• Заявник: Акціонерне товариство відкритого типу "Харківський молочний комбінат"
  • Адреса: вул. Роганська, 149, м. Харків, 61172, Україна
  • Телефони: +38(057) 757-08-29, 757-85-04
  • Факс: +38(057) 714-56-80
  • Сайт: http://www.wbd.com

  • Назва продукта: Йогурт "Чудо" жирністю 2,5%
    Номінація: Виробництво молочної продукції
ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОДУКТ
Йогурти і йогуртери ТМ „Чудо" - надзвичайно смачні і корисні йогурти з шматочками свіжих фруктів. До асортименту йогуртів і йогуртерів ТМ "Чудо" входять продукти жирністю 0,1%, 2,5%, 2,9%, 5,1% та 7,5%. Йогуртні продукти ТМ „Чудо" - це продукти, які вперше в Україні були виготовлені за новою технологією, і по дизайну та упаковці відповідають європейським стандартам.

15 березня 2006 року АТВТ "Харківський молочний комбінат" випустив новинку - йогурт ТМ "Чудо" с позначкою "Жива йогуртна культура". Нові йогурті "Чудо" представлені популярними смаками - вишня, полуниця, персик-маракуя, та одним класичним - молочним.

Завдяки збалансованому співвідношенню білку, жиру, вуглеводів, вітамінів та інших корисних мінеральних речовин, йогурти мають усі корисні властивості кисломолочних продуктів. Основна особливість новинки - висока концентрація молочнокислих бактерій - 107 - 108ступенях на кінець строку споживання продукту .Саме така концентрація приносить користь організму і позитивно впливає на систему травлення.

Вся нормативно-технічна документація, по якій виробляється продукт, була розроблена виробничою лабораторією та технологічним відділом підприємства.
Йогурти і йогуртери виробляються на унікальному, повністю комп'ютеризованому обладнанні для виробництва йогуртів в полістирольних стаканчиках, в яке входять - пакувальне обладнання німецької компанії Hassia і технологічне обладнання компанії Тетра Пак - Швеція. Продукт виробляється із термостійкого молока вищого гатунку шляхом сквашування спеціальними культурами молочнокислих бактерій.

За високі смакові властивості і рівень якості йогуртні продукти „Чудо" завоювали любов споживачів і постійно отримують нагороди як регіональних, так і національних конкурсів.

Новинка йогурт "Чудо" отримала в квітні 2006 року нагороду регіонального конкурсу якості.

ОСНОВНІ ВИМОГИ ДО ЯКОСТІ ПРОДУКЦІЇ.
Йогурт ТМ „Чудо" виготовляється згідно ТУ У 15.5-00447451-012-2003. На підприємстві контролюється кожна партія йогуртів по фізико -хімічним та мікробіологічним показникам, проводиться контроль по ходу технологічного процесу, що гарантує якість продукту.
Срок придатності до споживання 30 діб забезпечує високий технологічний рівень виготовлення та асептичне фасування продукта.
Зовнішній вигляд та консистенція - однорідна, ніжна, кремоподібна з кусочками фруктів. Смак та запах - кисломолочний, в міру солодкий зі смаком та запахом добавлених фруктів. Колір - обумовлений кольором добавлених фруктів. Масова частка жиру - 2,5 % для йогурту зі смаком "вишня", "полуниця", персик-маракуя, і 2,9 % для молочного.
Кислотність - від 90°Т, pH - 4,0 - 4,3, температура - (4+2) °С. Мікробіологічні показники визначаються в кожній партії: БГКП в 0,1 см3 продукта не допускаються, патогенні мікроорганізми, в тому числі сальмонели в 25,0 см3 - не допускаються. Дріжджі, плісняви на кінець сроку придатності в 1см 3 не більше - 50.
Остаточні кількості токсичних елементів, мікотоксинів, антибіотиків, гормональних препаратів, радіонуклідів не повинні перевищувати рівні відповідно МБТ і СН № 5061 та ДР-97, і контролюються згідно з методичними рекомендаціями МР 4.4.4.-108-2004 „Періодичність контролю продовольчої сировини та харчових продуктів за показниками безпеки".

ОПИС ОСНОВНИХ СПОЖИВЧИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ
Основними споживчими властивостями йогурту ТМ „Чудо " є поєднання високих смакових властивостей з корисними якостями молочного продукту. Шматочки свіжих фруктів придають йогурту натуральний смак. Йогурт ТМ "Чудо"- це корисний продукт для всієї родини, і містить білки, жири та вуглеводи в оптимальному для засвоєння організму співвідношенню. Також у йогурту є вітаміни та мінеральні речовини, які необхідні для забезпечення обміну речовин.
Турбуючись про якість „Чудо-йогурту" АТВТ „Харківський молочний комбінат" виготовляє продукт тільки з високоякісної сировини для чого ретельно вибирає постачальників.
Різноманітні і неперевершені смаки вишні, полуниці, персика-маракуї та молочний задовольнять вимоги українських споживачів, дозволяють знайти свій улюблений смак та приносять гарний настрій.
Прийнятна ціна робить продукт доступним і привабливим для середньостатистичного споживача.
Споживчі переваги йогурту ТМ „Чудо".
· Оптимальне співвідношення ціни та якості.
· Високі смакові властивості.
· Виключна користь для здоров'я і травлення.
· Різноманітний асортимент.
· Найулюбленіші смаки.
· Зручна упаковка.
· Термін реалізації.

ЧИСЕЛЬНІ ЗНАЧЕННЯ ОСНОВНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРОДУКЦІЇ
Основними чисельними характеристиками продукції являються органолептичні, фізико-хімічні та показники безпеки. Якщо органолептичні показники може оцінити кожен споживач, то відповідність фізико-хімічним показникам та показникам безпеки підприємство гарантує.
Якщо порівняти допустимі норми по показникам безпеки, то слід відмітити, що наявність токсичних елементів, які приводяться в таблиці згідно протоколу обстеження Харківської Обл.СЕС № 59 від 3.02.2006, підтверджують безпеку продукту для здоров'я як дорослих, так і дітей.
Назва показника Значення показників Менше, разів
НД Одиниця вимірювання факт
Свинець Не більше 0,1 мг/кг 0,05 20
Кадмій Не більше 0,03 мг/кг 0,005 6
Мідь Не більше 1,0 мг/кг 0,2 5
Цинк Не більше 5,0 мг/кг 0,2 25
Ртуть Не більше 0,005 мг/кг Менше 0,001 5
Миш'як Не більше 0,05 мг/кг Менше 0,04 1.25

ХАРАКТЕРИСТИКА ОСНОВНИХ СПОЖИВАЧІВ
Йогуртери і йогурти „Чудо" - достатньо популярний продукт на українському ринку молочних продуктів. Основними споживачами йогурт них продуктів "Чудо" є жінки 25-45 років та їх діти 5-15 років. Йогуртери і йогурти „Чудо" купують споживачі з середнім достатком.
Родина , теплі родинні взаємовідносини - основна цінність цільової групи. Яскравість та фантазійність, тепло і доброта торгівельної марки „Чудо", робить її маркою для всієї родини.

ОПИС ОСНОВНИХ РИНКІВ
Компанія „Вімм-Білль-Данн" - лідер продаж молочної продукції в Україні. Йогурти ТМ „Чудо" успішно реалізуються відділом продаж АТВТ „Харківський молочний комбінат" в усіх регіонах України. Найбільшого рівню продаж йогурти ТМ „Чудо" набули в Києві, Харкові, Донецьку, Дніпропетровську ,Львові та Запоріжжі. Завдяки добре розвиненій системи дистриб'юторів в регіонах, продукт завжди знаходиться на полицях торгівельних точок, і споживач має можливість придбати свіжий і якісний продукт . За даними дослідницької компанії AC Neilsen йогурти „Чудо" займали 13 % продажу від всіх йогуртів, які продаються в Україні. Достатньо високий рівень продаж пояснюється привабливою ціною , високою якістю та успішною маркетинговою стратегією торгівельної марки „Чудо".

ОПИС МАРКЕТИНГОВОЇ ПОЛІТИКИ.
Компанія „Вімм-Білль-Данн", до складу якої входить АТВТ „Харківський молочний комбінат", - компанія, яка орієнтується на споживача. Харківським молочним комбінатом активно проводяться маркетингові заходи для просування йогуртних продуктів ТМ „Чудо " на українському ринку. Вихід „Чудо-йогурту" на ринок супроводжувався активною рекламною компанією - телевізійною рекламою, рекламою в метрополітенах м . Харків і м. Київ, а також дегустаціями в торгівельних точках - жителі крупних міст України мали змогу спробувати „Чудо-йогуртер".
Необхідно відмітити, що цінова політика АТВТ „Харківський молочний комбінат" також орієнтована на споживачів. Ціна йогурта „Чудо" є доступною для споживача з середнім достатком, і все це при бездоганній якості продукту.
Сьогодні йогурти ТМ „Чудо" підтримуються телевізійною рекламою, рекламою в метрополітені та яскравими кольоровими рекламними постерами в місцях продажу. Крім того, з 1 квітня по 31 травня для споживачів впроваджено Акцію з отриманням зручної сумочки з логотипом торгівельної марки "Чудо".

ОПИС ВИКОРИСТАНОЇ СИРОВИНИ
Йогурт ТМ „Чудо" виробляється на основі молока. Саме тому, АТВТ „Харківський молочний комбінат" ретельно підходить до вибору постачальників. Комбінат закупає молоко в великих господарствах, які дотримуються стандартів виробництва молока відповідного ДСТУ, санітарно-гігієнічних норм та використовують новітні технології.

Наші постачальники з відповідальністю відносяться до стану здоров'я тварин, до умов гігієни отримання сировини, зберігання та доставки на ХМК. Прийом молока на АТВТ „ХМК" здійснюється відповідно с ДСТУ 3662-97 -„Вимогами при закупівлі". Молоко приймається тільки при
наявності ветеринарного свідоцтва, яке гарантує безпечність сировини, і видається ветеринарною інспекцією. По фізико-хімічним ,мікробіологічним та санітарно-гігієнічним показникам молоко відповідає трьом гатункам - вищому, першому і другому. Одна третина молока, яка закупляється у постачальників, - вищого сорту, дві треті - першого.

Вся сировина, яка надходить на підприємство перевіряється на присутність інгібувальних речовин, соматичних клітин та загальне бактеріальне обсіменіння. Натуральність молока перевіряється контрольною пробою на фальсифікацію. Для перевірки складу молока на АТВТ „ХМК" встановлено швидкісний аналізатор „Мілкоскан". Це сучасне обладнання всього за три хвилини визначає основні показники фізико-хімічного складу сирого молока. Результати аналізу з усіма показниками якості сировини друкуються на термопринтері у вигляді чеку з зазначенням дати та часом прийому молока.
Йогурт "Чудо", як і всі йогуртні продукти ТМ "Чудо" містить шматочки фруктів. При виробництві цього продукту додають натуральний фруктовий наповнювач, завдяки продукт набуває свого смаку - полуниці, персика-маркуї та вишні. Фруктові наповнювачі на АТВТ "ХМК" постачає виробниче підприємство „Поділля Обст". Плідна співпраця з колективом цього підприємства дозволяє розробляти нові смаки, які разом з молочною основою придають продукту неперевершений смак.

Сировина, фруктові наповнювачі та інші інгредієнти приймаються на комбінат тільки при наявності відповідних супроводжуючих документів, які гарантують їх якість та безпеку.

МЕТОДИ КОНТРОЛЮ ЯКОСТІ ПРОДУКЦІЇ
Йогурт „Чудо" , як і вся продукція , яка виробляється на комбінаті, проходить зовнішній і внутрішній контроль.
Зовнішній контроль проводиться:
· Щотижнево районною СЭС та періодично згідно графіку органів горСЭС і облСЭС по якості продукції АТВТ "ХМК" по фізіко-хімічний і мікробіологічним показникам та санітарно-гігієнічного стану виробництва і визначається якість продукції
· Перевірка комбінату фахівцями ветеринарної медицини.
· Технічний нагляд за виробництвом сертифікованої продукції.

Для підтвердження якості в відділі контролю якості розроблені та затверджені графіки контролю продукції за показниками безпеки відповідно МР4.4.4.-108-2004, з отриманням експертних висновків і протоколів випробувань акредитованих лабораторій.
Внутрішній контроль виробленої продукції забезпечує лабораторія підприємства, яка акредитована ДП „Харківспоживстанадарт метрологія", атестат акредитації № - 100-1099/2003. Лабораторією проводиться мікробіологічний і фізико-хімічний контроль:
· Поступаючої сировини.
· Контроль по ходу технологічного процесу.
· Контроль готової продукції.
· Санітарно-гігенічний контроль підприємства - проведення санітарних днів, робота санітарної комісії.

Кожний день проводиться дегустація готової продукції. В разі виявлення яких-небудь невідповідностей відразу ж намічаються корегуючи дії, виконання яких контролюється відповідними спеціалістами лабораторії та виробництва. Досвідчені фахівці швидко та безпомилково проводять дослідження, за результатами яких формують технологічний цикл виробництва молочної продукції. Лабораторія має сучасне обладнання, яке дозволяє прискорити процес визначення показників якості.
В лабораторії йогуртно-сиркового цеха для визначення показників сухих речовин в йогуртних та сиркових виробах використовується аналізатор вологості - HR73, який дозволяє знизити час аналізу з 2 годин до 10 хвилин.
Також на лінії виробництва йогуртів встановлено вискозіметр POLYVISC, яким виміряють діапазон в'язкості питних та десертних йогуртів. Вискозіметри POLYVISC використовуються усіма іноземними компаніями - виробниками десертів для контролю якості продукції.
Розробляється та впроваджується на підприємстві система менеджемента якості ІСО 9001 та система безпеки і контролю критичних точок НАССР.

На підприємстві затверджена політика з якості, яка чітко визначає цілі підприємства та його відповідальність перед споживачем. Політика з якості підтримується керівництвом підприємства. Основна задача політики з якості - це задоволення потреб споживача в високоякісній та безпечній молочній продукції. Регулярно проводиться зовнішній та внутрішній аудит підприємства, по результатам якого складаються плани першочергових дій.

ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА ЙОГУРТУ ТМ „ЧУДО"
АТВТ „Харківський молочний комбінат" приділяє значну увагу технічному забезпеченню, проводить заходи щодо модернізації технологічних процессів. Використання обладнання "нового покоління" забезпечує европейский стандарт якості продукції АТВТ „Харківський молочний комбінат", енергозберігання, дозволяє уникнути ризику виробництва недоброякісної продукції и знижує до мінімуму виробничі витрати. Йогурт ТМ "Чудо" виробляється на повністю комп'ютеризованому обладнанні для виробництва йогуртів в стаканчиках, в яке входять - пакувальне обладнання німецької компанії Hassia і технологічне обладнання компанії Тетра Пак - Швеція. Унікальну лінію по виробництву йогуртів було встановлено на комбінаті в вересні 2003 році під керівництвом висококваліфікованих спеціалістів . Потужність лінії по виробництву йогуртів - 40 000 стаканчиків. Лінія виробництва дозволяє випускати до 100тон продукції за зміну. Даний технологічний комплекс забезпечений системою безрозбірної мийки та стерилізації при 115 °С, що дозволяє зберегти ідеальні мікробіологічні показники продукту і отримати чистий кисломолочний смак.
Rambler's Top100