• Заявник: Відкрите акціонерне товариство "Львівагромашпроект"
  • Адреса: вул. Городоцька, 205, м. Львів, 79015, Україна
  • Телефони: +38(032) 238-43-59, 238-43-61, 238-43-63, (0322) 34-33-89, 34-40-16, 34-51-69
  • Факс: +38(032) 238-43-68, (0322) 34-33-89
  • Сайт: http://www.agromash.lviv.ua
Керівник: Сушко Іван Ількович
Посада: Голова правління
Загальна кількість працівників: 220
Вид діяльності: Виробництво машин для хімічного захисту рослин
ВАТ "Львівагромашпроект" одне із не багатьох підприємств, що у важкі роки перехідного періоду становлення вітчизняного машинобудування зберегло науково- конструкторський та кваліфікований виробничий потенціал. На сьогоднішній день підприємство являється головною організацією по розробці та створенню машин для хімічного захисту рослин і проводить серійний випуск найновіших моделей.

Обприскувачі серії ОПШ-2000 , що випускаються з штангами шириною захвату 15, 18, 21.6, 24 м. розроблялися і готувалися до серійного випуску з метою забезпечення ефективності хімзахисних робіт за рахунок поєднання в конструкції надійної штанги та якісного, зручного в експлуатації обладнання гідравлічної комунікації .Вдале поєднання цих основних елементів забезпечує рівномірність нанесення дозованої робочої рідини по ширині обробітку, що є основним показником якості виконання технологічного процесу.

Штанги на обприскувачах серії ОПШ з комбінованою активно-пасивною підвіскою, важільним гідравлічним складанням-розкладанням, амортизацією у вертикальній та горизонтальній площинах, запобіжними від поломок, при наїздах на перешкоди, пристроями та гідрозамками. В конструкції штанги закладено найновіші технічні рішення. В гідравлічній комунікації обприскувачів використані комплектуючі від провідних європейських фірм: діафрагмові високонапірні насоси, керуюча аппаратура, відсічні пристрої, збалансовані карданні передачі та інше. Застосована п"ятиразова ступінь фільтрації робочої рідини.

Обприскувач моделі ОПШ-2000-22-02 випускається з комп"ютерною системою управління технологічним процесом, що забезпечує не тільки найвищу точність внесення заданої, необхідної норми робочих рідин на гектар незалежно від швидкості руху агрегату, а і допоміжні функції по обліку виконаних робіт, залишку робочої рідини і стану машини.

Обприскувачі серії ОПШ на замовлення комплектуються:
- пристроями для приготування робочих рідин (міксерами)
- пінними маркерами
- системою промивки, багатопозиційними головками, розпилювачами різних типів та типорозмірів в т.ч. інжекторними, що дають можливість проведення робіт при швидкості вітру до 5 м/с.

Вентиляторні обприскувачі серії ОВП-2000, що виготовляє підприємство, призначені для хімічного захисту садів, виноградників, хмільників. Оригінальність конструкції такого типу обприскувачів полягає в застосуванню вентиляторного робочого органу з хімстійким покриттям, наявністю двохшвидкісного редуктора та можливості зміни нахилу лопаток вентилятора, що дозволяє оптимально використовувати потужність трактора, що значно економить витрати пального, обробляти різні культури, змінюючи потужність повітряного потоку.

Машини виготовляються з гідравлічними комунікаціями та насосами на максимальний тиск 2,0 мПа або 4,0 мПа, багатопозиційними головками з розпилювачами різного типорозміру і відсічним пристроєм, які забезпечують швидку та зручну зміну норми витрати. Пульт керування забезпечує наладку необхідних параметрів технологічного процесу та вмикання і вимикання подачі робочої рідини до лівої, правої, або обох розпилюючих секцій на вентиляторному робочому органі. На замовлення машини комплектуються штангами для внесення гербіцидів в міжряддях.

Спеціалісти підприємства постійно працюють над створенням нових моделей машин. В перспективі планується випуск високопродуктивних штангових машин з місткістю бака до 3 м.3 та штангою шириною захвату до 28 м. і більше. Окремий підрозділ підприємства займається виконанням капітальних ремонтів обприскувачів. Роботи виконуються з встановленням нової штанги обприскувачів серії ОПШ та вітчизняного, або імпортного обладнання гідравлічної комунікації.

З іншої техніки, спорідненої по обладнанню з обприскувачами, підприємство виготовляє - дезинфекційні установки. Ці машини призначені для дезінфекції і санітарної обробки : тваринницьких приміщень і прилеглих до них територій , забійних пунктів і майданчиків , територій продовольчих ринків, торгових майданчиків, молоко- та м"ясопереробних підприємств, холодильників, залізничних вагонів. Крім цього дезінфекційні установки можуть бути використані для дезінсекції зерносховищ, овочесховищ, побілки приміщень і їх санітарного промивання, хімічного захисту садів, виноградників, польових культур, миття техніки.

Випускаються установки у двох модифікаціях: на візку (УД-100/УД-100Е) та вантажному автопричепі легкових автомобілів, або кузові будь-якого вантажного автомобіля. Конструктивною особливістю цих моделей установок є застосування приводу як електродвигунів так і двигунів внутрішнього згорання, широкий діапазон витрати робочої рідини, застосування бранспойтів із регульованим факелом розпилу та розпилювачів різних типів та типорозмірів.

Дуже важливий етап сучасної технології вирощування зернових - підготовка насіння до сівби, і в першу чергу його протруювання.

Парк протруювачів за останні роки значно зріс завдяки машинам ПК-20, ПК-20 "Супер", ПНШ-3 "Фермер", які доповнили перелік протруювачів ПС-10, ПС-10А, які ще працюють у господарствах.

Машина ПК-20 "Супер", зокрема, має цілий ряд переваг:
- спрощену конструкцію, що дозволило зменшити її масу в 2 рази;
- меншу кількість шнеків, завдяки чому значно зменшилося пошкодження насіння;
- з метою очистки від насіння однієї культури перед протруюванням іншої в камері протруювання і в шнеках передбачено спеціальні люки.
- високу маневреність на невеликих майданчиках або у зерносховищах через те, що вона змонтована на шасі з трьома пневматичними колесами;
- спрощену настройку на подачу робочої рідини в процесі протруювання та проведення експрес контролю норми витрати;
- конструкція обладнання забезпечує виконання технологічного процесу в автоматичному режимі: при відсутності подачі насіння процес протруювання припиняється;
- при потребі протруювач легко переобладнується для протруювання і завантаження в мішки,
- гідрозмішувач розташований в баку дозволяє швидко приготувати робочий розчин і підтримувати його в заданій концентрації.

Для протруювання насіння в господарствах з невеликими посівними площами підприємством розроблено протруювач насіння ПНШ-3 "Фермер". Завдяки компактності і невеликій вазі ним зручно маневрувати на площадках або в зерносховищах. В стадії випробувань знаходиться пристрій для забезпечення завантаження високобортних кузовів машин. Дозатор рідини забезпечує точну та рівномірну подачу робочої рідини в процесі протруювання . На потруювачі встановлено елементи контролю за витратою робочої рідини.

Випущено першу партію протруювачів ПНШ-5 "Господар", конструкція яких поєднує найкращі конструктивні рішення вже існуючих машин та найновіші оригінальні технічні рішення. Механізоване завантаження, самоперсування, точність дозування робочої рідини та насіння , продуктивність до 6 т/год. та передові технічні рішення дають можливість цій моделі гідно доповнити типаж вже існуючих протруювачів.

Для забезпечення механізації усього комплексу робіт на токах, зерносховищах та оновлення існуючого парку машин розроблено технічну документацію та почато випуск навантажувачів зерна НЗ-20, НЗ-40 з продуктивністю до 20 та 40 т/год. відповідно та висотою вивантаження від 1 до 3 м. Машини в порівнянні з існуючими відрізняються простотою, надійністю конструкції та високою маневреністю, що дає можливість їх застосування на мінімальних робочих майданчиках.

Головними завданнями всіх структурних підрозділів підприємства є запровадження системи якості, яка передбачає сто відсотковий контроль всіх основних вузлів, що поступають по кооперації та машин в цілому.

На підприємстві проводиться безкоштовне навчання представників фірм- замовників найбільш раціональним методам виконання робіт, основним вимогам сервісу та технічного обслуговування машин.
Rambler's Top100