Большая часть описаний продукции и компаний-производителей представлена на украинсокм языке
  • Заявник: Акціонерне товариство закритого типу "Квазар-Мікро Техно"
  • Адреса: вул. Північно-Сирецька, 1, м. Київ, 04136, Україна
  • Телефони: +38(044) 239-99-99
  • Факс: +38(044) 239-99-98
  • Сайт: http://www.kvazar-micro.com

Використання сучасних мультимедійних інтерактивних засобів в навчальному процесі дозволяє підвищити якість навчання за рахунок піднесення аудиторного спілкування на новий рівень та розширення ілюстративних можливостей.

Компанія «Квазар-Мікро» здійснює комплексне оснащення предметних кабінетів в загальноосвітніх навчальних закладах.

До складу мультимедійного інтерактивного предметного кабінету входять:

- Навчальний мультимедійний інтерактивний комплекс:

-Інтерактивна дошка ActivBoard виробництва компанії PROMETHEAN ltd (Великобританія) з електронними олівцями, бездротовим планшетом вчителя, системою дистанційного інтерактивного тестування та моніторингу знань.

-Мультимедійний проектор.

-Комп’ютер вчителя.

-Спеціалізоване навчальне програмне забезпечення, методичні матеріали.

- Лабораторне та демонстраційне обладнання.

 

 

В такому кабінеті можна не тільки організувати ефективне вивчення теорії, а також провести всі лабораторні та практичні роботи згідно з програмою навчання.

 

Органічне поєднання традиційних та інноваційних технологій навчання дозволяє зробити навчальний процес більш гнучким і ефективним. Кожний з присутніх в класі учнів стає активним учасником уроку за рахунок залучання додаткових засобів, які розширюють ілюстративні можливості процесу навчання. Якість навчального процесу підвищується завдяки більш гармонійному сполученню засобів формування знань та навичок: учні стають більш  залученими до процесу навчання, вони краще розуміють і запам’ятовують матеріал уроку.

 

В 2005 р. «Квазар-Мікро» здійснила комплексне оснащення кабінетів фізики в рамках пілотного проекту МОН. Спеціалісти компанії виконали повний комплекс робіт з інсталяції мультимедійного інтерактивного кабінету фізики, до складу якого увійшли комп’ютерні робочі місця вчителя і учня, мультимедійна дошка, проектор,  навчальне ПЗ і біля 170 найменувань різноманітного фізичного обладнання для проведення лабораторних робіт з механіки, електрики, оптики.

 

Склад та технічні характеристики «Навчального мультимедійного інтерактивного комплекса –НМІК1»

 

«Навчальний мультимедійний інтерактивний комплекс – НМІК1» складається з:

1.Інтерактивної дошки ActivBoard виробництва компанії PROMETHEAN ltd (Великобританія) з електронними олівцями, бездротовим планшетом вчителя, системою дистанційного інтерактивного тестування та моніторінгу знань та програмним забезпеченням ACTIVstudio.

2.Проектора

3.Комп’ютера вчителя.

 

Схематично НМІК1 зображено на малюнку 1.

Мал. 1

 

1. Інтерактивна дошка ActivBoard


 

Ідеально підходить для аудиторій, що вміщають до 40 учнів; велика активна поверхня дозволяє учням добре бачити відображуваний на ActivBoard матеріал уроку.
Зображення, що надходить від VGA-Порту комп'ютера через проектор на електронну інтерактивну дошку ActivBoard. Надається можливість кожному присутньому в аудиторії бути активним учасником заходу - працювати з ActivBoard в інтерактивному режимі. Використовуючи електронний олівець, що заміняє “мишу” можна управляти комп'ютером. Клацнувши олівцем на якому-небудь екранному елементі можна запустити додаток Windows, переглянути вміст CD-ROM комп'ютера, або почати сеанс роботи в Інтернет, вибрати будь-яку інформацію, наприклад, з WEB-Сторінки або жорсткого диску. Використовуючи інтуїтивно зрозумілі функції ПЗ ACTIVstudio (наприклад, “Напис олівцем”, “Ластик”, “Маркер” та інші), електронним олівцем можна робити надписи, позначки, звертати увагу присутніх на найбільш важливі та значні блоки інформації, яка демонструється на ActivBoard , викликати, редагувати, і перегортати у будь-якому порядку сторінки підготовлених заздалегідь (або створених в інтерактивному режимі) файлів виступу, які в той же момент побачать всі присутні.

- розмір активної поверхні 1642 x 1160 мм, діагональ 1990 мм (1420 х 1060 мм, діагональ 1520 мм, або 980 х 730 мм, діагональ 1250 мм)

- наявність твердої вандалостійкої поверхні, гарантія на поверхню дошки 5 років

- внутрішня роздільна здатність - 1074 точок (ліній) на см

- наявність радіо-порту в електроніці інтерактивної дошки - для наступного підключення додаткового обладнання - бездротової панелі з радіо-портом і бездротових радіо пультів для тестування учнів - все обладнання має бути інтегроване з інтерактивною дошкою та спеціалізованим програмним забезпеченням; всі драйвери для додаткового обладнання всередині одного інсталяційного диску.

- Бездротовий олівець, без елементів живлення ("батарейок") всередині, для роботи з інтерактивною дошкою повинен повністю заміняти комп'ютерний маніпулятор типу миша (повинен мати аналог лівої і правої кнопки "миші")

Швидкість переміщення олівця над поверхнею ActivBoard B - не менше 75 см в секунду

 

Технічні характеристики:

 

Загальний розмір

1700х1240 мм (1420 х 1060 мм, діагональ 1520 мм, або 980 х 730 мм, діагональ 1250 мм)

розмір активної поверхні

1624 x 1160 мм, діагональ 1990 мм

внутрішня роздільна здатність

1074 точок (ліній) на см

Підключення до комп'ютеру

через послідовний порт RS232 або USB 1.1/2

Напруга та струм

6 V, 0.5 A

Вага

17 кг

 

 

Бездротовий планшет учителя (Бездротова панель)

 

Відмінне рішення для викладача, який бажає переміщуватися по аудиторії під час уроку.  Бездротова панель дозволяє Вам проводити навчання з будь-якого місця в аудиторії.

У будь-який час Ви можете передати бездротовий планшет учню, і він зможе, наприклад, написати відповідь на ActivBoard, не встаючи зі свого місця. Таким чином, використання бездротового планшету стимулює активність учня та надає можливість його повного залучення до процесу навчання.

Панель із радіо портом формату А5 підключається до дошки ActivBoard через радіо порт і дозволяє кожному, хто знаходиться в аудиторії, працювати з ActivBoard B  з будь-якого місця в аудиторії.

 

  Технічні характеристики панелі

 

Розмір

224.1х221х22.3 мм

Активна поверхня

127.6х92.8 мм

Олівець

Бездротовий, без батарейок, повністю виконує функції миші

Довжина кабелю

1,5 м

Споживана потужність

0.2 W

Струм і напруга

DC 5V, 0.4 mA (через USB-Порт)

Вага

332 г

Внутрішня роздільна здатність

393 точок на см

 

Технічні характеристики олівця

 

Розмір

165х16 мм діаметр

Вага

15.3 г

Функції

Наконечник олівця працює як ліва кнопка комп'ютерної миші, кнопка на периферії працює як права кнопка комп'ютерної миші. Олівець не містить батарейок усередині.

 

 

Бездротовий пульт тестування.

 

 

Система тестування ACTIVote2 дозволяє учням відповідати на запитання, вибираючи з декількох наданих варіантів відповідей, за допомогою натискання на кнопки бездротових радіо пультів. Інформація від радіо пультів приймається ACTIVboard і, потім, обробляється, надаючи Вам можливість безперервно оцінювати рівень розуміння учнями теми уроку. Ви можете використовувати ACTIVote2 для поліпшення зворотного зв'язку з аудиторією під час дискусій, обговорень, збору інформації або звичайних тестів.

Технічні характеристики

 

Частота

868 Mhz

Кнопки

6 кнопок для відповідей і одна для реєстрації

Батарейки

3 батарейки ААА

Розмір

86х68х34 мм

Вага

117 г

 

2. Мультимедійний проектор

Проектор в складі комплексу НМІК1 призначений для роботи з ACTIVboard.  При цьому однією з основних характеристик проектора є його яскравість зображення. Для ефективного застосування проектора в навчальних закладах ця характеристика повинна бути не нижчою за 2000 ANSI люменів.

Проектор ViewSonic PJ562 важить усього 2,45 кг - він досить компактний для  транспортування усередині приміщення. Потужність 2000 люменів при базовій XGA розподільній здатності 1024х768 задовольнить навіть самих вимогливих професіоналів. Завдяки лінзам з можливістю оптичного збільшення, короткій фокусній відстані й цифровій корекції трапеціїдального викривлення, проектор дає ясне й чітке зображення практично при будь-яких умовах. Кілька входів дозволяють підключити одночасно два комп'ютери або додати додаткове відеоджерело для динамічних мультимедійних презентацій. Цей повнофункціональний проектор дозволяє створювати чудові презентації при мінімальній вартості.

 

Яскравий практично при будь-яких умовах завдяки 2000 люменів: 2000 люменів при вазі всього 2,45 кг.

Широкі можливості декількох відео входів. Підключить одночасно два комп'ютери або додайте ще одне відеоджерело для динамічних презентацій. Підключить додатковий монітор для одночасного перегляду проектованого зображення на моніторі.

Підтримка сигналів HD включаючи 720p, 1080i. Здатність відтворювати сигнали HDTV, а також сигнали інших відеоджерел.

Додаткові відео можливості. Порядкове розгорнення й можливість зниження співвідношення сторін до 3:2 для найкращої відеопродуктивності.

Безшумний режим продовжує термін служби лампи. При цьому режимі термін служби лампи збільшується до 4000 годин, а шум роботи знижується.

Проста установка й автоматичне настроювання
Швидка й проста синхронізація й фокусування різкості здійснюється натисканням однієї кнопки.

Функції MyScreen і Freeze

Калькулятор відстаней PJ562

До складу додаткових аксесуарів входять універсальний комплект кріплення на стелі, запасна лампа.

 

Технічні характеристики

Габарити

297х65х233 мм

Вага

2,45 кг

Яскравість

2000 ANSI люменів

Контрастність

400:1

Роздільна здатність

XGA, 1024х768 базова (максимальна 1600х1200)

Тривалість роботи лампи

4000 годин

Рівень шуму

32 дБ

Відстань до екрану

0,89 м – 11 м

 

 

3. Комп’ютер вчителя

Комп’ютер вчителя в складі комплексу НМІК1 призначений для управління інтерактивною дошкою ActivBoard.

 

Технічні характеристики комп´ютера вчителя повині бути не нижчими за

 

Комп'ютер вчителя в складі:

 

материнська плата

материнська плата формат АТХ

процесор

процесор Intel PIV  2,4 GHz

ОЗУ 

ОЗУ  256Mb

HDD

HDD 40Gb 7200rpm

FDD 1,44 Mb (3,5")

FDD 1,44 Mb (3,5")

CD ROM

CD ROM 52 -speed

корпус з блоком живлення

корпус АТХ з блоком живлення 300 Вт

мережева карта, Ethernet card, PCI, 100 Mb, інтегрована

мережева карта, Ethernet card, PCI, 100 Mb, інтегрована

відеокарта

відеокарта AGP, відео пам'ять 64Mb, TVOut

звукова карта

звукова карта 16 bit, інтегрована

Роз´єми для підключення зовнішніх пристроїв

LPT, COM, USB, PS/2

операційна система

операційна система Windows ХР Pro Ukr

клавіатура 

клавіатура  PS/2, укр/рос/лат/.

маніпулятор "миша"

маніпулятор "миша" Genius, килимок

відеомонітор

відеомонітор SVGA 17" LRNI, 1024x768, 85 Hz, ТСО-99

 

Rambler's Top100