• Заявник: Приватний підприємець Дригало Л.Б.
  • Адреса: вул. Пушкінська, 47, м. Біла Церква, Київська обл., 09112, Україна
  • Телефони: +38(04463) 9-01-81, 9-16-59
  • Сайт: http://www.drygalo.com.ua
ОСНОВНІ СПОЖИВЧІ ВЛАСТИВОСТІ ПРОДУКЦІЇ

Риба в листковому тісті - один з видів напівборошняних - зокрема виробів з тіста листкового і риби(філе мерлузи). Листкове тісто жарене в великій кількості жиру має румяну поверхність. Тісто хрустяще, ніжне, з приємним ароматом риби. При приготуванні тісто значно збільшується в об'ємі.

Їх фасують в поліпропіленові кульки місткістю 1 кг, а також в харчові піддони в стрейчовій плівці місткістю 0,4 кг. Матеріали які використовуються для фасування даного продукту постачаються на ПП „Дригало" від ТОВ „ІТАК" м. Київ.

ІНФОРМАЦІЙНА ДОВІДКА
Фірма ПП Дригало - одне з провідних підприємств по виробництву напівфабрикатів заморожених, яке з великим успіхом працює в умовах ринку з 1995 року.
Етап становлення підпри-ємства був досить терни-стим, але завдяки наполегливості та завзяттю колективу сумлінних працівників вдалось налагодити ефективне ви-робництво напівфабрикатів, що значно полегшують домашнє приготування їжі.
Акцент на якості кінцевого продукту в сукупності з економічною ефективністю є стратегією підприємства на довгостроковий період.
З 2002 року під торговою маркою "Дригало" випускають понад 120 видів апетитної продукції: пельмені, котлети до-машні, рибні зрази з грибами, ва-реники, купати, гречаники, битки, млинці, картопляні крокети, голубці, чебуреки, вироби з тіста, обідні ланчі, тощо. Характерна риса всієї продукції ТМ "Дригало" - відмінний смак, висока якість приваблива та надійна упаковка. Вся продукція виготов-ляється із застосуванням новітніх технологій та урахуванням смаку українських споживачів. ПП „Дригало" переважно випускає продукцію для населення з різною купівельною спроможністю.
На підприємстві застосовують глибинну переробку м'ясної сировини, яку закуповують у найк-ращих фермерських господарствах з усієї України.. Заморожені напівфабрикати виготовляють без харчових добавок. Для деяких видів продукції застосовують рослинні білки, які придають виробам вишука-ний смак і корисні для здоров'я споживачів.
Географія продажу напівфабрикатів під торговою маркою "Дригало" - досить велика - це всі регіони Україна, (додадки) а також найближчим часом країни ближнього зарубіжжя.
Колектив підприємства не зупиняється на досягнутих резуль-татах. У найближчих планах - модернізація обладнання, розши-рення виробничих майданчиків, збільшення асортименту продукції, виготовлення смачних новинок для вибагливих споживачів та гурманів.
Продукцію підприємства відрізняють висока якість, відповідність гігієнічним та санітарним нормам,(додатки) естетична привабливість, що значно подовжують термін зберігання продуктів.
Постійний технологічний та ветеринарний контроль на підприємстві гарантує харчову безпеку та стабільну якість продукції.

Загальні відомості
ТМ "Дригало" приймала активну участь в багатьох спеціалізованих виставках, а саме: в VII міжнародній спеціалізованій виставці продуктів харчування та напоїв, яка проходила 4-7 грудня 2002 року в також в міжнародних виставках "Холод/Морозиво та заморожені продукти" яка проходила 2003 році та 2004-2005 роках. Також приймала участь в спеціалізованій виставці "Fast food" Індустрія швидкого харчування, що проводилася 9-13 вересня 2003 року в м. Києві. На кожній із цих виставок ТМ "Дригало" була відзначена дипломами за оригінальну презентацію продукції. На виставці "Fast food" індустрія швидкого харчування Дригало Л.Б. була нагороджена дипломом та особливою відзнакою - пам'ятним кубком. Протягом двох років (2002-2003р) ТМ "Дригало" була лауреатом загальнонаціонального конкурсу "ВИЩА ПРОБА"(додатки) та нагороджувалась дипломами за виробництво високоякісних та конкурентноспроможних напівфабрикатів заморожених.
2003 році за високу якість усієї продукції ТМ "Дригало" та врахування смаків українських споживачів Міжнародний Академічний Рейтинг "Золота Фортуна" нагородив підприємство Срібними Стелою та дипломом якості.
На початку 2004 року ТМ "Дригало" стала фіналістом Всеукраїнського конкурсу з якості "100 найкращих товарів України". А на початку 2005 році стала лауреатом Всеукраїнського конкурсу з якості "100 найкращих товарів України".
За результатами дегустаційного конкурсу по оцінці якості м'ясних виробів та заморожених напівфабрикатів в рамках виставки УКРМ"ЯСОМОЛПРОМ-2004, ТМ "Дригало" була нагороджена двома найвищими відзнаками якості "Гран-Прі", а також золотою та срібною медалями.
Також в травні 2004 року за значний внесок у розбудову України, заслуги перед українським народом та Українською Православною Церквою і благодійну діяльність нагородили Дригало Людмилу Борисівну Знаком ордена "Свята Анна" IV ступеня. В грудні 2003 року Українське народне посольство нагородило Дригало Л.Б. орденом Святого Миколи Чудотворця ІІІ ступеня за допомогу сліпим дітям України. На початку вересня 2004 року Дригало Людмилу Борисівну було народжено державною нагородою орденом „За заслуги" ІІІ степеня. Також в 2004 році торгова марка „Дригало" буде нагороджена „Кращою торговою маркою" та Орденською відзнакою „Суспільне визнання" - нагородження відбудеться 10 грудня 2004 року.(додатки). В жовтні місяці ПП "Дригало" приймала участь в дегустаційному конкурсі- галузевий рейтинг „кращий виробник року" який проводив Державний департамент продовольства України. На цей конкурс від ПП „Дригало" було направлено 5 видів різних видів напівфабрикатів із яких всі 5 отримали найвищу дегустаційну нагороду „Золота зірка якості". Також в кінці жовтня 2005 року міжнародний Академічний рейтинг „Золота Фортуна" подав до нагородження підприємства до „Золотої стели в номінації „Якість третього тисячоліття"
На підприємстві впроваджується система якості ISO 9001. Від 18.10.2005 р. на підприємстві розроблена та введена в дію постанова з якості. (додатки).
Про визнання торгової марки "Дригало" свідчать позитивні відгуки не тільки споживачів Київщини, а й відгуки споживачів інших регіонів України про високу якість та відмінний смак продукту. Продукція ПП Дригало Л.Б. завоювала визнання українського ринку. Про зростання попиту на продукцію свідчить збільшення об'єму випуску напівфабрикатів за останні роки існування підприємства.
Rambler's Top100