Большая часть описаний продукции и компаний-производителей представлена на украинсокм языке
  • Заявник: Спільне підприємство "РАДМІРТЕХ" у формі товариства з обмеженою відповідальністю
  • Адреса: вул. Академіка Павлова, 271, м. Харків, 61054, Україна
  • Телефони: +38(057) 713-61-86, 717-17-78, 717-28-87, (0572) 51-40-17
  • Факс: +38(057) 713-61-86, 717-17-78, (0572) 51-40-17
  • Сайт: http://www.niiri.com.ua
СП "Радміртех" надає послуги по повірки, сервісному обслуговуванню та ремонту промислових лічильників газу та коректорів об'єму газу серії КПЛГ.
Підприємство має великий досвід роботи, сучасну виробничу базу, необхідне повірочне обладнання, висококваліфікованих спеціалістів.

Приміщення відповідають всім вимогам санітарно-гігієнічних норм та правил, вимогам пожежної безпеки, працівникам створені комфортні умови праці.
За час роботи від підприємств-замовників не отримано ні жодної скарги або претензії. Задоволення нашою роботою з боку споживачів підтверджується тим, що жоден клієнт, якому були надані послуги, не припинив співробітництво з нашим підприємством, а кількість звернень по рекомендаціям наших клієнтів зростає. При укладанні довгострокових договорів замовникам надаються знижки.

Основні позиції, по якім надаються послуги:

1. Повірка промислових лічильників газу:
Повірка проводиться на повірочної установки ПУЛГ-5, що працює з застосуванням методу звірянь за ДСТУ 3383 показів лічильників газу, що повіряються, з показами робочих еталонів об'єму газу. На установці можуть повірятися лічильники роторного та турбінного типів з номінальними діаметрами від 32 до 200 мм. Установка забезпечує повірку всіх типорозмірів лічильників при значеннях витрат від 0,16 до 2500 м2/год. Границі основної відносної похибки установки не перевищують ± 0,3 % для повірки лічильників з границями відносної похибки ± 1,0 %.

Основна номенклатура лічильників, які повіряються:
1) лічильники виробництва ВАТ "Промприлад" м. Івано-Франківськ: РГ, РГК, ЛГ, ЛГК (всі типорозміри);
2) лічильники виробництва ДП "Завод Арсенал" м. Київ - GMS (всі типорозміри).

Прямі зв'язки та поставки від виробників дозволяють якісно та у найкоротший термін робити ремонт і технічне обслуговування лічильників. За час роботи підприємством не отримано ні однієї претензії з боку державної метрологічної служби.

2. Повірка коректорів об'єму газу:

Розробивши серію КПЛГ коректорів, підприємство подбало також і про їхнє сервісне обслуговування, ремонт, калібруванні та повірку.
Наявність сучасної метрологічної бази дозволяє СП "Радміртех" роботи послуги по сервісному обслуговуванню та повірки коректорів об'єму газу серії КПЛГ.
Всі роботи виконують висококваліфіковані спеціалісти, що мають великий досвід роботи із приладами та обчислювальною технікою, що дозволяє запропонувати низькі ціни та індивідуальне обслуговування, що забезпечує швидку і кваліфіковану допомогу в будь-яких ситуаціях.

За час роботи підприємством не отримано ні однієї претензії з боку державної метрологічної служби.
Rambler's Top100