• Заявник: Відкрите акціонерне товариство "Електровимірювач"
  • Адреса: пл. Перемоги, 10, м. Житомир, 10014, Україна
  • Телефони: +38(0412) 22-45-38, 41-30-81, 41-81-25
  • Факс: +38(0412) 22-45-38
  • Сайт: http://www.eliz.com.ua
Керівник: Котт Геннадій Григорович
Посада: Директор
Загальна кількість працівників: 500
Вид діяльності: Виробництво електровимірювальних приладів
Відкрите акціонерне товариство "Електровимірювач" - найбільше і єдине в Україні підприємство, яке вже на протязі 50 років розробляє і виготовляє багатофункціональні (комбіновані) електровимірювальні прилади та постачає свою продукцію до всіх регіонів СНД.

На сьогоднішній день виробнича програма підприємства включає в себе більше 20 найменувань електровимірювальних приладів і обладнання 3-х напрямків:
- електровимірювальні прилади загального і спеціального призначення для енергетики, залізниць, підрозділів електрохімічного захисту від корозії;
- прилади і обладнання для обслуговування автотракторної техніки (авто тестери, зарядні пристрої, пробники акумуляторні, комбінації автомобільних приладів);
- метрологічне обладнання для проведення повірки і калібрування аналогових та цифрових приладів.

Надаємо гарантійне та післягарантійне обслуговування придбанної (як безпосередньо у заводу, так і через посередників) продукції.

Наші прилади сертифіковані в системі "УкрСЕПРО" і внесені в Держреєстр засобів вимірювання України. Ті прилади, які користуються найбільшим попитом, сертифіковані також в системі ГОСТ- Р та внесені до Держреєстру засобів вимірювання Росії.

Існує гнучка система знижок для гуртових покупців, особливі умови передбачені для дилерів
Rambler's Top100