм життя, тим бажаниший цей комфорт. Додатковий шарм цій моделі додають точені дерев'яні опори і облаштування боковин натуральною деревиною.

Стиль набору м'яких меблів "Кураж" сучасна класика.
Значна роль в цих меблях відводиться кольоровому рішенню і матеріалу оббивки, так в чорній шкірі - це стовідсоткова класика, з її відчуттям непорушності і надійності.
У дизайні набору, виконаного в темних: чорних, коричневих, синіх, кольрах домінують підкреслено стримані лінії, створюється суто чоловіча атмосфера, яка настроює на діловитість і стриманість.
У яскравих варіантах колірного вирішення і при насиченій освітленості приміщення, модель різко молодіє, що дає їй змогу стати прикрасою в суспільно розважальних закладах для молоді.

На підприємстві застосовуються власні сушильні камери, що дає змогу чіткого контролю якості деревини для вироблення каркасів і забезпечує надійність та підвищує строк служби меблів.
Моделі мають різноманітні системи розкладки: стелаж, бумеранг, французька та голландська розкладачки, євро книжка та книжка, механізми відкривання кушеточні. Це дає покупцеві можливість широкого вибору моделі.
Усі меблі вироблені з екологічно чистої високоякісної сировини, що підтверджено сертифікатами виробника.
Меблі м'які розкладні реалізуються в оптових і роздрібних торгових точках, через мережу салонів-магазинів. Дуже схвальні відгуки споживачів, які відзначають надійність та високу якість, широту асортименту та зручність у користуванні.
Rambler's Top100