Большая часть описаний продукции и компаний-производителей представлена на украинсокм языке
  • Заявник: Товариство з обмеженою відповідальністю "СЛ Графіка"
  • Адреса: просп. Кірова, 91, м. Дніпропетровськ, 49054, Україна
  • Телефони: +38(056) 790-00-93, 790-00-94
  • Факс: +38(056) 790-00-94
Висока конкуренція серед вітчизняних та закордонних товаровиробників на українському ринку потребує наявності високоякісних рекламних матеріалів. Особливо це стосується оформлення торгівельного обладнання, розташованого безпосередньо в місцях продажу.
Дана рекламна продукція поділяється на світлову та несвітлову. До світлової зокрема відносяться світлові короби та світлові елементи холодильників. До несвітлової рекламної продукції зокрема відносяться бокові панелі до холодильників з нанесенням друку, а також новомодні рекламні вироби, такі як: шелфтокери, шелф-лайти, стопери, мобайли та інше.

Як вже писалось вище, висока якість робіт та використання передової ультра фіолетової технології шовкотрафаретного друку дозволила підприємству "СЛ Графіка" стати постачальником світлової та несвітлової рекламної продукції для таких вітчизняних торгівельних марок як "Немірофф", "Оболонь", "Миргородська", "UMC", "Союз-Віктан", "Українська пивна компанія" а також для іноземних торгівельних марок, таких як "Coca-Cola", "Pepsi", "Martini", "Carlsberg", "Балтика", "Сибирская корона", "Клинское", "JACKOBS" та багато інших. Рекламне оформлення для холодильного обладнання ТОВ "СЛ Графіка" постачає на провідні заводи України (завод по виготовленню холодильників "Інтертехніка" м. Донецьк) та закордонні підприємства (завод "Фрігогласс-Євразія", "EMS" Бельгія).

Високу якість рекламної продукції виробництва ТОВ "СЛ Графіка" підтверджено результатами випробування на італійському підприємстві "Mondiale Elite".
Rambler's Top100