Большая часть описаний продукции и компаний-производителей представлена на украинсокм языке
  • Заявник: Державне підприємство Міністерства оборони України "Українська авіаційна транспортна компанія"
  • Адреса: вул. Фрунзе, 19/21, м. Київ, 04050, Україна
  • Телефони: +38(044) 205-56-65, 205-56-74, 205-56-85
  • Факс: +38(044) 205-56-91
  • Сайт: http://www.avia-uca.com.ua
Керівник: Попов Віталій Іванович
Посада: Генеральний директор
Загальна кількість працівників: 600
Вид діяльності: Надання авіаційних послуг з перевезення вантажів та пасажирів літаками Іл-76, Ан-26, Ту-154 практично в усі регіони світу
Державне підприємство Міністерства оборони України "Українська авіаційна транспортна компанія" (УАТК) - одне з небагатьох вітчизняних авіаційних підприємств, яке динамічно розвиває свою діяльність на зовнішньому ринку.

Компанію було створено на підставі Постанови Кабінету Міністрів України № 1197 від 3 листопада 1997 року з метою раціонального і ефективного використання авіаційної техніки та інфраструктури військово-транспортної авіації, що звільняється зі складу Збройних Сил України.

Основним напрямком діяльності УАТК є надання послуг з перевезення вантажів та пасажирів практично в усі регіони світу.

На сьогоднішній день в експлуатації знаходяться 18 повітряних суден: літаки Іл-76 - 10 од., Ан-12 - 3од., Ан-26 - 3од., Ту-154Б-2 - 1од., гелікоптер Мі-8 МТВ (МТ) - 1од.

Літаки компанії спроможні перевозити крупногабаритні вантажі вагою до 48 тонн, мають у своєму розпорядженні бортові навантажувальні пристрої, що забезпечують швидке завантаження і розвантаження.

УАТК працює на ринках країн СНД, Європи, Північної і Південної Америки, Африки, Близького Сходу, Середньої та Південно - Східної Азії.

Постановою Кабінету Міністрів України № 1228 від 12 липня 1999 року УАТК надані повноваження на право здійснення авіаційних перевезень товарів військового та спеціального призначення.

Також, згідно з міжурядовою угодою між Україною та КНР, УАТК призначено офіційним перевізником і надано право на виконання регулярних вантажних рейсів до а/п Тяньцзінь (КНР).

Починаючи з 1998 року УАТК гідно представляє інтереси нашої держави в цілому ряді гуманітарних та миротворчих програм по перевезенню миротворчих контингентів та гуманітарних вантажів за програмами Організації Об'єднаних Націй, НАТО, Всесвітньої Продовольчої програми (WFP):
- авіаційні перевезення літаками Іл-76 за програмами ООН у Косово (Приштіна) та Демократичній Республіці Конго по доставці гуманітарних вантажів у важкодоступні райони та транспортуванню миротворчих загонів;
- ротаційні перевезення миротворчих контингентів до Сьєрра-Леоне (Фрітаун), Лівану (Бейрут), Косово (Приштіна), Ліберії (Монровія);
- перевезення особового складу та військово-технічного майна українського миротворчого контингенту до Республіці Ірак та у зворотному напрямку;
- виконання польотів в інтересах Всесвітньої Продовольчої програми ООН по забезпеченню гуманітарних операцій в Судані;
- транспортування особового складу Багатонаціональних миротворчих сил країн Південно-Східної SEEBRIG, а також їх майна літаками ІЛ-76 УАТК до Афганістану та у зворотному напрямку.

Також, літаки Іл-76 компанії обладнані унікальною системою, яка дозволяє доставляти гуманітарні вантажі у важкодоступні райони шляхом безпарашутного десантування без пошкодження вантажу.

Гелікоптери компанії типу Мі-8 МТВ (МТ) задіяні для виконання польотів в складних кліматичних умовах. Вони обладнані рятувальними засобами, водозливними пристроями об'ємом до 3 тонн, посадочними місцями на 24 особи і застосовуються при вирішенні наступних завдань:
- доставка різноманітних вантажів у важкодоступні райони;
- проведення робіт по гасінню лісових пожеж;
- проведення будівельно-монтажних робіт;
- надання медичної допомоги населенню;
- проведення пошуково-рятувальних робіт під час ліквідації наслідків аварій, катастроф, стихійних лих.

З 2000 року Кабінетом Міністрів України підприємству надані повноваження на проведення комплексної утилізації військового майна Збройних Сил України та реалізації продуктів утилізації.

УАТК має ліцензії, видані Міністерством промислової політики України на заготівлю й переробку лому чорних та кольорових металів.

Новим етапом в історії розвитку УАТК стало отримання міжнародного сертифікату відповідності системи якості вимогам ДТСУ ISO 9001-2001. На сьогоднішній день, система управління якості авіакомпанії зорієнтована на якість послуг і задоволення потреб клієнтів та повністю відповідає міжнародним вимогам.

Напрямки діяльності:
- авіаперевезення вантажів літаками Іл-76, Ан-26, Ан-12;
- авіаперевезення пасажирів літаками Ту-154;
- перевезення вантажів військового та спеціального призначення;
- регулярні авіаперевезення вантажів до аеропорту м. Тяньцзінь (КНР)
- перевезення гуманітарних вантажів в регіони стихійних лих та важкодоступні райони;
- надання в оренду власної авіаційної техніки;
- проведення пошуково-рятувальних робіт та робіт по гасінню лісових пожеж гелікоптерами Мі-8;
- утилізація авіаційної техніки.

АДРЕСА КОМПАНІЇ: 04050 Україна, Київ, вул. Мельникова, 24, корпус 3
Тел. 380 (044) 205-56-65, 205-56-83
Факс: 380 (044) 205-56-91(92)
e-mail: uca@avia-uca.com.ua, charter@avia-uca.com.ua
www.avia-uca.com.ua
SITA: IEVUM6Z, IEVUC6Z,
AFTN: UKKKUKSX
Rambler's Top100