Большая часть описаний продукции и компаний-производителей представлена на украинсокм языке
  • Заявник: Товариство з обмеженою відповідальністю "Хлібодар"
  • Адреса: вул. Біла, 35, м. Рівне, 33000, Україна
  • Телефони: +38(0362) 63-11-30, 63-11-37
  • Факс: +38(03622) 63-11-43
Для тих, хто з дитинства полюбляє булочки з маком, ТзОВ "Хлібодар" приготував справжній подарунок - здобу "Маківник". Заявлений для участі у конкурсі виріб характеризується не лише надзвичайним смаком, а й натуральними складовими, що позитивно впливають на організм людини. Особливістю цієї здоби є те, що в ній маку більше, аніж тіста, і це робить її надзвичайно смачною.

Щоб у цьому переконалися рівняни, Рум'янець пропонував продегустувати новий виріб. Але дегустація проходила не в супермаркетах, а просто на вулицях нашого міста. Скуштувати "Маківник" пропонували справжні, чарівні... Червоні Шапочки. Вони підходили до перехожих, у казковій віршованій формі розповідали про здобу-новинку та пригощали нею.

Виготовлений "Маківник" в кращих традиціях "Рум'янця" - борошно вищого ґатунку, багато яєць, маргарин та велика кількість маку (51 % - маку, 49 % - тіста).
Вага виробу 300 г., кожна булочка має три надрізи на поверхні. Продається у всіх торгових точках, де реалізується продукція ТМ "Рум'янець".

Здобу "Маківник" Ви не сплутаєте ні з якими іншими виробами, оскільки вона має неповторний смак, оригінальний вигляд та яскраву упаковку.

Якість виробу та упаковки підтверджена керівником експертного відділу державної санітарно-гігієнічної експертизи Комовим О.Д.

Відгуки наших покупців про Маківник: "Маківник додому донести непросто, бо існує спокуса з'їсти його по дорозі". І це дійсно правда, адже він надзвичайно смачний, корисний для організму та гідний претендент на перемогу в конкурсі.

29 червня 2008 року "Маківник" потрапив до "Книги рекордів Гіннеса України" за категорією "Розміри". Майстри ТМ "Рум'янець" спекли здобу вагою 30 кілограмів та довжиною 6 метрів.
Rambler's Top100