Большая часть описаний продукции и компаний-производителей представлена на украинсокм языке
  • Заявник: Відкрите акціонерне товариство "Кам'янець-Подільський електромеханічний завод"
  • Адреса: Хмельницьке шосе, 32, м. Кам'янець-Подільський, Хмельницька обл., 32300, Україна
  • Телефони: +38(03849) 2-21-71, 2-37-51
  • Факс: +38(03849) 2-21-71
Установка котельна модульна транспортабельна УКМТ вироблена на базі модулів нагріву, що є проточними газовими водонагрівачами, та призначена для опалення і гарячого водопостачання виробничих, житлових, громадських будівель і споруд. Установка повинна підключатися до систем теплопостачання відповідно до діючих будівельних норм.

Котельна установка складається з необхідної кількості модулів нагріву, що є проточними газовими водонагрівачами у шафному виконанні, які виготовляються за ТУ У 20016760-005-2000 та мають сертифікат відповідності.

Також до складу установки входять модуль-регулятор, який має циркуляційний насос для забезпечення циркуляції води в системі опалення та автоматику для підтримання певної температуря теплоносія по заданим параметрам в залежності від зовнішніх погодних умов, часу доби та т.і., та модуль (або установка) приготування гарячої води для споживання. Крім того, установка має автоматичний пристрій водопідготовки з резервуаром води для приготування пом'якшеної води, яка забезпечуе первинне заповнення опалювальної системи та ії поповнення в разі втрат води, а також має можливість регенерації ії натрій-катіонітового фільтру в автоматичному режимі. Установка забезпечена вузлом обліку газу, лічильниками води та електроенергії. Для опалення приміщення котельної установки використані газові опалювальні конвектори. Для компенсації змін об'ему теплоносія при коливаннях його температури призначений компенсатор об'єму.

Запірна арматура встановлена на всіх водяних та газових магістралях, це дає можливість відключати їх в цілому або їхні окремі частини для ремонту та обслуговування. Водяні труби системи опалення забезпечені пристроями для відокремлення повітря та його видалення з опалювальної системи.
Комплект зовнішніх димоходів та витяжна труба для зручності транспор-тування виробником не монтуються та надаються в комплекті.

Котельна установка працює в автоматичному режимі. Автоматика окремих модулів та загальнокотельна автоматика забезпечує захисні відключення модулів або установки в цілому у передбачених аварійних випадках - за відсутності тяги, протоку теплоносія, при згасанні полум'я на пальнику, в разі перегріву теплоносія, за відсутності напруги електроживлення або однієй з фаз, при падінні тиску газу нижче за допустиме (640 Па), при підвищенні тиску газу вище за допустиме (3000 Па), при пониженні тиску води в системі опалювання нижче за допустиме. При підвищенні тиску води в системі опалювання здійснюється скидання води в каналізацію за допомогою запобіжних клапанів. При пониженні температури повітря в приміщенні котельної нижче 5°С подається сигнал про аварію на щит сигналізації.

Експлуатація установки проводиться власником, спеціалісти якого пройшли відповідне навчання та мають право на експлуатацію котельних установок системи "Укрінтерм" . Спостереження за системою опалювання і гарячого водопостачання покладається на власника, який повинен дотримуватися вимог керівництва по експлуатації, зберігати установку в чистоті і справному стані, а також забезпечити перевірку димарів і вентиляційних каналів в терміни, встановлені "Правилами безпеки систем Газопостачання України".

У разі невиконання споживачем вищеназваних умов транспортування, зберігання і експлуатації установки підприємство-виготівник і спеціалізовані газові господарства, які обслуговують ці установки, відповідальніть за їх працездатність і безпечну експлуатацио не несуть.

Після завершения гарантійного терміну експлуатації технічне обслуговування установки проводиться по заявці власника спеціалізованою організацієею газового господарства не рідше за один раз на рік.Rambler's Top100