Большая часть описаний продукции и компаний-производителей представлена на украинсокм языке
  • Заявник: Акціонерне товариство закритого типу "Квазар-Мікро Техно"
  • Адреса: вул. Північно-Сирецька, 1, м. Київ, 04136, Україна
  • Телефони: +38(044) 239-99-99
  • Факс: +38(044) 239-99-98
  • Сайт: http://www.kvazar-micro.com
Керівник: Примак Віктор Степанович
Посада: Директор
Загальна кількість працівників: 800
Вид діяльності: Системна, програмна і телекомунікаційна інтеграція; IT-консалтинг; впровадження систем ERP, CRM, IT-аутсорсинг; розробка програмного забезпечення; навчання і сертифікація
"Квазар-Мікро" (заснована в 1990 році) - міжнародна ІТ-компанія, один з провідних постачальників рішень, продуктів та послуг у галузі інформаційних технологій в країнах СНД і Східної Європи.

В "Квазар-Мікро" працюють півтори тисячі спеціалістів з великим досвідом роботи в області інформаційних технологій та менеджменту. Понад 200 фахівців володіють сертифікатами міжнародного зразку, які дають право на розробку, виробництво й супровід найскладніших бізнес-систем, інформаційних та комунікаційних рішень. Виробничі підрозділи "Квазар-Мікро" сертифіковані згідно з вимогами міжнародних стандартів ISO 9001:2000 та SEI CMMI Maturity Level 4.

Серед партнерів компанії - численні лідери світового ІТ-ринку, включаючи Intel, Microsoft, IBM, Oracle, Sun Microsystems, Cisco Systems, Hewlett-Packard, Motorola, Nortel, Lucent та ін.

Основні напрямки діяльності "Квазар-Мікро":
· Управлінський та технологічний консалтинг, в тому числі постановка стратегічного управління, вдосконалення бізнес-процесів і організаційної структури, консалтинг в області корпоративних інформаційних систем, впровадження та супровід автоматизованих систем управління підприємством.
· Програмна інтеграція, виконання складних проектів з інтеграції в єдину систему прикладних програм та інформаційних ресурсів - щойно створених і тих, що вже використовуються на підприємстві.
· Розробка інфраструктурних рішень, надання послуг із системного проектування та мультивендорної інтеграції ІТ-систем. Серед базових технологій: центри зберігання та обробки даних, корпоративні платформи, системи управління й експлуатації, інформаційна безпека, структуровані кабельні системи.
· Телекомунікаційна інтеграція, проектування й побудова мереж зв'язку для компаній-операторів та відомчих мереж зв'язку, проекти побудови мультисервісних мереж, транспортних і бездротових мереж, мереж доступу і традиційних телефонних мереж.
· ІТ-аутсорсинг, супроводження технологічних ІТ-процесів, надання клієнтам власних ресурсів "Квазар-Мікро" - як спеціалістів, так і обладнання.
· Розробка програмного забезпечення, створення електронних навчальних посібників та цифрових мультимедійних бібліотек, які інтегруються в сучасні системи навчання; робота з авторськими колективами з метою розробки тематичного освітнього контенту.
· Виробництво комп'ютерної техніки: персональних комп'ютерів, робочих станцій, серверів, зовнішніх дискових масивів. Діюча система управління якістю відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2000 та національного стандарту ДСТУ ISO 9001-2001.
· Навчання і сертифікація. Курси для системних адміністраторів, розробників, користувачів. Тренінги з методологій управління проектами й розробкою ПЗ, методологій IT-сервіс-менеджменту. Розробка й проведення авторських тренінгів та тренінгів на замовлення. Виконання корпоративних учбових проектів. Очне та дистанційне навчання.
Rambler's Top100