• Заявник: Товариство з обмеженою відповідальністю "Карат"
  • Адреса: вул. Проскурівська, 20, м. Хмельницький, 29013, Україна
  • Телефони: +38(0382) 74-65-65
  • Факс: +38(0382) 74-69-68
  • Сайт: http://www.karatcarpet.com
Керівник: Ружицький Олександр Леонідович
Посада: Директор
Загальна кількість працівників: 126
Вид діяльності: Виробництво килимів, торгівля, транспортні послуги
ТОВ "КАРАТ" було створене в 1992 році. Починаючи з 2006 року одним з основних видів діяльності підприємства є виробництво килимових виробів. На виробництві використовуються високоякісна сировина, сучасні технології, обладнання провідних фірм світу (Schonherr, Van de Wiele, Henry Paulus, Tanghe, Karl Mayer). На підприємстві задіяні 7 ткацьких станків. В 2008 році на підприємстві були встановлені нові технологічні лінії: лінія по зарулонюванню та упаковці продукції бельгійської фірми Handsaeme Machinery, мотальні машини німецької фірми Textima. Впровадження нових технологій значно підвищило виробничий потенціал та обсяги виробництва підприємства. За своїм оснащенням, технологічним потенціалом, темпами росту обсягів виробництва та кількості нових моделей килимових виробів підприємство не має аналогів на території України. Продукція підприємства реалізується по всій території України, країн СНД, країнах західної та східної Європи.

На сьогоднішній день підприємство виробляє килими з поліпропілену якості PP BCF, та PP HS (HeatSet). Розмірний ряд килимів дуже широкий: від 0,5 до 4 метрів.

Килими вироблені ТОВ "КАРАТ" безпечні для здоров'я споживачів та навколишнього середовища, вирізняються оригінальним дизайном та якістю.

Серед технічних характеристик слід виділити: м'який, густий ворс, високу стійкість ворсової поверхні до стирання, густоту ворсової поверхні, високий рівень міцності закріплення ворсових пучків, стійкість забарвлення. Всі показники відповідають, нормам встановлених ГОСТ - 28415-89.

Вся продукція атестована в сертифікованій лабораторії та пройшла санітарно-гігієнічну експертизу.
Rambler's Top100