• Заявник: Відкрите акціонерне товариство "Київський ювелірний завод"
  • Адреса: вул. Голосіївська, 17, м. Київ, 03039, Україна
  • Телефони: +38(044) 258-27-46, 258-85-09, 525-15-09
  • Факс: +38(044) 525-15-09
  • Сайт: http://www.jewellery.kiev.ua
Керівник: Воловик Валерій Володимирович
Посада: Голова правління
Загальна кількість працівників: 994
Вид діяльності: Виробництво ювелірної продукції
Київський ювелірний завод, заснований в 1936 році, є найбільшим ювелірним підприємством України. Продовжуючи традиції кращих ювелірних шкіл, ВАТ "Київський ювелірний завод" випускає широкий асортимент (більше ніж 6500 найменувань) ювелірних виробів класичного та сучасного дизайну, ексклюзивні прикраси, вироби з діамантами та посуд із срібла. Вставками є сяючі діаманти, а також рубіни, сапфіри, смарагди, хризоліти та інші самоцвіти.

Завод є гігантом вітчизняного ювелірництва та підприємством з багатою історією і сталими традиціями. На його долю припадає до 40 % вітчизняного ринку ювелірних виробів.

Не менш відомим і популярним брендом є КЮЗ і далеко за межами Батьківщини: понад третину його фірмової продукції імпортують більш як 30 країн світу. Навіть англійська королева Єлизавета ІІ має у своїй колекції діамантове кольє від київських ювелірів! КЮЗ - знаний і шанований гість на міжнародних спеціалізованих виставках у Японії, Малайзії, Німеччині, Відні, Італії, США, Великобританії, звідки кияни ніколи не повертаються без відзнак та нагород.

Завод є також постійним учасником вітчизняних спеціалізованих виставкок на кшталт "ЮвелірЕкспо Україна", де підприємство виступає в ролі завсідника і законодавця мод. Варто перелічити хоча б головні з міжнародних нагород нагород:
перемога в міжнародному конкурсі
- "Де Бірс" (1981 р.),
- "Факел Бірмінгема" (1995 р.),
- кришталевий "Мальтійський лицар" у номінації "За гнучкість і мудрість політики управління" (1997),
- "Золотий Меркурій" (1998 р.),
- "Міжнародна платинова зірка якості" (1999 р.).
- "Вища проба" (1999 р.),
- перемога в конкурсі "100 кращих товарів України"
- перемога в міжнародному рейтингу "Золоті торгові марки" (2003 р.),
- "Лідер ринку ювелірних виробів України" в номінації "Найбільші обсяги виробництва" (2004),
- лідер галузі "Виробництво ювелірної продукції" (2005),
- підприємству надано право використовувати знак "Київська якість" для маркування продукції, яка отримала оцінку "Найвища якість" та відзначена Почесним дипломом за результатами участі КЮЗу в Програмі "Київська якість".

Високі стандарти якості, неповторність дизайнерських рішень, власна школа майстерності - ось ті могутні "кити", на яких підприємство міцно стоїть уже близько 70 років.

Нині завод має обмінні пункти по всій Україні. У 43 таких пунктах щомісяця обмінюють золоті вироби загальною вагою до 160 кілограмів. Реальні успіхи підприємства є об'єктивно зумовленими. Адже підприємство використовує найсучасніше й найдорожче обладнання, а цехи облаштовані новітньою італійською, німецькою, американською технікою. Крім того, придбано сучасні вакуумні ливарні установки, налагоджено лінію з лазерного таврування прикрас. Розширено асортимент виробів з білого золота з нетрадиційним закріпленням коштовних каменів, освоєно нові технології з випуску високопробного срібного посуду. Першим в Україні КЮЗ почав працювати з платиною 950-ї проби та діамантами. Як вітчизняний, так і зарубіжний споживач беззастережно довіряє продукції, що позначена товарним знаком підприємства. Адже кожна наша прикраса виготовлена з технологічним запасом: має пробу, вищу за норму на 2 одиниці! Завод має сучасну лабораторію, атестовану за вимогами Держстандарту. Будь-яка продукція супроводжується докладним паспортом-описом, що має кілька ступенів захисту. КЮЗ дбає про бездоганну репутацію.

Окрема розмова - ексклюзивна продукція. Наприклад, державні нагороди, перші з яких було виготовлено вже у вересні 1992 року. "Почесна відзнака Президента України", Зірка ордена князя Ярослава Мудрого, Зірка "За мужність", Зірка ордена "За заслуги", орден Богдана Хмельницького - ці та інші нагороди постачає нині КЮЗ. Майстри заводу виготовляють також діадеми та корони для різноманітних конкурсів краси, відзнаки для учасників престижних рейтингів. Півкілограмовий золотий приз у скіфському стилі, подарований Президентом України минулорічній переможниці "Євробачення", теж виробництва КЮЗ! Унікальних робіт безліч. Відвідавши експозицію в ювелірній галереї "Софійська брама", кожен може оцінити неповторні витвори мистецтва, які зроблять честь навіть королівському дому.

Міцніє завод, зростає добробут його працівників. Молоді перспективні фахівці за рахунок заводу здобувають вищу освіту в найкращих університетах країни. Навчаються майбутні майстри й безпосередньо в цехах: щороку близько сотні спеціалістів освоюють ази професії або ж підвищують кваліфікацію під керівництвом досвідчених фахівців. Завод дбає про свій колектив, адже без висококваліфікованих професіоналів ювелірництво неможливо уявити. Їхні по-справжньому золоті руки оживляють метал, вдихаючи в нього щиру українську душу. Тому прикраси Київського ювелірного заводу мають особливу ауру довершеності й гармонії. "Вишуканість, смак, традиції" - під цим девізом працюють київські майстри золотих справ.
Rambler's Top100