Большая часть описаний продукции и компаний-производителей представлена на украинсокм языке
  • Заявник: Відкрите акціонерне товариство "Металургійний комбінат "Азовсталь"
  • Адреса: вул. Лепорського, 1, м. Маріуполь, Донецька обл., 87500, Україна
  • Телефони: +38(0629) 58-60-83, 58-71-08, 52-70-00
  • Факс: +38(0629) 52-70-00
  • Сайт: http://www.azovstal.com.ua
Основні споживчі властивості продукції

Товстолистовий прокат категорії міцності Х80 (К65), призначеного для виробництва прямошовных экспандированных труб електрозварних діаметром 1220 мм категорії міцності Х80 (К65) для будівництва магістральних газонафтопроводів на робоче тиснення 7,4 МПа. Вживання сталі категорії міцності Х80 дозволить здійснити переведення систем магістральних трубопроводів на більш високий робочий тиснення і пропускати більший обсяг газу на нових лініях. Дані труби, призначені для магістральних газонафтопроводів, по механічних властивостях, хімічному складу і точності геометричних параметрів відповідає сучасним вимогам по всіх категоріях приймання продукції, зокрема і вимогам стандарту API Spec 5L для PSL 2 і технічним вимогам, розробленим для Газпрому.

Основні вимоги до якості товстолистового прокату категорії міцності Х80:
1. Хімічний склад сталі за наслідками аналізу готового прокату
2. Вуглецевий еквівалент (ЦЕ)
3. Коефіцієнт розтріскування (Рст)
4. 100% Контроль суцільності листів методом ультразвукового контролю
5. 100% Контроль якості поверхні листів
6. Контроль розмірів листів проводять на 10% листів від партії, але не менше ніж на 5 листах.
7. Контроль механічних властивостей готового прокату

Для виробництва цих марок сталі використовують:
1. Глибокої десульфураціі чавун (зміст сірки не більш 0,005%.).
Підвищена витрата чавуну, не менше 910-920кг/т (залежно від марки) забезпечує (при необхідній температурі випуску) вміст в металі вуглецю - не менше 0,05%, і в шлаку FeO - не більше 15%. Це виключає "переокисленість" металу і, відповідно, додатковий чад алюмінію і кремнію, що забезпечує в готовій сталі низький рівень неметалічних включень (алюмосилікатів).
2. Лом сталевий оборотний і брикети залізняку (первородна сировина), що дозволяють забезпечити рівномірний хід продування металу в конвертері і хороший ступінь його десульфураціі і дефосфораціі.
3. М'яко обпалене вапно і озалізнений доломітовий флюс, якість і витрата яких забезпечують високий ступінь рафінування металу в конвертері для отримання напівпродукту високої якості.

При випуску плавки з конвертера метал в сталерозливному ковші обробляється:
- кусковим силікокальціэм марки СК15 з витратою 1,0-2,4кг/т (для попереднього розкислювання);
- твердими шлакостворюючими сумішами (ТШС) з витратою 8-10кг/т (для рафінування сталі).

Виключається попадання конвертерного шлаку в сталерозливний ковш, що досягається його відсіченням на початку і в кінці випуску спеціальними прийомами.

Метал на УДМ в сталерозливний ковші обробляється аргоном, алюмінієвим дротом, модифікується силікокальцієм порошкоподібним марки СК30 і мікролегування ніобієм і ванадієм.

Метал на МНЛЗ в проміжному ковші продувається аргоном знизу, і його струмені між стальковшом і промковшом, а також між промковшом і кристалізатором захищаються від дії кисню повітря.
Rambler's Top100