• Заявник: Відкрите акціонерне товариство "Малинська паперова фабрика"
  • Адреса: вул. Неманихіна, 2, м. Малин, Житомирська обл., 11602, Україна
  • Телефони: +38(04133) 5-16-78, 5-32-76
  • Факс: +38(04133) 5-32-76
ВАТ "Малинська паперова фабрика" 135 років працює в целюлозно -паперовій галузі.

Сьогодні Малинська паперова фабрика - одне з найбільших підприємств паперової промисловості України, яке спеціалізується на виробництві унікальних видів паперу та картону.
В зв"язку з потребою ринку в трансформаторному картоні у 1986 році було прийнято рішення про будівництво на базі Малинської паперової фабрики цеху з виробництва трансформаторного картону стратегічно потрібного для ринку України та країн СНД.

Вперше вироблений трансформаторний картон марки "В" згідно з ГОСТ це картон із високою електричною стійкістю й підвищеною щільністю використовується для виготовлення деталей ізоляції трансформаторів та іншого електротехнічного обладнання з масляним заповненням, а також для виготовлення склеєного картону й деталей.

Наступним етапом в розвитку даного продукту було відпрацювання технології виготовлення трансформаторного картону на ринок Європи згідно з норм Міжнародної Електротехнічної Комісії (МЕК).
В зв"язку з потребою ринку у трансформаторному картоні високої електричної стійкості для головної ізоляції трансформаторів трансформаторів напругою 220 В успішно впроваджено виготовлення трансформаторного картону середньої та низької щільності - марка "А", "Б" .

Трансформаторний картон марки виготовляється на картоноробній машині фірми Брудерхауз, Німеччина, пресувальному пристрої фірми "Зімпелькамп" Німеччина, розмелювальному та очищувальному обладнанні фірми "Фойт" Німеччина. Для виробництва картону використовується спеціальна електроізоляційна целюлоза та виробнича вода високого рівня очистки. Унікальне обладнання, дозволяє виготовляти картон товщиною від 1,0 мм до 8 мм, щільністю від 0,9 - 1,35г/см3.
Трансформаторний картон відповідає вимогам ГОСТ та нормам Міжнародної Електротехнічної Комісії (МЕК)

Технологічна лінія з виробництва трансформаторного картону повністю автоматизована та працює, як в автоматичному, так і в ручному режимах.
Контроль якості продукції здійснюється в сучасних технічних лабораторіях та в процесі виготвлення картону з допомогою новітніх вимірювальних приладів.
Система управління якістю підприємства відповідає вимогам міжнародного стандарту ІСО 9001: 2000.
Продукція відвантажується замовникам залізничним та автомобільним транспортом.
Сьогодні, електроізоляційний трансформаторний картон один з найуспішніших продуктів Малинської паперової фабрики. В загальному об"ємі виробництва підприємства доля трансформаторного картону складає більше 30%.
Електроізоляційний трансформаторний картон використовується, як ізоляційний матеріал в електротехнічній промисловості та в трансформаторобудуванні. З зростанням електротехнічної галузі зростають і обсяги виробництва та продажу трансформаторного картону. Завдяки правильно відпрацьованій стратегії, маркетинговій політиці компанії за чотири роки об"єм продажу трансформаторного картону збільшився в 2 рази.

Сьогодні ВАТ "Малинська паперова фабрика" лідер з виробництва та продажу трансформаторного картону в Україні та на ринку країн СНД, Європи.
Головними та найбільшими замовниками трансформаторного картону ВАТ Малинська паперова фабрика є компанії:
- Компанія "Вайдманн" м. Рапперсвіль, Швейцарія;
- ВАТ "Запоріжтрансформатор" м. Запоріжжя, Україна;
- ВАТ "Укрелектроапарат" м. Хмельницький, Україна;
- ВАТ ПК ХК "Електрозавод" м. Москва, Росія;
- ВАТ "Уралелектротяжмаш-Уралгидромаш", Росія;
та інші трансформаторні заводи на ринку країн СНД.
На ринку країн СНД, ми успішно поставляємо трансформаторний картон в Росію, Казахстан, Азербайджан, Узбекистан, Молдову.
Rambler's Top100