Большая часть описаний продукции и компаний-производителей представлена на украинсокм языке
  • Заявник: Товариство з обмеженою відповідальністю "Фабрика "Класум"
  • Адреса: вул. Садова, 49, с. Тетерівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12420, Україна
  • Телефони: +38(0412) 24-46-29, 24-54-43, 24-69-42
  • Факс: +38(0412) 24-46-29
  • Сайт: http://www.interstyle.zhitomir.ua
Набір меблів для кухонь "Лариса" складається з верхніх та нижніх секцій, котрі компонуються в індивідуальні кухонні набори в залежності від побажань замовника та особливостей приміщення. Секції набору мають єдине архітектурно-технологічне рішення . При монтажі верхні та нижні секції встановлюються в блок та з'єднуються між собою міжсекційними стяжками.

Нижні секції встановлені на ніжках-опорах, що регулюються, котрі з фасадної сторони закриваються цокольною накладкою. На нижніх секціях встановлена стільниця (робоча поверхня), яка за бажанням замовника, може бути в різному виконанні (термостійкий пластик, масив деревини) та кольоровій гамі. На стільниці в місцях що прилягають до стіни встановлено відбортовочний профіль, що перешкоджає затіканню вологи на кромку.

Верхні секції - навісні, кріпляться до стіни за допомогою спеціальних підвісок, котрі у випадку нерівності стін, дають можливість регулювати положення секції в трьох напрямках. Верх секції оформлений карнизом, низ - декоративним поясом для підсвічування, під котрим можуть бути встановлені люмінесцентні лампи для додаткового освітлення робочої поверхні.

Фасад кухні "Лариса" виконується тахляної конструкції, в котрій усі деталі (вертикальні, горизонтальні бруски та тахля) мають випуклу, заовалену форму. Верхній брусок і тахля виконуються прямими, без "корони".
Для виробництва фасадів кухонних меблів "Лариса" використовується масив дубу та вільхи.
Корпус секцій моделей кухонь "Лариса" виконуються з ламінованої ДСтП товщиною 16 мм. Задня стінка секцій виконується з ламінованої ДВП товщиною 4мм.

Набір меблів для кухонь "Лариса", що представленні на конкурс "Кращий вітчизняний товар 2006 року" має унікальне кольорове оформлення фасаду. На першому етапі фасад з масиву дубу фарбується емаллю RAL 1015 - "Слонова кістка", після чого за допомогою процесу патинування досягається ефект штучного старіння деревини.
Rambler's Top100