Большая часть описаний продукции и компаний-производителей представлена на украинсокм языке
  • Заявник: Товариство з обмеженою відповідальністю "Хлібодар"
  • Адреса: вул. Біла, 35, м. Рівне, 33000, Україна
  • Телефони: +38(0362) 63-11-30, 63-11-37
  • Факс: +38(03622) 63-11-43
В липні минулого року торгова марка Рум'янець запропонувала своїм клієнтам новий смачний виріб "два в одному" - Хліб з салом. Він позиціонується як смачний хліб оригінальної рецептури з шматочками сала. Такий хліб цікавої трикутної форми натуральний, поживний для тих, хто любить поїсти. Хліб з салом від ТМ Рум'янець - унікальний хліб для справжніх українців.

Хлібобулочний виріб незвичної трикутної форми виготовляється з борошна пшеничного вищого ґатунку, борошна житнього обдирного. До складу також входить солод, патока, дріжджі, сіль. Під час виготовлення даного продукту використовується лише натуральна сировина, без консервантів та поліпшувачів.

Хліб в розрізі має шматочки сала. Випускається вагою 400 г. Завдяки невеликій вазі, ризикнути купити і покуштувати може кожний. Оригінальний, смачний, натуральний, запашний, свіжий хліб з салом характеризуються високими поживними властивостями. Склад: борошно пшеничне вищого ґатунку, борошно житнє обдирне, вода, сало, патока, солод житній, дріжджі, сіль. Поживна цінність на 100 г: білків 6,6 г, жирів 2,8 г, вуглеводів 39,8 г, вітамінів: В1 - 0,2 мг, В2 - 0,08 мг, РР - 1,01 мг. Калорійність - 245 ккал.

Якість виробу та упаковки підтверджена керівником експертного відділу державної санітарно-гігієнічної експертизи Комовим О.Д.

Хліб з салом - хліб для справжніх українців, які цінують наші смакові традиції, його можна придбати у всіх торгових точках, де реалізується продукція ТМ "Рум'янець".

Rambler's Top100